Melichárek - Hyčka, P. Buchta, Košťál, Keresteš - Pašek (76. Chrien), Lacko, Škoda, Zoubele (89. Jovanović), Lutonský (71. Brigant) - Řezníček.
Zlámal - Čögley, Krch, Šmíd, Havel (82. Bartek) - Acosta, Čížek (76. Akulinin), Švec, Jirásek, Mosquera - Schick.

Konec zápasu.
90.
Nastavují se dvě minuty.
87.
Keresteš běžel úplně sám na bránu. Nesmyslně se ale zahnal do úhlu a následně vyslal velmi špatnou střelu.
86.
Jiráskova tečovaná střela skončila v náručí brankáře Melichárka.
84.
Po závaru před bránou Klokanů míč směřoval již do brány, na brankové čáře jej ale dokázal vykopnout Švec.
84.
Poslední střídání Brna. Zoubeleho nahrazuje Jovanović.
82.
Bartek přišel na hřiště za Havla.
80.
Alois Hyčka dostal žlutou kartu za rozepři s Mosquerou. Kolumbijec v zelenobílém dresu žlutou kartu dostal také.
78.
4022 diváků dnes v Brně na Srbské.
76.
Čížka na straně Bohemky vystřídal Akulinin. V dresu Brna odešel Pašek a přišel Chrien.
76.
Kerestešův centr po standardní situaci do hranice malého pokutového území našel hlavu Škody, který osamocen neměl problém rozvlnit síť.
75.
Řezníček přidržen Havlem. Hráč Bohemky dostává žlutou kartu.
72.
Kerestešův přetažený míč nenašel nikoho ze spoluhráčů.
71:
Střídání na straně Brna, odchází Lutonský, přichází Brigant.
68.
Čížek se  vyhnul ofsajdové pasti, přesně přihrát už ale nedokázal.
68.
Schick šel sám na Melichárka po vynikající Čížkově přihrávce, Buchta ho ale stihl ještě dostihnout.
67.
Hyčka se dostal ke střele, na Zlámala si ale nepřišel.
65.
Bohemka dala gól. Byl ale z diskutabilního ofsajdu.
64.
Mosquerův tečovaný centr na hranici pokutového území našel Čížka. Jeho pokus levou nohou vyrazil Melichárek.
61.
Škoda výbornou přihrávkou vybídl ke skórování Paška, ten však v souboji kdo s koho neuspěl proti poloodkryté bráně.
59.
A hned dostává za přidržení za dres žlutou kartu.
58.
Šmíd je již na hřišti.
57.
Zlámal vyrazil centr pouze na nohu Zoubeleho, ten ale ve vyložené šanci netrefil bránu.
56.
Klokani stále v deseti bez Michala Šmída.
56.
Hyčka poslal dělovku na bránu Zlámala, po teči ale balón trefil do hlavy hráče Brna Zoubeleho.
55.
Po souboji s Melichárkem zůstává ležet na zemi Šmíd.
54.
Znovu tradiční krátká rozehrávka. A ta, skoro tradičně, skončila zadrbáním mimo pokutové území.
53.
Klokani mají možnost rohového kopu.
51.
Lutonského centr sedl přesně na hlavu Škody, ten však v záklonu hlavičkoval vysoko nad bránu.
48.
Řezníček se zjevil ve vápně a zkusil přízemní centr napříč pokutovým územím. Žádného spoluhráče však nenašel.
46.
Druhý poločas začíná.
45.
Konec prvního poločasu.
45.
Acosta tvrdě zabojoval o balón, protáhl se mezi dvěma obránci a poté přízemním centrem oslovil Havla, který přestřelil.
43.
Rozehrávka nakrátko, jež skončila u Schicka, který si nedokázal ve vápně poradit.
42.
Krch se přiřítil do vápna, dostal přihrávku od Čögleye a vyslal střílený centr, který obrana srazila na roh.
40.
Čížkův centr odhlavičkoval pryč hned první obránce Brna.
39.
Schick zkoušel centr, ten se mu však hrubě nepovedl. I tak ale bude Bohemka zahrávat rohový kop.
37.
Čížek se neuvěřitelným způsobem prodral sprintem přes tři hráče Brna a mířil tísněn již jen posledním obráncem na bránu Melichárka. Jeho střela však minula zadní tyč.
33.
Čížkův centr proplachtil pokutovým územím, nakonec jej ale obrana odvrátila.
32.
Klokani mají možnost standardní situace z ostrého úhlu.
29.
Schick šel v souboji jeden proti jednomu do útoku. Rozhodl se pro střelu, netrefil však bránu.
28.
Mosquera znovu centruje, tentokrát jeho centr již Melichárek stáhl pro sebe.
26.
Řezníček vyslal ránu z voleje a nadělal hodně vrásek na čele Zlámalovi, ten jeho střelu vytáhl konečky prstů.
25.
Běží pětadvacátá minuta a stav stále 1:1. V tuto chvíli připojení k internetu funguje již bez problémů.
15.
Omlouváme se za zpoždění z důvodu problémů s připojením k internetu. Běží nám 15. minuta a během první čtvrthodiny se toho stalo opravdu hodně. Nejprve skórovala Bohemka, kdy hned ve 3. minutě Mosquera přesně nacentroval a Čížek hlavičkou uklidil míč na přední tyč. Následovně v jedenácté minutě jsme zaznamenali vlastní branku Michala Švece, který si nešťastně srazil míč do vlastní brány po nebezpečném centru.