15., 35., 75. Sejk, 28. Šilhart, 67. Freisinger - 40. Vacek (Novák)
Matějka - Vott (75. Kankara), Coňk, Kadlec, Spizzirri - Švestka (60. Sochor), Koutský, Novák, Vacek - Havránek, Keller (71. Hollmotz)
TCM Strahov

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"Na půdě vedoucího celku soutěže, AC Sparty Praha, jsme odehráli velmi kvalitní utkání. Bohužel však s nulovým bodovým ziskem a navíc pěti inkasovanými brankami. Konečný výsledek 5:1 z mého pohledu neodpovídá průběhu hry, ale na druhou stranu musíme přiznat, že domácí celek ukázal kvalitu, především v řešení situací jeden na jednoho. I když jsme v prvním poločase hráli velmi dobrý fotbal a dostávali se do střeleckých příležitostí, branky padaly na druhé straně. Poločas skončil výsledkem 3:1. Druhá půle už neměla takové tempo jako půle první, nicméně domácí se ještě dvakrát prosadili, zatímco my jsme své náznaky šancí do zdárného cíle nedotáhli. Musíme se z rozhodujících momentů poučit a dále na sobě pracovat."