5. Vacek (Huleš), 37. Kotrus (Matějka), 45. Kotrus (Havránek) - 28. Šimek, 38., 68. Paulus
Matějka - Huleš, Šmejkal (41. Mareš), Kadlec, Spizzirri - Coňk (58. Koutský), Vacek, Švestka (58. Novák) - Havránek, Vott, Kotrus (65. Kankara)
Čechie Uhříněves

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"Druhé domácí utkání sezóny jsme sehráli proti stejně starým hochům z Pardubic. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, již v 5.minutě jsme po hezké kombinaci vstřelili úvodní branku utkání, jejím autorem se stal Vacek. Ten samý hráč mohl o deset minut později skóre navýšit, ale ze značky pokutového kopu se tentokrát mýlil. Od té doby do konce první půle převzali otěže hosté. Nejprve jim byl upřen pokutový kop, aby následně pohotově srovnali na 1:1. Ke konci prvního poločasu jsme ještě jednou zahrozili a hned z toho byla branka, po chybě domácí obrany se prosadil Kotrus. Nicméně téměř záhy jsme inkasovali na 2:2. Druhý poločas jsme začali krásnou akcí, na jejímž konci byl opět Kotrus, 3:2 pro domácí. Soupeř se snažil vyrovnat, ale útočné akce, i díky našemu brankáři Matějkovi, dlouho nedotahoval do zdárného konce. Až deset minut před koncem se prosadil hostující útočník a vyrovnal na konečných 3:3. V penaltovém rozstřelu jsme byli tentokrát šťastnější my, když si v šesté sérii vybral náš brankář správnou stranu a penaltu chytil."