29. Martinec, 44. Gois - 68. Havránek (Novák), 77. Vacek (Mareš)
Matějka – Vott, Mareš, Šmejkal (3. Vacek), Spizzirri – Koutský (60. Keller), Švestka, Novák - Havránek, Sochor, Kankara (41. Hollmotz)
Náchod UMT

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"Utkání v Náchodě se odehrálo za hezkého počasí na výborném hřišti. Úvod zápasu poznamenalo zranění kolena našeho stopera, které se přihodilo již ve třetí minutě. Domácí hráli důrazný fotbal, my jsme se snažili kombinovat, ale nedařilo se nám, chyběl nám kvalitnější pohyb a lepší práce s míčem. Náchod zahrozil ve 25. minutě, domácí hráč se ocitl ve velké šanci, ale nastřelil pouze břevno, při dorážce výborně zasáhl Matějka. O pár minut později již byli domácí přesnější a dostali se do vedení 1:0. My jsme do poločasu zahodili nadějné příležitosti v podání Kankary, Nováka a Sochora. Druhou půli jsme začali špatně, domácí útočník proměnil svoji příležitost a zvýšil na 2:0. Nevzdali jsme se, ale proti srdnatě bojujícímu domácímu týmu jsme se kombinačně nemohli prosadit. Zbývalo 15 minut, když jsme po rozehraném rohovém kopu snížili hlavičkou Havránka, centroval Novák. Těsně před koncem jsme proměnili další rohový kop, po přihrávce Mareše se hlavou trefil Vacek. V pokutových kopech domácí nezaváhali a bod navíc tak zůstal v Náchodě. Toto utkání se nám herně nevydařilo, nejvíce nás ale mrzí zranění obou našich stoperů, kteří budou déle chybět. Pevně věřím, že léčba bude probíhat bez komplikací."