4 912.
Fryšták - Dostál, Buchta, Krch, Švec (36. Šmíd), Havel - Hubínek (76. Kabajev), Jirásek - Mašek, Markovič, Kuchta (83. Nitrianský).
Kozáčik - Matějů, Hájek, Hubník, Janža - Kopic, Hořava, Hrošovský, Zeman (89. Kovařík) - Krmenčík (67. Chrien), Bakoš (86. Poznar).
Ďolíček

Po delší časové odmlce se Bohemka představila fanouškům i na domácím stadionu. Netradičně ve středu, aby sehrála odložené prosincové utkání s Plzní. Trenér Miroslav Koubek nemohl postavit potrestaného Bergera. Ze sestavy vypadli také Luts s Jindřiškem. Místo nich se představil uzdravený Mašek, Jirásek a Kuchta.

Hned z úvodu se Klokani hnali do útoku. Hubínek pěkným dlouhým pasem vybídl k úniku Kuchtu, který se ale dostal do úhlu a jeho střelu Kozáčik chytil. Poté se z dalšího útoku pokoušel změnit stav utkání Hořava, ale jeho střela za hranicí šestnáctky proletěla kolem levé tyče branky Fryštáka. Pak už se ale Plzeň prosadila. Janža odcentroval z levé strany, obrana Bohemky míč nadvakrát odvrátila jen na hranici vápna, kde ho hlavou vrátil na malé vápno Hořava, tam si našel své místo Bakoš a poslal hosty z Plzně do vedení – 0:1.

Po dvaceti minutách podpořil ofenzivní snažení i kapitán Krch, když vybojoval míč v oblasti vápna, odcentroval před branku, ale Kuchtova hlavička se do branky nevešla. Když uběhla úvodní půlhodina, zahrozili opět Klokani. Dostál nadvakrát odcentroval před branku, ale hlavička Maška neměla dostatečnou razanci. Před poločasovým hvizdem ještě stihla plzeňská obrana srazit jak Krchovu, tak i Kuchtovu střelu mimo tři tyče.

Zkraje druhé půle mohla Bohemka vyrovnat. Jirásek se z pětadvaceti metrů opřel do míče, ale Kozáčik dokázal hokejovým zákrokem jeho prudkou střelu vyrazit na rohový kop. Po dalších pěti minutách si s Janžou pohrál Markovič, obešel ho, dokázal i vystřelit, ale i tento pokus gólman hostů lapil.

A Bohemka si i nadále vytvářela šance. Markovič od kotle hostujících fanoušků nacentroval do vápna, míč propadl k Hubínkovi, ale mladý záložník trefil pouze boční síť. Poté se osmělila i Plzeň. Hořava se pokusil ohrozit branku střelou, která byla sice ještě tečována, ale Fryšták byl připraven.

V posledních minutách přiběhl pomoci při rohovém kopu svým spoluhráčům i brankář Fryšták. Výsledkem byla pouze hlavička mimo branku. V závěru mohl být konečný rozdíl dvoubrankový. Kopic byl vybídnut přihrávkou do samostatné akce, zasekávačkou nechal proběhnout obránce, čehož využil k rychlému výběhu Fryšták, zmenšil Kopicovi střelecký úhel a střelu vyrazil.

Statistiky hovořily jasně pro Bohemku, která za podpory skvělých fanoušků ovšem střeleckou smůlu neprotrhla.

90.
Utkání skončilo. Bohemka prohrála 0:1.
90.
Kopic už byl sám před Fryštákem, ale ten rychle vyběhl a skvěle ho vychytal.
90.
Jiráskův centr byl zakončen jedním z útočících hráčů mimo branku.
90.
Roh pro Klokany. Do vápna jde i Fryšták.
89.
Odstupuje Zeman a zahraje si Kovařík.
86.
Ze hry jde Bakoš a nastupuje Poznar.
85.
Dnešní utkání sleduje 4 912 skvělých fanoušků.
83.
Odpracováno má dnes Kuchta. Zahraje si Nitrianský.
78.
V hlavičkovém souboji fauloval Hájek. Dostává žlutou kartu.
75.
Hřiště opouští Hubínek a nahrazuje ho Kabajev.
73.
Dostálův dlouhý aut se odrazil k Jiráskovi, ale ten branku střelou z první netrefil.
67.
První střídání Plzně. Ze hry odchází Krmenčík a místo něj jde na hřiště Chrien.
65.
Hořava se odhodlal ke střele, ale Fryšták ji bez problémů chytil, i když byla ještě před ním tečována.
59.
Markovič odcentroval do vápna, kde si ještě zpracoval míč Hubínek, ale trefil jen boční síť.
58.
Útočný faul hostů. Klokani se vrhají na útočnou polovinu.
57.
Žlutá karta pro Buchtu, který při hlavičkovém souboji fauloval Bakoše.
54
Plzeň bude kopat přímý kop, ale Bohemka centr odvrátila.
53.
Další žlutá karta. Tentokrát pro Krmenčíka za faul na Jiráska.
51.
Markovič obešel Janžu, navedl si míč na na levačku a prudkou střelou prověřil Kozáčika. Brankář Plzně si se střelou nadvakrát poradil.
50.
Bohemka rohový kop nevyužila, ale i nadále je aktivnější a nedává Plzni vydechnout.
47.
Krásnou střelu Jiráska vyrazil hokejovým zákrokem Kozáčik na roh.
44.
Zblokovaná střela Krcha se objevila u Kuchty, ale i jeho pokus byl zablokován na roh.
39.
Šmíd vybídl krásným pasem za obranu Markoviče, ale jeho střela letěla jen do boční sítě.
36.
Ze hry odstupuje zraněný Švec a nahrazuje ho Šmíd.
36.
Janža dostává žlutou kartu za tvrdý zákrok. Z centru nic nevzešlo a Plzeň může zaútočit.
35.
Švece zůstal ležet na hřišti a za pomoci lékařů je dopraven mimo hrací plochu.
33.
Dostál nadvakrát dokázal dostat míč před branku, ale hlavička Maška neměla dostatečnou razanci, aby nadělala neplechu před brankou hostů.
31.
Klokani jsou na hřišti aktivnější, ale nedaří se jim ohrozit branku Plzně.
22.
Kopic si přidržel Jiráska. Další standardka pro Klokany. Centr Jiráska Plzeň odvrátila. Nicméně Jirásek se pokusil o střelu po chvíli znovu, ale Kozáčik s ní neměl problém.
20.
Krch vybojoval míč, zvládl odcentrovat, ale Kuchtova hlavička mířila vedle.
19.
Matějů ostře fauloval Havla. Dostává po zásluze žlutou kartu.
18.
Kuchta s Krchem naháněli Kopice, zastavili ho však až za pomoci faulu u střídačky domácích. Ze standardní situace nevzešlo žádné vzrušení. Útočí opět Klokani.
15.
Zeman poslal do vápna kroucený centr, ale ten prolétl až do zámezí.
14.
Tentokrát faul na hráče hostí. Provinil se Jirásek.
13.
Klokani rychle rozehráli. Vytěžili ze situace roh, ale ten Plzeň ubránila.
12.
Hořava fauloval ve středu hřiště Kuchtu. Přímý kop pro Bohemku.
8.
Hořava vrátil hlavičkou míč do vápna, kde si ho našel Bakoš a posílá hlavičkou Plzeň do vedení.
5.
Hořava si navedl míč na levačku, ale branku za hranicí šestnáctky o kousek minul.
3.
Hubínek pěknou přihrávkou vybídl Kuchtu, který ale z úhlu trefil jen připraveného Kozáčika.
2.
Po  vzdušném souboji s Hejdou zůstal ležet na zemi Mašek. Už je ale opět na nohou a bude moci pokračovat ve hře.
1.
Utkání začalo.
Všichni aktéři dnešního utkání jsou již na hrací ploše.
Náhradníci:
FC Viktoria Plzeň: Bolek - Petržela, Řezník, Poznar, Kovařík, Chrien, Ivanschitz.
Bohemians Praha 1905: Berkovec - Jindřišek, Bartek, Šmíd, Luts, Nitrianský, Kabajev.
Sestava Bohemky je následující: Fryšták - Dostál, Buchta, Krch, Švec, Havel - Hubínek, Jirásek - Mašek, Markovič, Luts.
Roman Pivarník vyšle do boje následující jedenáctku: Kozáčik - Matějů, Hájek, Hubník, Janža - Kopic, Hořava, Hrošovský, Zeman - Bakoš, Krmenčík.
Po delší obě Vás vítáme v Ďolíčku, kde se za necelých třicet minut odehraje zápas mezi Bohemkou a Plzní.