9., 33. Bláha, 45., 60. Hložek - 14. Yukhymenko (Plíšek), 16. Plíšek (Dvořák).
Yukhymenko.
Pospíšil - Pittauer (56. Marhoul), Dostál (71. Čakurda), Musil, Dvořák (63. Vitarigov) - Nejeschleba, Plíšek, Vaněk - Yukhymenko (70. Artimovič), Horák (63. Turek), Seniv (53. F. Štěpánek).
TC Strahov

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra: "V utkání se Spartou jsme měli první velkou šanci, bohužel jsme v ní nastřelili břevno. Sparta naopak svoji první příležitost proměnila a v 9.minutě se ujala vedení. Téměř záhy jsme nalezli odpověď v podobě branky Yukhymenka, 1:1. Brzy na to jsme se po rohovém kopu ujali vedení 2:1, tentokrát se prosadil hlavou Plíšek. Posledních deset minut první půle patřilo domácím, kteří zaslouženě srovnali na 2:2. Úvod druhé půle se nám nevydařil, po hrubé chybě v obraně jsme inkasovali na 3:2. Domácí následně v 60.minutě zvýšili již na 4:2 a i přes zlepšený herní projev v posledních deseti minutách se nám již nepodařilo zkorigovat výsledek."