Z. Hruška - Jakubec, Prokeš, Bičovský, Ondra - Zelenský, Sloup, Chaloupka (70. Příložný) - Němec, Čermák (81. Levý), V. Hruška.
Lokomotiva
Seman - Kost, Repík, Farkaš, Dobrovič - Kováč (36. Izakovič), Kozák, Móder, Strapek (66. Miškuf) - Lovacký, Péter.
Dolíček

Reportáž:

Diváci si přišli ve Vršovicích na své! Bohemians si suverénně poradili s přemožitelem obhájce titulu a jejich vítězství se zrodilo z raketového nástupu. „Klokani“ využili toho, že Lokomotiva lehkomyslně zapomněla na obranu a během minuty zlomili jakékoliv naděje hostí.  V 10. minutě Bičovský zahrál trestný kop a Vladimír Hruška hlavičkou získal vedení, v 11. minutě z rychlého protiútoku poté, co Farkaš ztratil na půlící čáře míč, odcentroval Němec po úniku z křídla a znovu Vladimír Hruška prudkou střelou zvýšil na 2:0. Ve 13. minutě týž hráč mohl docílit hattricku, ale neproměnil pokutový kop za stržení Čermáka Kostěm – Seman jeho střelu vyrazil.

Bohemians založili svou ofenzivu na klasických protiútocích po křídlech, zakládaných nevídanými dlouhými centry a na výborné střelbě. Brankář Košic sice zneškodnil další šance domácích, především sólo Němce v 78. minutě, ale nemohl zabránit debaklu: v 52. minutě Chaloupka uvolnil Čermáka, ten prošel podél lajny do šestnáctky a z jeho centru Sloup zvýšil na 3:0 a v 81. minutě zase odcentroval Levý (vystřídal Čermáka v 80.) a Příložný (za Chaloupku v 69.) zblízka upravil na 4:0. Hosté špatně bránili, sporadicky se dostávali k zaútočení, pomalý Móder měl jen okamžiky, Kozák se vyhýbal soubojům i ofenzívě a zřejmě stále ještě není v pořádku. „Klokani“ měli spolehlivou obranu s ofenzivními krajními obránci Ondrou a Jakubcem, technicky výborného Zelenského ve středové ose a nebezpečný útok.

Lattke, trenér Admiry-Wacker, prvního soupeře Bohemians v Poháru UEFA, který spolu s Kunou sledoval zápas: „Bohemians hrají moderní fotbal, je to kompaktní celek, velmi pohyblivý a i když jim soupeř povolil útočit, kdy chtěli, předvedli výborný výkon.“