80. Haniak - 14. Novák, 59. Keller (Váňa)
Kořének - Vott (50. Vaněk), Coňk, Mareš, Havránek - Švestka, Čipera, Vacek - Novák (66. Sochor), Knap (29. Keller), Kousal (50. Váňa).
Slovan Suchdol

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"Utkání se odehrálo na rozměrově menším hřišti v Suchdole za horkého počasí. Domácí od počátku drželi míč více na svých kopačkách. My jsme se dobře pohybovali, drželi defenzivní strukturu a vyráželi do protiútoků. V 15. minutě Dukla faulovala pět metrů za pokutovým územím, k přímému kopu se postavil Novák a míč krásně zakroutil do rohu branky. Tentýž hráč se ocitl dvakrát po přesných přihrávkách od spoluhráčů za soupeřovou obranou, ale tentokrát již neměl srovnanou mušku. Ve druhé půli začali být domácí ještě více dominantní, ale ve finální fázi se nemohli prosadit, několikrát i díky sebevědomě chytajícímu brankáři Kořénkovi. V 60. minutě doputoval míč po ose Novák-Váňa až ke Kellerovi, který stál na správném místě a navýšil náskok na 0:2. Branka se nakonec ukázala jako vítězná, jelikož domácí obránce se v 80. minutě trefil přesně k tyči a upravil tak skóre na konečných 1:2 z pohledu domácích."