Kolář - Žáček, Obermajer, Matuszny, Třasák - Podrazský, Lesák, Strnad, Hanus - Klesa (84. Vyskočil, 90. Zahradník), Zelinka (52. Janák).
Brno B
Belic - Máša, Jirásek, R. Mezlík, Drga (68. Chlup) - M. Svoboda (74. Z. Látal), Holek (81. Partyš), Sedlák, Belej - Hlavatý, P. Mezlík.
Ďolíček

Fotbalisty Bohemians vítalo zpět v Ďolíčku téměř devět stovek fanoušků. V 6. kole druhé ligy přijelo Brno B bez svých příznivců, tudíž nově otevřený sektor pro hosty na kraji hlavní tribuny a nové schůdky nebyly vůbec využity. Zato bílá síť za brankou u světelné tabule zářila novotou. Právě tyto úpravy byly podmínkou, aby se Bohemka mohla vrátit na svůj domovský stadión. V základní sestavě trenéra Dušana Uhrina se tentokrát objevili jen dva dorostenci - Žáček a Zelinka.

Opatrný fotbal oživily v prvním poločas jen dalekonosné pokusy domácích. Zelinka a Lesák mířili jen těsně nad Belicovu branku. Brňané se na dostřel vůbec nedostali, a tak mezi klady první půle šlo zařadit nasazení fotbalistů v zelenobílém a výkon v defenzívě. Především dorostenec Jaroslav Žáček už podruhé za sebou předvedl vynikající práci a zařadil se po bok zkušených obránců Obermajera, Matuszného a Třasáka.

Po hodině hry Brno převzalo iniciativu, zatlačilo domácí k velkému vápnu a v 62. minutě se mu to vyplatilo. Hlavatý utekl po pravé straně Hanusovi, ten ho zezadu zatáhl za dres a brněnský útočník se ochotně složil na trávník. Sudí Bouše navíc Hanusovi ukázal druhou žlutou kartu a záložník Bohemians svůj nevýrazný výkon zakončil zbytečným vyloučením. K penaltě se postavil Pavel Mezlík, který se proslavil jako nejmladší hráč historie české ligy. Své zkušenosti získané v nějvyšší soutěži však nezúročil. Jeho střelu Kolář famózně vyrazil na rohový kop. Následný centr od praporku odvrátil hlavičkou Strnad a obrana Bohemians se poté definitvně osvobodila dlouhým odkopem. U pomezní čáry se na vlastní polovině míče zmocnil Drga, důrazný Klesa ho však o balón připravil a z úhlu se řítil na branku soupeře. Svoji akci ještě vyšperkoval přihrávkou na zcela volného Janáka a ten z malého vápna uklidil míč k tyči - 1:0.

Do konce utkání chybělo pětadvacet minut a začal děj, který se v krátkých intervalech opakoval až do samého závěru. Brno dobývalo velké vápno domácích, zelení vyráželi do rychlých protiútoků. Největší šanci na zvýšení náskoku v 85. minutě promarnil střídající Vyskočil. Lesák po vzoru jihlavského sóla utekl obráncům Brna, v klidu si počkal až Vyskočil doběhne na penaltu, přihrál, ale nedůrazný mladík trefil jen nohy brankáře Belice. Bohemka v závěru přežila i několik standardních situací Brna a radovala se z prvního vítězství v nové sezóně. Obrana v tomto utkání převýšila útok, Uhrinovi hoši podruhé v sezóně udrželi čisté konto.