2. Vrzák, 9., 25., 60. Velich - 3. Keller (Švestka), 12. Kousal, 40. Spizzirri, 45. Havránek (Keller)
Matějka – Spizzirri, Mareš, Huleš, Kadlec – Čipera, Švestka – Havránek (50.Hollmotz), Vacek (65. Knap), Kousal (55.Novák) - Keller
ZŠ Mozartova

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"Utkání v Jablonci se, ve srovnání s prvním vzájemným bezbrankovým střetnutím ze srpna 2017, odvíjelo diametrálně odlišně. V první minutě domácí udeřili a dostali se do vedení, za minuty bylo vyrovnáno, po centru Švestky se prosadil Keller. Další branku přinesla devátá minuta, opět se radovali domácí. Na odpověď jsme naštěstí nemuseli čekat dlouho, za tři minuty se přímo z rohového kopu trefil Kousal. Jablonec se opět dostal do vedení na 3:2, poslední slovo v první půli však měl dalekonosnou střelou Spizzirri, 3:3. Úvod druhé půle hráli domácí kvůli žluté kartě o hráče méně a přesilovku jsme využili, přihrávku Kellera zužitkoval Havránek. Ani nám však vedení nevydrželo, domácí hráč dokonal hattrick po standardní situaci. Rozuzlení musely přinést pokutové kopy, ve kterých jsme tentokrát byli šťastnější a oplatili Jablonci letní porážku."