10. Brychnáč, 25. Holub, 42. Bašek, 53. Slavík
Kořének – Coňk, Huleš, Kadlec (60.Spizzirri), Vott – Švestka, Havránek (55.Hollmotz) – Kankara (41.Koutský), Novák, Sochor – Kotrus (41.Vacek)
Letní stadion UMT

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"V utkání hraném na přírodní trávě se nám od počátku nedařilo. V 9.minutě jsme po špatném výběhu brankáře a nedůrazu v pokutové území inkasovali první branku. Na 2:0 soupeř zvyšoval po krásné střele zpoza pokutového území do růžku branky. První poločas jsme drželi více míč, ale pouze na vlastní polovině, Chrudim se dobře posouvala a nenechávala nám prostor ke kombinaci na útočné polovině. Ve dvou šancích, které jsme si první poločas vypracovali, nám chyběl důraz a přesnost. Druhá půle začala nejhorším scénářem, v druhé minutě jsme po sledu několika individuálních chyb inkasovali na 3:0. Když se po deseti minutách domácí prosadili hlavou po rohovém kopu počtvrté, bylo utkání rozhodnuto. I když jsme v druhé půli zlepšili mezihru, vstřelit branku se nám nepodařilo. Domácí si tak vítězství jednoznačně zasloužili."