4202.
Berkovec - Dostál, Buchta, Krch, Šmíd, Havel - Hubínek, Jirásek (70. Jindřišek) - Mašek, Markovič (79. Kabajev), Kuchta (59. Bartek).
Rada - Kušnír, Štětina, Šimůnek, Podaný - Bezpalec (85. Smejkal), Hanousek, Tetour - Miloševič (78. Brandner), Holenda, Juroška (67. Olayinka).
Ďolíček

Do Ďolíčku přijela v poslední zimní neděli pražská Dukla. Trenér Miroslav Koubek vyslal na hřiště podobnou jedenáctku jako proti Plzni. Jen v brance nastoupil Berkovec a na postu stopera Šmíd. Před Klokany stál při posledním utkání před reprezentační pauzou jediný úkol, vstřelit branku a připsat si veledůležité tři body.

A Bohemka se do svého soupeře pustila od prvních vteřin. Hned po třiatřiceti sekundách už Zelenobílí vedli. Přihrávku před branku poslal Kuchta, ke které se díky svému důrazu ve vápně dostal Markovič a následně střelou k tyči rozjásal celý stadion – 1:0.

Po dvaceti minutách měli Klokani možnost své vedení navýšit. Havel si navedl míč na pravačku do středu hřiště, ale o kousek minul bližší tyč Radovy branky. Sedm minut před poločasovým hvizdem obral Juroška skluzem o míč na polovině hřiště Maška. Postupoval až na hranici šestnáctky, kde obelstil Dostála, ale jeho razantní pokus Berkovec nadvakrát zlikvidoval a udržel si čisté konto.

Nebyla to ovšem poslední šance hostů v prvním hracím dějství. Juroška pronikl do vápna, kde přihrával míč pod sebe před branku, ale Miloševičovu střelu skvělým zákrokem Berkovec reflexivně vyrazil k Tetourovi, který mohl vyrovnat, i proti jeho pokusu se brankář Bohemky představil v perfektním světle a míč za svá záda nepustil.

Svůj střelecký účet chtěl ve druhé půli rozšířit Markovič. Podařilo se mu obejít bránícího hráče, ale svůj pokus směřoval jen do náruče Rady. Poté už se však hosté z Julisky radovali. Bezpalec vystřelil pravačkou na domácí branku, ale ještě před Berkovcem stihl střelu patou jemně tečovat Holenda a ta doklouzala až do sítě - 1:1.

Olayinka mohl otočit zápas, když si zpracoval přihrávku do pohybu a střílel do prázdné branky, naštěstí minul o kousek pravou tyč. Co se ovšem nepovedlo Olayinkovi, to dokázal za chvíli Bezpalec. Po centru z rohového kopu se vyšplhal na přední tyči nejvýše a hlavičkou usměrnil míč do sítě – 1:2.

Klokani mohli ovšem čtyři minuty před koncem srovnat. Ve skrumáži před brankou Rady se ke střele dostal Bartek, ale jeho pokus byl sražen na roh. Klokani se snažili vytěžit z utkání alespoň bod, ani to se ovšem v závěru utkání po rohovém kopu nepodařilo.

90.
Během nastavení se už nic nestalo, zápas byl ukončen.
90.
Nastavují se dvě minuty.
90.
Z toho ale nic nebude, Bohemka se provinila útočným faulem.
90.
Začíná poslední minuta základní hrací doby, Klokani mají roh, na který jde i brankář Berkovec.
87.
Bartek vystřelil ze skrumáže před brankářem Radou, jeho pokus byl sražen na rohový kop. Ten byl následně zahrán na přední tyč, kde se nikdo v zelenobílém neprosadil.
85.
Střelec posledního gólu Bezpalec odchází ze hřiště, na trávník se podívá Smejkal.
82.
Buchtův centr skončil přesně v brankářově náruči.
80.
Po rohovém kopu se na přední tyči prosadil hlavou Bezpalec.
79.
Poslední střídání na straně Klokanů, Kabajev jde do hry za Markoviče.
78.
Miloševiče nahrazuje na hřišti Brandner.
77.
Po rohu hlavičkoval Krch vedle brány.
76.
Dostálův centr bez problémů chytá brankář Rada.
75.
4202 diváků dnes na stadionu.
73.
Maškův centr z přímého kopu skončil pouze u obránců.
71.
Podaný zkosil Bartka, dostal za to žlutou kartu.
70.
Jindřišek vystřídal Jiráska.
69.
Olayinka pronikl do vápna a tváří v tvář Berkovcovi jen o kousek minul vzdálenější tyč.
68.
Mašek nahrál do křídla Havlovi, jehož dalekonosný pokus skončil vedle brány.
67.
Střídá i Dukla, Olayinka nahrazuje Jurošku.
63.
Bohemce se v posledních minutách vůbec nedaří ani jednoduché přihrávky.
59.
Bartek jde do hry za Kuchtu.
58.
Miloševičův protiútok nedokázal zakončit Holenda.
54.
Bezpalec vystřelil zpoza velkého vápna. Jeho pokus ještě tečoval Holenda, míč tak šel do protipohybu brankáře Berkovce, který již nestihl zasáhnout.
52.
Markovič se prodral k zakončení do vynikající pozice, vyslal ale nepříliš důraznou ránu přímo doprostřed brány.
50.
Dlouhý centr z přímého kopu doplachtil až na zadní tyč k Šimůnkovi, ten se však své šance zalekl a ani nezakončil.
48.
Juroškův centr ohrozil maximálně tak rohový praporek.
46.
Druhá půle začíná, oba týmy beze změn.
45.
Konec prvního poločasu.
45.
Berkovec neskutečně vyrazil nejprve Miloševičovu ránu z bezprostřední blízkosti, poté i Tetourovu dorážku.
45.
Mašek se dostal k balónu po dlouhém autu Havla, zakončit ale z otočky nedokázal.
43.
Kušnírův centr jen proletěl vápnem, ani jeden z nabíhajících útočníků Dukly na něj o kousek nedosáhl.
40.
Váhajícího Maška obral o balón Holenda a pádil sám vstříc bráně Klokanů. Vyměnil si ještě míč s nabíhajícím Miloševičem, toho ale výborně vychytal Berkovec.
38.
Z rohu nakonec nevzešlo vůbec nic.
37.
Rohový kop pro Klokany.
35.
Hubínek nacentroval ze standardní situace na malé vápno. Jen centimetry chyběly Šmídovi k zasažení míče před prázdnou bránou.
32.
Buchtův slibně vyhlížející centr zpacifikovala obrana Dukly.
29.
Nebezpečný útok Holendy zastaven pro ofsajd.
27.
Za hrubý faul na středu hřiště obdržel žlutou kartu Bezpalec.
26.
Havel si proklestil cestu obránci až do pokutového území, následnou střelou ale o kousek minul bližší tyč.
25.
Kušnír našel centrem do vápna volného Podaného. Ten si obhodil jednoho obránce, střelu ale namířil do dalšího přiběhnuvšího beka.
21.
Jiráskův centr z volného přímého kopu se moc nepovedl, rozehrávat se bude od brány hostí.
20.
Kušnír dvakrát za sebou chycen v ofsajdové pozici.
17.
Mašek přiťukl míč na hranici velkého pokutového území Jiráskovi, tomu ale nesedla střela, ta tak skončila o velký kus vedle pravé tyče.
17.
První žlutou kartu utkání dostal Hanousek za zbytečný faul na Markoviče na polovině hřiště.
13.
Hubínkova střela z dálky skončila pouze na hrudi obránce.
7.
Bohemka se pokusila překvapit rychlým rozehráním standardní situace, nakonec si ale na obranu Dukly nepřišla.
5.
Na Havlův centr si naskočil Markovič, avšak s jeho pomalým pokusem neměl brankář Rada problém.
1.
Kuchta hned v úvodu utkání pronikl po levém křídle a nacentroval před bránu. Tam se nedůrazně odkopnutý balón dostal k úplně volnému Markovičovi, který neměl problém jej uklidit k pravé tyči.
1.
Zápas začíná.
Bohemka bude v první půli útočit směrem ke kotli domácích. Výkop mají taktéž Klokani.
Hráči již nastupují na hrací plochu. Domácí Klokani v tradiční zelenobílé kombinaci, hostující Dukla ve vínovožluté.
Hlavní rozhodčí: Pavel Franěk.
Asistenti rozhodčího: Petr Blažej, Tomáš Mokrusch.
Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Černý.
Delegát FA: Pavel Mareš.
Technický delegát: Milan Ondo.