čtvrtek 6. dubna 2017 12:15
75. Seniv - 2. Kubiš, 37. Vlček, 44. Stárek.
Hejda - Dostál, Marhoul, Vaněk, Pittauer - Uhmann (65. Freisler), Musil (55. Čakurda), Topol, Nejeschleba - Vitarigov (55. Štěpánek J.), Štěpánek F. (55. Seniv).
SK Horní Měcholupy

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra: "Utkání s vedoucím celkem naši skupiny jsme začali prachbídně. Ve druhé minutě jsme špatně reagovali na dohranou standardní situaci a Slavie vedla 1:0. V úvodních třiceti minutách jsme hráli až příliš bojácně, hosty jsme pustili do dalších dvou šancí, přesto zůstával stav stále 0:1. V posledních deseti minutách úvodního poločasu jsme se dostali po rychlém kontru do dvou slibných pozic, nicméně jsme svoje šance neproměnili a soupeř nás záhy potrestal z rohového kopu. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně a se snahou vstřelit kontaktní branku. Bohužel však Slavie hned v úvodu poločasu využila naše zaváhání a o vítězi bylo v podstatě rozhodnuto. Když pět minut před koncem snížil po hrubce brankáře Seniv, utkání skončilo 1:3."