Česká liga žáků U12 (U12)
11:7 (5:3)
FC Viktoria Plzeň
neděle 10. května 2015 11:45
sestavy a statistiky: tým 1(5:5): Bouček(04) - Bárta, Bína(0+1), Hýsek, Lízálek, Muška(0+1), Müller(2+0), Navrátil, Peterka(1+0), Petrouš(04), vlastní 2 tým 2(6:2): Janovský - Broda(1+0), Bukovaz(0+2), Eiselt, Hruška(1+0)(04), Kohoutek(1+0), Koutecký(04), Lilling(0+1), Šimunič(3+1), Těšínský(0+1)
Loko Vršovice

Za ideálního fotbalového počasí jsme druhý květnový víkend hostili tým Viktorie Plzeň. V minulém zápase po zimním soustředění nás Viktorka přejela jak parní válec, tak jsme byli sami zvědaví, jak bude zápas vypadat. Sice jsme jako první hloupě inkasovali (soupeř zahrál roh na krátko, my ho běželi atakovat ve čtyřech hráčích a prostor před bránou zcela vyklidili), ale brzy jsme se oklepali a na obou hřištích byl k vidění fotbal "nahoru dolů" a oboustranně spousta brankových příležitostí, přičemž lepší produktivita byla tentokráte na naší straně. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji než Viktorka a zápas za patnáct minut v podstatě rozhodli, i když hosté v poslední desetiminutovce ještě dokázali čtyřmi góly skóre upravit do pro ně přijatelnější podoby. Jinak je ale potřeba poděkovat všem hráčům za výkon a nasazení, které v tomto utkání s velmi dobrým soupeřem předvedli.