3. Novák (Hollmotz), 5. Sochor (Novák), 7. Novák, 12. Novák (Sochor), 37. Huleš (Vacek), 38. Vacek (Vott), 48. Spizzirri (Novák), 71. Matějka (Huleš), 76. Mareš (Vott) - 20. Adamec
Kořének – Vott, Coňk, Huleš, Spizzirri – Švestka, Koutský – Hollmotz (65.Kankara), Vacek (70.Mareš), Novák (55.Havránek) – Sochor (65.Matějka)
Čechie Uhříněves

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"V posledním mistrovském utkání kalendářního roku 2017 jsme přivítali soupeře z Ústí nad Labem. Úvod utkání byl klíčovým pro celý jeho vývoj. Z prvních tří útočných akcí jsme pokaždé rozvlnili síť, a když jsme ve 12. minutě navyšovali již na 4:0, jednalo se o snový začátek. Hosté sice ve 20. minutě z rohového kopu snížili, ale závěr první půle byl stejně efektní jako její úvod, dvě branky v rozmezí dvou minut znamenali poločasový výsledek 6:1. Ve druhé půli jsme nadále velmi dobře kombinovali a podstatnou část utkání měli míč na vlastních kopačkách. Postupně jsme přidali 3 branky a výsledek utkání navýšili na konečných 9:1."