Porcal - Tvaroha, Zieris, Soběslav, Dobrovolný - Rudnytskyy, Kotiš,  Cana (70. Jakobovský), Breite (46. Martan) - Schubert, Hikspoors (46. Volf).
Havránek - Růžička, Cseh, Šmíd, Kalina - Moravec, Jindřišek, Rada (90. Nerad), Bartek (79. Jirouš), Kolář (55. Kolář) - Štochl.

Je konec. Bohemka vítězí ve Varnsdorfu 2:0!
Nerad střídá Radu.
90.
Jinřišek po rohu pálí těsně vedle. Porcal vyráží na roh.
90.
Martin Jirouš nebyl v ofsajdu a šel sám na brakáře, míč si moc předkopl a Porcal ho vystál a vyrazil na roh.
89.
Jindišek našel na lajně Štochla, ten posunul do vápna Kalinovi, jeho zblkovaná střela skončila nad brankou.
88.
Další série rohových kopů Varnsdorfu. Druhý zakončuje Rudnytskyy těsně nad.
83.
Teď se to tu mele. Schubert šel sám na Havránka, na poslední chvíle se proti míči vrhnul Růžička a zastavil Schuberta i s míčem. Schubert se skácel a zdálo se, že to bude jasná penalta, ale rozhodčí Proske viděl kontakt Růžičky s míčem a píská pro Bohemku. Navíc Kotiš dostal žlutou kartu.
82.
Kalina skvěle vydoloval míč na Zierisovi s Volfem.
80.
Jirouš střídá Davida Bartka.
79.
Po faulu na Martana kope Varnsdorf nebezpečný přímý kop z dvaceti metrů a Dobrovolný střílí nad.
78.
Jirka Havránek vytěsňuje Volfovi další gólovku! Už se zdálo, že domácí útočník bude uklízet prázdné brány, ale kde se vzal, tu se vzal Havroš a nohama vyrazil.
76.
Utkání sleduje 1450 diváků.
70.
Volf utekl Jindřiškov, našel ve vápně Rudnyského, který se otočil s míčem a napálil záda Růžičky, který byl na správném místě.
70
Canu střídá Jakobovský.
69.
Jan Moravec prošel přes Dobrovolného a centroval do vápna. Nabídka byla tak vysoká, že by tam musel stát Bálek Jiroušovi na ramenou, aby někdo z Klokanů dostáhl.
65.
Rada centruje z rohu na Cseha. Cana odráží na další roh, který už se Radovi tolik nepovedl.
64.
Bárte, kdy ty to začneš dávat... Porcal vytěsnil Moravcův centr pouze k Bartkovi, na kterého zívala prázdná brána, ale přestřelil.
64.
David Bartek leží po souboji s domácím útočníkem. Bude v pořádku.
62.
Havroš se vytahuje. Kotiš posunul na Volfa, ten se otočil a z hranice velkého vápna parádně vypálil. Stejně skvěle míč z pod břevna vytáhl Jirka Havránek.
60.
Další rohový kop stahuje Havránek do rukavic.
58.
Kotiš Pálil z dvaadvaceti metrů z voleje a Jirka Havránek vytáhl parádní zákrok. Vyrazil na roh.
57.
Volf ve velké šanci na malém vápně míří vedle.
55.
Poprvé střídá i Jozef Weber, Koláře střídá Šiml.
54.
Tvaroha zahrával rohový kop přímo do branky a Havránek jen s námahou vyrážel.
53.
Štochl stál v momentě Bartkovi přihrávky v ofsajdu.
51.
Až teď vystřelil z dvaadvaceti metrů Kotiš, mířil ale vedle a Havránek neměl práci.
50.
První minuty druhé půle se odehrávají za domácího tlaku Varnsdorfu, žlutí si ale přes převahu v držení míče nevytvořili žádnou šanci.
50.
46.
Trenér Frťala dvakrát střídá. Za Breiteho přichází Volf, za Hikspoorse Martan.
46.
Už i rozhodčí se dostavil a začíná druhý poločas.
45.
Moravec centruje do vápna na Koláře, ten byl odstaven a je pískán konec první půle.
42.
Rudnytskyy nepřevzal míč od Breiteho a rozehrává Havránek.
38.
Centr Cany mířil na Hikspoorse, tomu chybělo pár desítek centimetrů. Nakonec je z toho roh, který Varnsdorf rozehrál okolo velkého vápna až k centrujícímu Tvarohovi, Kotiš nedoskočil.
36.
Cana si hraje na Bruce Lee a jde kopačkou přímo proti Bartkově hlavě. Přímý kop z pětadvaceti metrů rozehrávají Jindřišek s Radou. Druhé jmenovaný trefuje zeď.
35.
Takové svíce dával naposled Libor Janáček. Havránkovi dnes výkopy moc nejdou, ale na druhý pokus vše napravuje.
32.
Dva rohy domácích v krátkém sledu. Ten druhý kope Dobrovolný na Canu - Moravec blokuje.
30.
Tohle byla paráda. David Bartek táhl míč středem proti dvoum obráncům. Mohl si vybrat, jestli pošle míč Kolářovi nebo Štochlovi, posunul na šestku a Martin Kolář šel sám proti Porcalovi, dal míč před branku, kde si Zieris dává vlastní gól.
30.
2:0!!!!
29.
Rudnytskyy je také pěkně rychlý. Rozběhl se do prostoru, naštěstí pro Bohemku byl Havroš rychlejší.
28.
Pokus o signál domácích přečetl Martin Kolář a skluzem ho zneškodnil.
27.
Po rohovém kopu je u míče dříve Šmíd než Porcal, dává míč do prázdné branky. Rozhodčí prvně míč uznává, poté ale, po poradě s brankářem, píská faul a Varnsdorf rozehrává.
26.
Bartek centroval po zemi do druhé vlny přímo na Radu, který z první pálil a Porcal reflexivně vyrazil.
24.
Po pěkném centru Koláře další rohový kop. Naskakuje si na něj Šmíd, ale tomu je pískán faul.
23.
Matěj Štochl okamžitě v další velké šanci. Už to vypadalo, že jde sám proti Porcalovi, ale míč si předkopl o trošku víc a dal Porcalovi možnost šanci zneškodnit.
22.
GOOOOL! Bohemka vede 1:0. Kolář málem ztratil míč, ale ujmul se ho Jan Moravec, zapnul své pověstné turbo, přes tři hráče pronikl do vápna, z úhlu poslal míč před prázdnou brankou, kde Štochl neměl problém dostat míč do prázdné branky.
21.
Martina Koláře křižoval Zieris. Obránce Bohemky si ho obhazuje, ale sám končí na zemi a faul se nepíská.
19.
Moravec doběhl Růžičkův centr a posílal míč na malé vápno - přímo na paty dobíhajícího Štochla. Odrazem od nich akce Bohemky končí.
18.
První rohový kop zápasu rozehrává Martin Kolář, míč propadá až k Soběslavovi, který odkopává. Následný nákop chytá Porcal před dotírajícím Šmídem.
17.
Trošku se štěstím, ale pěkně sehranou kombinaci Kotiše s Rudnytským končí za koncovou čarou.
15.
Matěj Štochl při svém střeleckém pokusu trefil pouze bránícího hráče, dvěma doteky přenesli žlutí míč na druhou stranu hřiště, kam za ním sprintovali Šmíd s Rudnytským. Stoper Bohemky byl při souboji faulován.
12.
Rada vyslal Štochla do sprintového souboje s obránci, útočník Bohemky si pomohl párcentimetrovou výhodou, tedy ofsajdem.
11.
Rudnytskyy centruje po šikovném Schubertově prostrčení do prostoru před Havránkem, tam si ale nikdo nenaběhl.
10.
Kotiš rozehrával přímý kop ze středu hřiště, obránci Bohemky si ale pohlídali Zeirise nabíhajícího na centrovaný míč a Havránek vykopává.
8.
Jindřiškovi v krátké době nevyšly dvě přihrávky, poprvé zahnal Růžičku, podruhé Kalinu a domácí gólman Porcal vykopává.
6.
Breite nasadil Csehovi jesličky, zastoupil ho ale Růžička a odklízí míč.
4.
Kombinace zkušených na levé straně Bohemky. Kalina si nadvakrát vyměnil míč s Kolářem, nakonec mu ve vápně domácích nevyšlo posunutí na Bartka.
2.
První velká šance domácích. Míč centrovaný odkudsi od rohohového praporku Havránek i celá obrana podcenila. Míč propadl k volnému Rudnytskému, který zhruba z penaltového puntíku pálil vysoko nad.
1.
Zápas právě začal.
Kapitány jsou dnes dvě čtyřky. Zaskakující Josef Jindřišek se zdraví s domácím Matějem Kotišem.Los určil, že vykopávat budou domácí.
Rozhodčí Proske přivádí obě mužstva na hřiště. Domácí Varnsdorf ve žlutých dresech a modrých trenýrkách, Klokany v Zelenobílém.
Do zápasu zbývá 10 minut a oba týmy se rozcvičují na hřišti. Pořadatelé udělali maximum a ve Varnsdorfu se poprvé na "jaře" hraje. Ty uvozovky nejsou zbytečné - kolem zelené hrací plochy jsou bariéry odklizeného sněhu.
Návrat je dokonán - Martin Kolář se proti Opavě zapojil na poslední desítky minut, dnes už je v základní sestavě. Z té vypadl Lukáš Budínský a zdá se, že na postu podhrotového záložníka bude hrát David Bartek.
Už víme i sestavy, v jakých oba týmy nastoupí. Radek Sňozík je stále zraněný a v tuto chvíli by se měl pohybovat někde v okolí Liberce a dorazí na poslední chvíli. Podruhé za sebou se tak do branky postaví Jiří Havránek.
Dobré odpoledne, zdravíme z Varnsdorfu, kde za 40 minut začíná zápas dvaadvacátého kola. Domácí Slovan proti Bohemce.