Pavlenka - Frydrych, Baránek, Stronati, Sukup - Greguš, Šichor (84. Byrtus) - Kukec, Lindpere (70. Mensah), Štěpán (74. Holzer) - Narh.
Švenger - Pauschek, Brabec, Šmíd, Šírl - Moravec (89. Bartek), Jindřišek, Rada, Mosquera - Mikuš (86. Lietava), Bratanovič.

V druhé půli se výkon zlepšil, přestože Klokani inkasovali. Bohemka v této části hry měla několik dobrých příležitostí, naopak Ostravané kromě začátku neměli vážnější situace. To je od nás pro dnešek vše, těšíme se za týden s Budějovicemi.
90.
Brabcova nepovedená střela ukončila utkání. Klokani prohráli v Ostravě 0:1.
90.
Baník vstřelil branku. Kukec se rozběhl od zdi, dostal míč, i s trochou štěstí nacentroval a Stronati z blízkosti se hlavou prosadil.
90.
Nastavují se dvě minuty. Zahájí je standardní situace ze dvaceti metrů po faulu na Kukece.
90.
Lietava bránil dlouho míč v rohu hřiště, až mu byl zapískán faul. Za protesty vidí žlutou kartu.
88.
Druhé střídání Pivarníka. Bartek nastoupil místo Moravce.
88.
A nový muž na hřišti ihned úřaduje. Obhodil si na pravé straně obránce a mířil si to do vápna. Bohužel ani na několikátý pokus se Lietavovi nepovedlo míč protlačit přes protihráče.
85.
Klokani před rohem ještě vystřídají. Lietava jde nahoru, Mikuš dolu.
83.
Trenér hned reaguje, stahuje Šichora, do hry vypouští Byrtuse.
82.
Sukup zastavil nedovoleně Mikuš, který by mířil sám na branku a vidí druhou žlutou v zápase.
78.
Moravec prostrčil míč na Mikuše, ten mu ho vrátil nazpět těsně před branku soupeře. Záložník skákavý míč napálil z prvního doteku vysoko nad branku.
77.
Baránek dostává žlutou kartu.
75.
Dlouhý míč překvapil defenzivu Baníku, takže se ocitl v situaci 2 na 2. Bratanovič sklepl hlavou míč Moravcovi, který si ho jedním dotykem zpracoval a druhým chtěl pálit. K tomu se ale nedostal, na poslední chvíli mu ho ukopl jeden z obránců.
74.
Greguš naskakoval, ale na míč nedosáhl. Zároveň dochází ke střídání, Holzer nahrazuje Štěpána.
72.
Roh zahraje i Baník.
70.
Mensah střídá Lindpereho.
69.
Ani dva pokusy nestačily Šírlovi, aby se po rohu dotkl míče hráč v zeleném.
67.
Mikušovi se nedaří. Dostal míč do úniku, ale vůbec si s ním neporadil a nakonec mu ho ukopl soupeř k Pavelenkovi.
64.
Na Bazalech se sešlo 4505 diváků.
62.
Sukup neodhadl dlouhý míč a místo přepuštění ho prodloužil na roh. Šírlův pokus z pravé strany zůstal od spoluhráčů nepovšimnut.
59.
Baránek získal míč a chystal se do protiútoku, ale stopku mu vystavil za cenu žluté karty Jindřišek.
57.
Kukec ztratil míč a v zápalu ho chtěl znovu získat. Odměnou mu budiž žlutá karta.
56.
Druhá půle začal lépe. Klokani dokážou přesněji kombinovat, dostupovat hráče a k tomu přidat na pohybu.
51.
Na druhé straně Jindřišek zahrál vysoký roh, do klubka těl naběhl Šmíd a rozhodil soupeře. Už není jasné, od koho se nakonec míč odrazil, ale podobně jako před pár minutami míč pouze doskákal za čáru.
47.
Štěpán centroval z levé strany, Baránek naskočil a fanoušci se na hlavní tribuně radovali. Bylo to ale předčasné, míč jen olízl pravou tyč a poslušně pokračoval dál.
46.
Začal druhý poločas.
Od Klokanů to byl opravdu nepovedený poločas, co nejrychleji na něj zapomenout. K dobru se však počítá, že stav je stále nerozhodnutý a fanoušci, kterých dorazila na stadion dobrá stovka, můžou stále doufat v triumf zelenobílých barev.
45.
Rozhodčí ukončil první poločas.
45.
Bratanovič dobře vyslal Mikuše, ale slovenský útočník si bůhví proč nepřebral míč směrem na Pavlenku, aby mohl střílet, ale zasekl si ho zpátky a hledal spoluhráče. Vzhledem k tomu, že byl v úniku, tak ani jeho přihrávku nikdo nemohl zachytit.
43.
Jindřišek svoji střelou vystihl celý první poločas od mužstva v zelenobílém. Nepřesné a odfláklé.
43.
Zajímavá situace pro Klokany. Mosquera byl zatahán před vápnem a budeme mít výhodu trestného kopu.
40.
Bratanovič vybojoval míč od Greguše, přihrál ho na střed Radovi, který před sebou tlačil útok. Nabíhali mu různí spoluhráči, ale rozhodl se pro průnik. Byl zastaven prvním hráčem.
38.
Po faulu na vlastní polovině Baníkovci přispěchali s rychlou rozehrávkou a dlouhý míč si našel v průniku Kukece. Švenger vyběhl a zmenšil na tolik úhel, že míč vyrazil na roh. Ten byl odvrácen.
36.
Následovaly dva rohy, ale ani z jednoho Bohemka neohrozila branku soupeře, naopak z druhého se dostal Baník do protiútoku, ale Kukec lidově řečeno šanci "zadrbal".
35.
První solidní pokus Klokanů. Z protiútoku táhl akci Bratanovič, před vápnem patou namazal Mikušovi, který se pokusil o technickou střelu. Míč šel vysoko nad branku.
31.
Šmíd dlouho otálel s rozehrávkou, až ho dvojice Kukec - Narh připravila o míč. Nakonec ale centrovaný míč na druhé straně znepříjemnil soupeři Moravec.
30.
Exekuce se ujal Šichor, jeho centr byl ostrý a nebezpečný, Švenger opět boxoval do bezpečí.
29.
Mikuš pronásledoval obránce až hluboko do své poloviny, kde ho fauloval.
27.
Šmíd odkopem trefil pouze protihráče před sebou, a tak nabídl šanci soupeři. Lindpere centroval a Šichor hlavičkoval. Naštěstí mu jeho pokus nevyšel a z dobrého místa na penaltě pouze míč sklepl před Švengera.
24.
Z rohu se zády prosadil Baránek, míč se snášel ke Švengerově levé tyči, ale brankář vytáhl další dobrý zákrok.
23.
Sukup se napřáhl z dobrých třiceti metrů, Švenger vyboxoval k postranní čáře, kde ho uklidil na roh Pauschek.
22.
Radovi utekl míč na středu hřiště, soupeř se ho zmocnil a rychle otočil hru na pravou stranu, kam se do náběhu dostal Frydrych. Na mocné "BIJ" vypálil pár metrů nad branku.
19.
Klokani jsou v těžké defenzivě, soupeř je mačká. Nyní bojují u rohového praporku a nemohou se z něho dostat.
17.
Štěpán přesprintoval Pauscheka a centrem hledal Narha. Ten byl sice proti přesile nicméně vybojoval důrazem rohový kop. Ten Ostravané nevyužili.
16.
Zvoní tyč! Narh se protáhl z levé strany na střed a křižnou střelou vypálil, Švenger se jen podíval, kam se míč vrací. Kukec už dorážet nemohl, byl v ofsajdu.
15.
Nepřestnosti se kupí na obou stranách, naposledy měli Klokani zajímavou situaci 3 na 2, ale Mosqeurovi se nepodařilo prostrčit míč na Bratanoviče.
11.
Na druhé straně zaváhal Baránek, Bratanovič mu vzal míč a utíkal ze levé strany na Pavlenku. Nicméně zbývající obránci dobře zareagovali, scukli se k sobě a kryli zpětnou přihrávku. Tak slovinský útočník vystřelil ze stojata, ale pokus to nebyl prudký, navíc zablokovaný obráncem.
10.
Mosquera si obhodil Sukupa, kterému nezbylo nic jiného, než mu nastavit bodyček. Vidí žlutou kartu.
9.
Třikrát dobře Švenger. Nejdříve vyboxoval první roh, aby následně musel čelit dorážce Baránka ze středu velkého vápna, kterou jen tak tak vyrazil mimo branku. I druhý rok pak vyrazil z klubka hráčů.
8.
První roh pro Baníkovce po ztečovaném centru.
6.
Šmíd podskočil míč a musel faulovat pronikajícího Narha.
5.
Rada ostře fauloval na středu hřiště, vysloužil si slovní napomenutí od Kovaříka.
2.
Lindpere prodloužil hlavou do vápna autové vhazování, tam byl ale Brabec.
2.
Baník začal dlouhým míčem, který nadělal obraně velké problémy. K odraženému míči se nakonec dostal Frydrych, jenž ho napálil z voleje na bránu. Naštěstí ho odvrátil před Švengerem jeden z Klokanů.
1.
Rozhodčí Kovařík zahájil utkání!
Za hudby Nohavici hráči nastupují na hřiště.
Deset minut před začátkem utkání zeje hrací plocha prázdnotou, obě mužstva se finišují své přípravy v kabinách.
Baníku se doma daří, ze třech zápasů vydoloval sedm bodů. Venku však Bohemka také sbírá body, ze čtyř zápasů se jí povedlo vyhrát třikrát ze čtyř utkání.
Baníkovci se již trousí do kabiny, Klokani ještě pilují střelbu,
Zelenobílí v rámci poháru FAČR prohráli v úterý s Jabloncem venku 0:2, možná i proto se rozhodl trenér Pivarník nic neměnit a nasadit stejnou sestavu jako v derby se Slávií.
Vítáme vás u dnešního online přenosu ze severu Moravy, kde se utká domácí Baník s Klokany.