Bohemians Praha 1905 B
neděle 27. května 2018 10:15
44. Trávníček, 50. Bílek - 71. Zoubek, 87. Douděra
Pospíšil
Pospíšil - Gregor O., Moltaš (84. Hrobník), Krasnyanyk, Marcinčik - Zeman V. (79. Richter), Douděra, Beran - Zoubek, Procházka (77. Horváth), Jaroš (63. Rohla)
Slovan Suchdol

Hodnocení trenéra Davida Střihavky:

"V dalším mistrovském utkání jsme hráli na půdě první Dukly. Do soupeře jsme se pustili rychlou kombinací a vysokým presinkem. Celý první poločas jsme nenechali soupeře vydechnout a byla jen otázka času , kdy půjdeme do vedení. Paradoxně to ale byla Dukla, která vstřelila branku, když nás potrestala za neproměňování vyložených šancí, 1:0.
Do druhé půle jsme šli navíc do deseti. Žlutou kartu dostal Pospíšil. Domácí si počkali na vhodný moment a udeřili znovu po chytré kombinaci z autového vhazování, 2:0. Kluci se nakonec dokázali vrátit do zápasu. Douděra skvěle zahrál standardní situaci a Zoubek pohotově snížil, 2:1. Minutu před koncem se po přihrávce Berana prosadil Douděra, 2:2.
V penaltovém rozstřelu jsme propadli, a tak si vezeme z Julisky alespoň zasloužený bod."