64. Novák (Koutský), 74. Novák (Kotrus), 80. Havránek (Koutský)
Matějka - Seniv, Coňk, Kadlec, Spizzirri - Koutský, Švestka (68. Havránek), Sochor (55. Kotrus) - Vacek, Novák, Keller
Loko Vršovice

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"Domácí utkání proti dalšímu celku z Hradce Králové – Olympii se odehrálo na těžkém terénu. Úvod utkání patřil nám, dokázali jsme vstřelit branku, ale ta kvůli offsidu nebyla správně uznána. Nadále jsme byli aktivnější, ale Vacek své šance neproměnil. Ke konci poločasu se hra vyrovnala, ale ani na jedné straně nepadla branka. Druhou půli jsme opět začali aktivněji, nicméně to byl soupeř, který nebezpečně zahrozil. Po chvíli jsme i napodruhé nedobře bránili standardní situaci, ale hosté nás nepotrestali. V 64.minutě jsme zahrávali rohový kop, odražený míč se dostal zpět k Novákovi, který technickou střelou uklidil míč k zadní tyči. Netrvalo dlouho a tentýž hráč se prosadil podruhé. V úplném závěru se po vysunutí Koutským trefil Havránek a uzavřel na konečných 3:0."