Kotnour - Jungr, Kliment, Tlustý (46. Klusák), Šulek (46. Klusák), Demeter, Batioja, Štěpánek, Nerad (61. Kučera), Harba, Kukol.
Zlámal - Pauschek, Jindřišek, Šmíd, Havel - Moravec, Jarolím, Rada, Bartek - Bratanovič - Lietava.
Bohemians Praha 1905 - II. poločas
Švenger - Havel, Žaloudek, Šmíd, Gajič - Cicman, Jarolím, Hubínek, Mosquera - Lietava - Mikuš.
Jihlava

Online

Dnes jsme byli Jihlavě více než vyrovnaným soupeřem pouze v první půli. Druhý poločas se Klokanům příliš nepovedl a z Vysočiny odjíždíme s prohrou 0:4.
90.
Konec zápasu.
89.
Kučerovu střelu Švneger v klidu zlikvidoval.
84.
Hra se vyrovnala, nyní působí aktivněji hostující Klokani.
80.
Bohemka nyní obléhala jihlavskou branku, Havlův centr ale před Mikušem nakonec odvracela domácí obrana odkopnutím.
75.
Dnešní přípravné utkání sleduje odhadem 80 místních fandů. V kotli hostů fandí Bohemce šest fanoušků!
72.
Z otočky nebezpečně pálil svoji slabší nohou Matúš Mikuš. Brankář Kotnour byl u tyče včas.
69.
Podruhé v utkání se trefuje Haris Harba. Šmíd ho nedokázal na hranici velkého vápna odstrčit od míče a útočník Vysočiny zamířil přesně k tyčce.
66.
Jihlava je ve druhé půli aktivnějším týmem. Drží více míč na svých kopačkách a Bohemka se nemůže dostat do vyložené šance.
62.
Po rohovém kopu se prosadil domácí Batioja, Jihlava vede již 3:0.
61.
Ze hry odešel ve žlutém dresu Nerad, do hry zasáhne Kučera.
54.
A je to již 2:0 pro Jihlavu. Jung si dobře převzal míč do pohybu a chytrou střelou poslal balon nad padajícím Švengrem za jeho záda.
51.
Kliment vyslal míč před Švengrovu branku, tam si ho ale v klidu převzal Šmíd, tudíž žádné větší nebezpečí pro Bohemku.
48.
Premiéru v jihlavském dresu zažívá i ve druhém poločase Petr Nerad.
46.
Trenér Roman Pivarník vyslal do druhé půle hráče v této sestavě: Švenger - Havel, Žaloudek, Šmíd, Gajič - Cicman, Jarolím, Hubínek, Mosquera - Lietava - Mikuš.
46.
Rozhodčí Marek zahájil druhý poločas.
45.
A málem se radovali i Klokani, jenže míč odvrátila jihlavská obrana z brankové čáry. Stav utkání je po první půli 1:0.
45.
Rohový kop bude na konci první půle zahrávat Marek Jarolím.
44.
Na Zlámala se řítil Kliment, ale svoji šanci neproměnil.
42.
Jihlava se ujímá vedení. Po dalším rohovém kopu se prosadil hlavou Haris Harba a náš dnešní soupeř vede 1:0.
41.
Z otočky zkoušel pozornost Zlámala jihlavský Jung. Vysočina bude zahrávat rohový kop. Ten odvrátil do bezpečí Lietava.
39.
Centr Jarolíma ze standardní situace lapil do náruče brankář soupeře.
38.
Na druhé straně se do nebezpečné situace dostal Havel, který dnes hraje levého obránce. Jeho centr se v průběhu letu změnil spíše na střelu, ale brankář Kotnour byl u tyče včas.
36.
Harba se ocitl za obránci a v nebezpečné pozici pálil na vzdálenější tyč, brankář Zlámal byl na zemi včas a míč vyrazil.
35.
Harba se nadvakrát zbavil ve vápně Jindřiška, přihrávkou pod sebe našel ale pouze vracejícího se Radu.
33.
Kukol rozvlnil pouze boční síť, místní fanoušci se radovali zbytečně.
32.
Harba našel dlouhým nákopem Klimenta, kterého zastavil těsně před vápnem Pauschek. Budeme svědky přímého kopu z nebezpečné vzdálenosti.
30.
Nyní se hraje spíše ve středu hřiště, obrana Klokanů je pozorná. Jihlavští se nedokáží dostat do šance.
27.
Rada poslal dlouhým centrem míč na Lietavu, ten hledal centrem ze strany hřiště v náběhu Bartka. Míč ale proletěl vápnem bez doteku jakéhokoliv hráče.
23.
Lietava se dostal k míči na rohu malého vápna. Jeho levačka ale mířila jen těsně nad pravý růžek Kotnourovy branky.
19.
Moravec se snažil uprchnout po pravé straně, vyběhnuvšího brankáře soupeře chtěl přehodit, ale míč se nevešel mezi tři tyče. Stav je stále 0:0.
15.
A do třetice, nyní hraniční situace. Jarolím uvolňoval Bratanoviče na hranici velkého vápna, ten si již připravoval míč na pravou nohu, ale zastavil ho praporek asistenta rozhodčího.
12.
A další ofsajd. Rychlou brejkovou akci předvedli Moravec s Bratanovičem. Elvisova přihrávka ale přišla pozdě.
10.
Lietava se ocitl v ofsajdové pasti, tudíž dále nemohl pokračovat v akci.
8.
Po hezké postupné kombinaci poslal do vápna míč Bartek. Bratanovič na něj nedosáhl, ale odrazil se k Radovi, který ho z voleje poslal jen těsně vedle branky.
5.
Jindřišek posílal míč dozadu hlavou, Zlámal ho včas stihl odkopnout před dotírajícím útočníkem.
3.
Rohový kop Jihlavy rozehrával dvakrát Kukol, obrana Klokanů odolala. Vykopávat od branky bude Zlámal.
1.
Rozhodčí Marek fouknul do píšťalky a dnešní přípravný zápas začal.
Sestava Jihlavy: Kotnour - Jungr, Kliment, Tlustý, Šulek, Demeter, Batioja, Štěpánek, Nerad, Harba, Kukol. Na lavičce: Klusák, Marek, Kučera, Pedro, Hanuš.

Sestava Bohemians: Zlámal - Pauschek, Jindřišek, Šmíd, Havel - Moravec, Jarolím, Rada, Bartek - Bratanovič - Lietava. Na lavičce: Žaloudek, Hubínek, Mikuš, Gajič, Mosquera, Cicman, Švenger.
Dobrý den, vítejte u dnešního online přenosu z přípravného utkání na stadionu Vysočiny Jihlava. Zápas začne ve 14:30.