Vorel - Bartoš, Vojtíšek, Šourek, Sedlák - Štohanzl (81. Liška), Vladyka, Baštař (60. Sionko), Vaculík (60. Malínek) - Simr, Hošťálek.
Bohemians
Kolář - Žáček, Matuszny, Obermajer, Třasák - Hanus, Vaňous (78. Prošek), Lesák, Janák (68. Kubec) - Zelinka (75. Vyskočil), Klesa.
Jihlava

Z posledního místa vstupovali fotbalisté Bohemians do zápasu 5. kola druhé ligy v Jihlavě. Trenér Dušan Uhrin mladší vyslal do boje v základu tři dorostence v základní sestavě, navíc i mladíky Klesu a Janáka. Z obvyklé sestavy minulé sezóny zbyli jen "tři veteráni" - Lesák, Obermajer a Třasák. Naopak jen na tribuně zůstali karetní hříšníci Huňa se Strnadem a zraněný gólman Raba. V modrém dresu Jihlavy se ve slunném podvečeru představil i bývalý Klokan Aleš Hošťálek.

76 fanoušků Bohemians vytrvale povzbuzovalo a v první půli mělo důvod ke spokojenosti - hrálo se totiž bez branek. Rozhodčí Královec byl na hosty od začátku přísnější, důkazem budiž konečný poměr žlutých karet 1:6. První kartu viděl pohyblivý útočník Bohemians Karel Zelinka, který atakoval rozehrávajícího Bartoše a sudí Královec žlutý kartónek vytasil přesto, že domnělý střet vůbec neviděl. Bohemka se dočkala několika standardních situací ze stran. Vydařené Třasákovy přímé kopy však nikdo mezi tyče neumístil, nejblíže byl ve 25. minutě Klesa. Po půlhodině hry získala Jihlava převahu a tlačila se před Koláře. Pětadvacetiletý gólman však psal první řádky svého nejvydařenějšího výkonu v zelenobílém dresu. Nejdříve nohama zlikvidoval nájezdy Hošťálka a Vladyky a poté jen sledoval, jak těsně vedle míří zakončení Simra.

Trenér Uhrin už měl šestnáct minut před koncem vystřídány všechny tři hráče. To byl stav ještě 0:0. Jeden z čerstvých fotbalistů na hřišti David Vyskočil využil chyby domácího obránce Vojtíška, zmocnil se míče, ve snaze obhodit si domácího obránce přihrál spoluhráči Michalu Lesákovi a ten si tváří v tvá Vorlovi už věděl rady. Vedení Bohemians bylo překvapivé, ovšem Jihlava se proti oslabenému soupeři žádným drtivým tlakem neprezentovala. Až v závěru přišpendlila zelené k jejich vlastnímu vápnu. Klokani posledních deset minut jen odkopávali míče a v nastaveném čase se jim to vymstilo. Královec nastavil čtyři minuty nad rámec normální hrací doby a když uběhla polovina tohoto časového úseku, vniknul do vápna Liška a jeho oblouček na zadní tyči usměrnil hlavou do branky Radek Sionko. V závěru ještě brankář Kolář nedůrazně vyběhl na centr, odražený míč naštěstí domácí napálili nad branku. Remíza je úspěchem Bohemky, ale vzhledem k vývoji zápasu, mohla přijít i první výhra v sezóně.

Hlasy po utkání:

KAREL VEČEŘA: "Je to stále stejné. Nedáváme góly a děláme hrubky. Ještě, že jsme stihli alespoň srovnat."

DUŠAN UHRIN ml.: "Bod je pro nás v dané situaci dobrý, i když tentokrát to podle vývoje zápasu vypadalo na víc. Chybí nám kondice, přeci jen kluci poznávají, že je rozdíl mezi dorosteneckou soutěží a druhou ligou. Proto jsem musel tak brzy střídat. Zbytečně jsme v závěru přestali hrát a inkasovaný gól padl po několika našich chybách. Ze tří dorostenců v základní sestavě se mi nejvíce líbil obránce Žáček, ten odehrál výborný zápas."