Je konec. Bohemka prohrává s příbramským střížkovem 3:2
Kuzmanoviče střídá Smola.
87.
Kuzmanovič z úhlu střílí do boční sítě.
85.
V zápětí vidí kartu i Penc za tvrdý faul na Bartka. Jindřiškův přímý kop je přetažený a končí v zámezí.
85.
Havel vidí žlutou kartu za faul na Pence.
84.
Obrovská šance. Krbeček chytá jak střelu Bartka, tak dorážku Havla.
82.
Poslední střídání. Štochla nahrazuje Bálek.
80.
Krbeček se bohužel přes Radovo tělo dostal až k míči a zmařil nebezpečnou akci.
79.
Smrž kope roh. Po něm dezorientovaný Štochl odvrací na další. Ten kope Šenkeřík a ve vápně je pískán útočný faul.
79.
Závar i na druhé straně. Jirouš a Růžička se nakonec k pořádné střele nedostali.
78.
Obrovský závar v obraně bohemky mají na svědomí Šenkeřík, Smrž a Grussman. Havránek nakonec chytá.
78.
Kartu dostává Demeter za faul na Růžičku.
76.
Utkání sleduje 672 diváků.
75.
Rada dostává žlutou kartu za faul na Grussmanna.
74.
Havel v první šanci, Krbeček je ve skluzu u míče dřív.
73.
Budínského nahrazuje Milan Havel.
71.
Štochl stažen Očovanem. Rada bude kopat přímý kop. Krbeček tentokrát centr chytá.
68.
Jana Moravce střídá Martin Jirouš.
68.
Další obrovská šance Šenkeříka, který už mířil do prázdné branky. Hauer tečoval mimo. Po rohovém kopu hlavičkuje Penc nad.
66.
No to snad ne. Střížkov otočil na 3:2! Šenkeříkovu střelu Havránek vyráží, k míči se dostává Grussmann a pálí míč do sítě.
64.
Během minuty střížkov vyrovnává. Do prázdné branky se trefuje Smrž. Všemu předcházela další pěkná akce Šenkeříka.
62.
Růžička zblokoval Smržův centr a střížkov má roh. Grussmannovi střela nesedla ale akce pokračovala a Zdeněk Šenkeřík se napotřetí trefuje.
60.
Při chytání Kuzmanovičova centru se příjemně protáhl Havránek.
58.
Jan Hauer leží na zemi a musí být ošetřován. střížkovu trvalo snad minutu, než míč odehrál do zámezí a Laštovka se za to na své spoluhráče pěkně vztekal... bavil se fotbalem...
56.
Moravcův centr po Budínského přihrávce končí v zámezí.
55.
Očovan frustrovaný svou pomalostí, posílá Růžičku do louže. Radův centr ale Krbeček chytá.
54.
Budínskému nevyšla klička, ale získal rohový kop. Zahrává ho Jakub Rada, levou nohou posílá míč do vápna, kde zasahuje Krbeček.
52.
Zdeněk Šenkeřík opět ve vápně. Podklouzla mu noha a nemohl kvalitně zakončit. Je z toho roh, který ve žlutém hrající Bohemka odvrací.
50.
Kuzmanovičův centr sražen a střížkov kope rohový kop. První Smržův centr boxuje Havránek pryč, ale o chvíli později mají domácí další šanci kopu od rohového praporku. Šenkeříkův centr Havroš tentokrát chytá.
50.
Hauer hlavou odvrací Očovanův centr do vápna.
49.
Jakub Rada šel skluzem proti míči, ale i proti Pencovým nohám. Ten se svíjí na zemi a Radovi je pískán faul.
48.
Josef Jindřišek nedal Kuzmanovičovi sebemenší možnost dostat se přes něj do šance.
46.
Právě začal druhý poločas.
45.
Václav Kalina se na penaltě dostal ke střele. Hradbu těl neprostřelil. Je z toho roh, který bude kopat Jakub Rada. Ten domácí odvrací a první půle skončila.
43.
Ve druhé velké šanci se ocitl Šenkeřík. Naběhl si na centr zleva a hlavičkou mířil nad.
40.
S akcí Očovana a Smrže si poradili Hauer a Jindřišek.
38.
Jakub Rada si po sólu do vápna šel pro penaltu. Nedostal ji.
34.
Kuzmanovič fauluje Jindřiška. Centr poletí do vápna tentokrát z druhé strany. Kope ho Budínský a JIŘÍ PTÁČEK dává na 2:0!!!
33.
Jakub Rada opět servíruje míč do vápna. Nabíhají si oba dnešní stopeři, ale sbírá Krbeček.
31.
Bartek posouvá do vápna na paty Štochlovi.
30.
Kombinaci Bartka s Kalinou přibrzdila louže a odkopl Penc.
27.
Kombinaci Grussmanna s Kuzmanovičem kazí Jirka Havránek.
27.
První roh střížkova rozehrává Šenkeřík. Odvrací Jindřišek ve spolupráci s Kalinou.
26.
Jan Růžička tvrdě vystřelil po Radově přihrávce. Míří těsně vedle.
25.
Ptáček se teď špatně zorientoval v kalužích vody, Šenkeřík mohl jít sám, centr se mu nakonec nepovedl.
24.
Těžký míč od Jiřího Ptáčka zpracovává a odkopává Havránek.
21.
Šenkeřík byl sám před Havránkem, udělal mu kličku a teatrálně upadl. Dostal žlutou kartu.
19.
Na každém jiném trávníku by si kolmici na Budínského pohlídal Krbeček, tady se ale míč zastavil v kaluží a Buďa mohl jít sám. Překvapení z toho byli všichni, Lukáš se nakonec pokusil o lob, ten Krbeček chytá.
17.
Matěj Štochl po Budínského přihrávce v ofsajdu.
14.
Matěj Štochl byl v hlavičkovém souboji téměř uškrcen a Jakub Rada centruje a hlavou jednoho z hráčů se míč dostává do branky!!!
14.
Další Kuzmanovičův pokus o centr odvrací Jan Růžička.
12.
Po chvilkovém tlaku na hráče střížkova se Jindřišek už dostal k míči, v rozhodující chvíli si ale neúmyslně pomohl rukou.
8.
Kuzmanovič vybojoval míč na Hauerovi, vše ve vápně hasil Jidnřišek.
7.
Pepa Jindřišek nedovolil Očovanovi centrovat. Poté to zkusil i Laštovka, ale jeho pokus skončil v kotli hostí.
6.
Ptáčkovi centr kolem postranní čáry nevyšel a míč končí v zázemí.
4.
Macháček spoléhal na to, že se míč na mokrém terénu zastaví, to se nestalo a Smrž nemohl míč dostihnout.
3.
Bartek obešel Pence a byl tvrdě faulován. Bohemka bude zahrávat zkrácený rohový kop. Kope ho Lukáš Budínský, nakopává ho na zadní tyč a míjí všechny hlavy i branku.
2.
Kuzmanovič hloupě faulova Hauera. Jinak by střížkov mohl mít rohový kop.
1.
V první akci rozehrává Kalina na hlavu střížkovského stopera.
1.
Zápas začal. Rozehrávají Budínský se Štochlem.
Ale teď už rozhodčí Franěk vede oba týmy na hrací plochu. Klokani musí nastoupit ve venkovní kombinaci. Tedy ve žlutých drese, černých trenýrkách a žlutých stulpnách.
Zápas by v těchto chvílích měl začínat. Jediní připravení jsou ale náhradníci Bohemky. Střížkovští jsou zřejmě poněkud zpomalení. Jako ostatně dnes ve všem.
Zápas začíná za 7 minut. Všechny tribuny jsou prázdné. Výjimkou je tribuna pro hosty, která se plní Bohemáky.
Ale zkusme se věnovat fotbalu. Už víme sestavy pro dnešní zápas a Bohemka nastupuje s novou stoperskou dvojicí. Michal Šmíd je zraněn Martin Cseh po operaci, takže vzadu nastoupí Jiří Ptáček a Jan Hauer.
Autobusy fanoušků Bohemky postupně dorážejí k Litavce. Fanoušci se setkávají, ironicky řečeno, s obrovskou ochotou pořadatelů.
Za vytrvalého deště se hráči rozcvičují na hrací ploše. I přes nepřízeň počasí se trávník zdá být v hratelném stavu.
Dobré odpoledne, zdravíme Vás z Příbrami. Ano z Příbrami - naše střížkovské plagiátory zřejmě napadlo, že jsme se měsíc nepodívali z Prahy, tak nás vyvezli na výlet po vlastech českých. Zápas proti "domácím" začíná za hodinu a deset minut. Virtuální Ďolíček Vám z něj přinese textový online přenos.