sobota 8. října 2016 12:00
33. Topol (Turek), 75. Horák (Dvořák), 78. Dostál (Musil) - 17. Fabián, 62. Emmer.
Slanina - Pittauer, Marhoul (74. Dostál), Musil, Dvořák - Nejeschleba, Horák, Topol (60. Čakurda) - Štěpánek F. (80. Vitarigov), Turek (60. Artimovič), Seniv (60. Yukhymenko).
SK H. Měcholupy

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra: "Vstup do utkání se nám vydařil, prvních 15 minut jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale bohužel jsme tuto převahu nepotvrdili brankou. Soupeř udeřil hned z první šance, kdy po individuální chybě zahrával pokutový kop a hostující kapitán nabídnutou šancí nepohrdl, 0:1. Skóre jsme srovnali ke konci prvního poločasu, kdy se po dvou vyhraných soubojích Turka trefil Topol. Druhý poločas jsme opět byli aktivnějším týmem, ale byl to opět soupeř, který změnil vyrovnaný stav. Teplice využily nedůraz při bránění rohového kopu a šly do vedení. Nám se podařilo srovnat pět minut před koncem, kdy po přihrávce Dvořáka skóroval Horák. O 3 minuty později se nám podařilo dokonat obrat v utkání, když při rohovém kopu mířil přesně Dostál."