15. Sochor (Vacek), 25. Spizzirri, 44. Sochor (Novák), 69. Hollmotz (Sochor) - 17. Lukáš, 55. Cajthaml
Kořének - Vott (76. Huleš), Coňk, Kadlec, Spizzirri - Havránek (60. Hollmotz), Koutský, Švestka, Novák (76. Kankara) - Sochor (71. Kotrus), Vacek
Čechie Uhříněves

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"Utkání s naším sousedem v tabulce začalo ve vysokém tempu. V 15. minutě jsme se po průnikové přihrávce Vacka dostali zásluhou Sochora do vedení. Netrvalo ani dvě minuty a soupeř vyrovnal na 1:1. Ve 25. minutě jsme se po rychlém přechodu dostali do pokutového území, zablokovanou přihrávku si našel Spizzirri a vrátil nám vedení. V první půli chybělo naší hře více klidu s míčem, na druhou stranu soupeř nám nedával místo ke kombinaci na naší polovině a tak jsme hráli více přímočaře. Též nám moc nefungovala defenziva celého týmu, až příliš jsme byli zaměřeni na bránění hráče s míčem a málo na prostorové bránění. Na úvod druhé půle se po rohu Nováka prosadil v těžké pozici Sochor a navýšil naše vedení. Více jsme se pak zatáhli a soustředili se na defenzivu, soupeř se však prosadil a v 55. minutě snížil. Stav o dvě branky nám však zanedlouho vrátil střídající Hollmotz, po důrazu v pokutovém území. Vzhledem k tomu, že již hosté nenašli sílu na obrat, skončilo utkání 4:2 v náš prospěch."