26. Dostál (Musil), 54. Seniv (Vitarigov), 76. Uhmann (Dostál)
Marhoul, Topol
Hejda - Pittauer, Marhou, Šumilov (65. Uhmann), Dostál - Musil, Topol, Nejeschleba - Štěpánek J. (51. Vitarigov), Vaněk (59. Štěpánek F.), Seniv (59. Čakurda)
Bedřichovská UMT

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra: "Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně a byli jsme od úvodu lepším týmem. Domácí hrozili ze standardních situací, kterých zahrávali relativně hodně. Byli jsme to ale my, kdo přetavil standardní situaci v úvodní branku. Po rohovém kopu Musila se míč dostal až k Dostálovi a ten ho uklidil do sítě. V prvním poločase jsme mohli vedení navýšit, ale nevyřešili jsme dobře situaci dva na jednoho. A když ani v závěru neproměnil svou šanci Nejeschleba, poločas skončil 0:1. Úvod druhé půle byl oboustranně nepřesný. V 55. minutě se nám podařilo zvýšit, po přihrávce Vitarigova se trefil Seniv. Po této brance se již hra z naší strany uklidnila a zpřesnila. A když se pět minut před koncem po chytré přihrávce Dostála prosadil poprvé v dresu Bohemians Uhmann, skončilo utkání 0:3."