Kolář - Žáček, Obermajer, Matuszny, Třasák - Podrazký, Lesák, Strnad, Klesa - Huňa (90. Zahradník), Vyskočil (66. Zelinka, 90. Hanus).
Kunovice
Zubík - Žák, Máčala, Zemánek, Josefík - Kopčil, Ševela, Bíly, Bábíček (64. Fischer) - Faldyna, Matůš.
Ďolíček

Páteční odpoledne přivábilo do Ďolíčku 508 věrných fanoušků, které trápil neutuchající déšť a zamračená obloha. Už výkop v 16 hodin se odehrál v šeru. Klokani vyběhli v nejsilnější možné sestavě - s navrátilci Obermajerem a Lesákem, důvěru dostal i útočník Huňa, který v týdnu onemocněl a jen jednou trénoval. Na lavičce znovu zůstal Hanus, na krajích zálohy se představili Podrazský a útočník Klesa.

Svěřenci trenéra Dušana Uhrina vstoupili do utkání dobře. Úvodní tlak přinesl už v 6.minutě hlavičku Obermajera po rohu Třasáka. Jeho pokus jen těsně minul branku. Mezi tři tyče se nevešel ani Třasákův přímý kop o pár minut později. Ve žlutých dresech hrající Kunovice působily bojácně, jen výjimečně se dostávaly na polovinu soupeře. Nejaktivnější fotbalista v zeleném Michal Lesák často ze středu zálohy vyrážel na pravé křídlo. Z této strany přišel ve 13.minutě i jeho střílený centr, který přeletěl přes malé vápno a oběma útočníkům Bohemians chyběl jen krok k zakončení. Ve 26.minutě přišla jediná gólová akce zápasu. Třasák zahrával přímý kop, namířil míč k vápnu Kunovic, obránci odvrátili, ovšem Žáček ihned nasměroval míč zpět na vápno, kde stál osamocený Lesák. Na zakončení měl dost času i prostoru a namířil zkušeně k tyči. Hosté protestovali, podle nich se jednalo o ofsajd.

První poločas přinesl ještě jednu velkou šanci Bohemians. Lesák opět zprava odcentroval, na zadní tyč si naběhl nekrytý Strnad, ale míč mu sklouzl po hlavě a ze čtyř metrů netrefil kunovickou branku. Fotbalisté v zeleném odcházeli do kabin za potlesku tribun a druhá půle měla být pokračováním koncertu domácích. Leč, nestalo se...

Změna stran znamenala i změnu obrazu hry. Fanoušci pod tabulí se marně těšili, že zblízka uvidí útoky domácích. Hrálo se znovu převážně jen na branku k Vršovické ulici. V 51.minutě odstartoval tlak Kunovic Kopčil přímým kopem vedle Kolářovy branky. V 62.minutě Matůš z vápna vystřelil po zemi, stejně jako jeho předchůdce však netrefil branku. Právě to byl největší problém hostů. Bohemka se dlouho nemohla dostat přes půlku. Odkopávané balóny hráči ve žlutém zachytávali na polovině hřiště, do Kolářova vápna poté přicházelo mnoho nebezpečných centrů. V 79.minutě Klokani konečně pronikli do otevřené obrany hostí. Střídající Zelinka od půlky běžel sám na branku, ale gólmanu Zubíkovi se snažil udělat kličku a vracející se obránci mu při tom míč ukopli. Obrovská šance mohla dát Bohemce klid, nervozita však pokračovala dále. 80.minuta - nepříjemnou střelu Kopčila vyrazil Kolář na roh. Po něm pak pětadvacetiletý gólman řešil složitý závar a na brankové čáře vyboxoval se štěstím míč do bezpečí.

V závěru Bohemka přeci jen častěji využívala prostoru v ofenzivně laděné obraně Kunovic. V 88. minutě Podrazský chytrou střelou zakončil brejk, brankář Zubík se stačil složit k tyčce. Krásnou rybičkou se poté prezentoval Strnad, dlouhán Zubík opět míč vyrazil. Trenér Uhrin po uplynutí devadesáti minut dvakrát střídal a Bohemka se štěstím uhájila i v nastavených čtyřech minutách hubené vítězství. Třetí zápas po návratu do Ďolíčku skončil třetím vítězstvím. Bohemians porazili Kunovice 1:0.