Kolář - Žáček, Obermajer, Matuszny, Třasák - Podrazký (89. Vaňous), Strnad, Lesák, Klesa (78. Zelinka) - Huňa, Janák (64. Hanus).
Pardubice
Šimon - Macháček, Němeček, Vizingr, Vrážel - Eismann (55. Adam), Kaciáň, Gonda (64. Šimáček), Bajer (46. Pučala) - Kulvajt, Bukač.
Ďolíček

Premiéra trenéra Vladimíra Hrušky, slunečné počasí a soupeř z Pardubic - to vše přilákalo do hlediště vršovického Ďolíčku rozhodně více diváků než oficiálních 734. Hruška sliboval změny a opravdu přišly. Klesa se vrátil do zálohy, v útoku se po dlouhé době objevil od první minuty Jaroslav Janák. Také sestava Pardubic byla pro fanoušky Bohemians zajímavá. V dresu Východočechů se představili bývalí Klokani Šimon, Vizingr, Macháček a Kulvajt. Tři posledně jmenovaní měli být letními posilami Bohemky, ale jejich transfery se neuskutečnili kvůli zablokovaným přestupům vršovického týmu.

Fotbalisté Bohemians začali důrazně, což se jim v osmé minutě vyplatilo. Váhavou rozehrávku Pardubic vystihl Michal Lesák a propálil brankáře Šimona. Tlak domácích zastavil ve 14. minutě trestný kop Bajera, který si z malého vápna srazil do vlastní branky Klesa. Záložník Bohemians svůj nezdar odčinil o třináct minut později. Po rohovém kopu vyhrál Obermajer souboj s gólmanem Šimonem a odražený míč usměrnil z malého vápna do sítě právě Michal Klesa.

Ve druhém poločase hosté dvěma slepenými góly skóre otočili. Bývalý Klokan Tomáš Kulvajt nejprve čtvrt hodiny před koncem trefil z trestného kopu šibenici Kolářovy branky a za čtyři minuty Bukač vystihl lajdáckou malou domů stopera Obermajera a poslal Východočechy do vedení. Přestřelku u Botiče ukončil v 90. minutě domácí kapitán Obermajer. Po rohovém kopu srovnal hlavou na konečných 3:3. Více než roční neporazitelnost Bohemky v Ďolíčku pokračuje.

Hlasy po utkání:

VLADIMÍR HRUŠKA: "Janáka jsem do sestavy zařadil, protže Vyskočil a Zelinka podali v předchozích zápasech a hlavně v Hradci katastrofální výkony. Janák byl v první půli vidět, po přestávce mu došly síly, proto jsem ho střídal. Před utkáním jsem chtěl vítězství, teď jsem rád za bod."

IVAN PIHÁVEK: "Samozřejmě, závěr utkání mě zklamal, protože jsme chtěli tři body. Neudrželi jsme výsledek, ale musím přiznat, že se nám nepovedl vstup do zápasu, kdy jsme domácí posadili na koně hloupou chybou v obraně.Chci říct, a nikdy jsem to nedělal, že druhému asistentovi před vyrovnáním utekl dvoumetrový ofsajd, ze kterého vznikla ta standartka. Nechápu, že se takoví rozhodčí mohou ocitnout na tak těžkém zápasu. Zklamalo mě to, protože sportovně je to pro mě strašně těžká práce celý týden dávat hráče zase na nohy, když odcházíme pokopaní, máme pět žlutých a ještě dostáváme vyrovnávací gól po, nechci říct zářezu, ale po takové hrubé chybě rozhodčího."