Bičík - Kopta, Rada, Abanda, Kučera - Herzán, Baranek, Němec, M. Zelenka (53. Volek) - Rezek (66. Střihavka), Kučera.
BOHEMIANS
Kolář - Matuszny, Obermajer, Strnad, Třasák - Janák, Lesák, Hanus, Zinhasovič (82. Vaňous) - Kocourek (82. Formánek), Koukal.
Letná

Trenér Dušan Uhrin znovu nemohl využít služeb letních posil a musel sestavu lepit ze zbylých fotbalistů a dorostenců. Poprvé se zelenobílí představili bez Ondřeje Szaba, který v týdnu přestoupil do Teplic. Na jeho místě dirigenta hry se objevil František Hanus. Obrana zůstala stejná jako v minulých zápasech, ovšem v brance musel za potrestaného Rabu naskočit Štěpán Kolář. Byla to jeho premiéra v mistrovském utkání za Bohemians v základní sestavě. Na pravé straně zálohy dal Uhrin šanci devatenáctiletému Janákovi a mezi jedenáct vyvolených se vešli i dva dorostenci, kteří se ještě včera podíleli na vítězství nad Plzní 7:2 - Zinhasovič a Kocourek.

Sparťané byli lepší už před přestávkou, ale jejich aktivita k ničemu nevedla a Bohemians drželi v poločase remízu. První šance si letenská rezerva, v jejíž sestavě se objevili čtyři hráči prvoligového áčka, vypracovala až po změně stran, ale první i druhá branka posléze padly po standardních situacích. V 63. minutě sudí Paták odpískal hodně sporný faul a Miroslav Baranek se následně překrásně trefil do horního růžku. Krátce poté přišel na hřiště bývalý klokan David Střihavka a brzy se podílel na zvýšení náskoku. Po přímém kopu se míč odrazil ze skrumáže ke gólmanovi Kolářovi, který míč vyrazil před sebe a Střihavka uklidil balón do sítě. Třetí branka v nastavené čase vyvolala hodně diskusí. Střihavka podle názoru hráčů Bohemians přebíral míč v ofsajdovém postavení. Samostaný únik zakončil s přehledem - zasekl a poslal míč ke vzdálenější tyči. Stoper Obermajer už gólu nezbránil a sám srazil míč do branky.

Fotbalisté Bohemians si během tří zápasů letošního ročníku druhé ligy zatím připsali jediný bod a stále čekají na první gól. Rezerva Sparty se dočkala premiérového vítězství a odpoutala se ze sestupových příček. Do těch naopak klesli Klokani.