26. Knap (Havránek), 28. Havránek (Coňk), 32. Hollmotz (Švestka), 43. Knap (Hollmotz), 55. Keller (Kousal), 57. Coňk (Kousal), 60. Coňk (Havránek), 69. Vacek (Huleš), 73. Havránek, 80. Coňk (Knap) - 64. Machka
Matějka – Coňk, Mareš (50.Huleš), Kadlec, Spizzirri – Švestka, Čipera – Hollmotz (50. Keller), Kousal (55.Vacek), Havránek - Knap
Čechie Uhříněves

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"Domácí utkání proti Čáslavi jsme začali vlažněji, ale postupem času se nám začala dařit kombinační hra. Dlouho jsme však čekali na první branku, ta přišla ve 25.minutě. Následná pětiminutovka přinesla další dvě branky, které nám dodaly klid do kombinační hry. Druhý poločas se hosté snažili být více aktivní na naší polovině hřiště. Jejich vysoké postavení vybízelo k přihrávkám za obrannou linii, několikrát jsme se díky tomu dostali do zakončení, ale též jsme častokrát byli netrpěliví a soupeř nás vystavoval do offsidu. Skóre jsme však postupně navyšovali a vzhledem k tomu, že Čáslav po hezké akci jedenkrát rozvlnila síť za naším brankářem, utkání skončila poměrem 10:1."