38. Houdek, 40. Rejl - 7. Váňa, 8. Novák (Broda), 21. Nekvasil (Novák), 58. Hodouš, 70. Coňk (z pen.)
Kořének - Vott, Hodouš, Coňk, Broda (54. Spizzirri) - Havránek (41. Müller), Mareš, Váňa (54. Čipera) - Keller (64. Matějka), Novák, Nekvasil (54. Kousal).
Kukleny

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:
"Ve venkovní utkání hraném za ideálních podmínek jsme byli od počátku lepším týmem. V 7.minutě se zpoza pokutového území trefil Váňa, minutu na to rozvlnil síť Novák, a když ve dvacáté minutě zvyšoval na 3:0 Nekvasil, utkání vypadalo jednoznačně. Bohužel jsme však v posledních deseti minutách první půle nedobře řešili situace na obranné polovině a domácí toho využili ke snížení na 3:2. Druhá půle začala opatrně, drželi jsme míč, ale spíše na vlastní polovině. Potřebný klid do dalších kombinací nám dodala branka Hodouše, který se prosadil z dorážky po rohovém kopu. Deset minut před koncem byl v pokutovém území faulován Kousal, Coňk nařízenou penaltu s přehledem proměnil a uzavřel skóre na konečných 5:2."