Kolář - Žáček, Obermajer, Matuszny, Třasák - Prošek (88. Podrazký), Strnad, Hanus, Zinhasovič (77. Zelinka) - Klesa, Huňa (62. Vyskočil).
Plzeň
Ticháček - Petrouš, P. Knakal, Zakopal, Smola - Limberský, Fillo (84. Hašek), Pilař, P. Šíma - Poredský (77. Černoch), Kousal (90. Kukol).
Ďolíček

Ve 14 hodin se ve vršovickém Ďolíčku tísnilo necelých osm stovek diváků, tentokrát do Prahy zamířila i početná skupinka plzeňských fanoušků, kteří obsadili vymezený kraj hlavní tribuny. Počasí se umoudřilo, přesto se hrálo na těžkém terénu. Trenér Vladimír Hruška sliboval před zápasem změny a opravdu je provedl. Do základní sestavy poslal dorostence Mirzu Zinhasoviče, který na pravém kraji zálohy nahradil Podrazkého. V dresu Plzně se s kapitánskou páskou bývalý Klokan Michal Petrouš.

Bohemka v úvodu zápasu navázala na vynikající prachatický výkon ve druhé půli a do favorita se pustila s útočnou taktikou. Největší hrozbou v prvních dvanácti minutách znamenal pro gólmana Ticháčka František Hanus. Střední záložník nejprve z vápna obloučkem překonal ležícího plzeňského brankáře, ale z brankové čáry vyhlavičkoval míč Smola. Ve 3.minutě chyběl Hanusovi jen krůček k usměrnění Strnadova dlouhého autu. Po dvanácti minutách Plzeň vyrovnala hru a ukázala větší fotbalovou kvalitu. Ani ta však nepomohla Kousalovi ke vstřelení branky. Jeho samostatný nájezd zmařil reflexním zákrokem vynikající Kolář. Ve 26. minutě Koláře předskočil Fillo jeho hlavička se však otřela o vnější tyč. Konec prvního poločasu naznačoval, že do Ďolíčku přijel kvalitní soupeř. Klokani zaostávali v kombinaci, čímž ničili své útoky už v zárodku.

Tlak Plzně sílil i po přestávce. V 50. minutě se znovu předvedl gólman Kolář. Pilařovu hlavičku akrobaticky vytáhl nad břevno. Další letecké Kolářovo představení už tak úspěšné nebylo. V 62. minutě nedosáhl na rohový kop Plzně a na zadní tyči už stál připravený Jan Zakopal. Jeho hlavičku se ještě snažil vykopnout Žáček, ale už bylo pozdě - 0:1. Bohemka doma neprohrává a proto se Klokani vrhli do ofenzívy. Nebyla to krásná podívaná - nepřesné přihrávky, zbytečné kličky, nepodařené střely. Ale fotbalisté v zeleném bojovali, čímž převyšovali hosty. Strnad házel autů jako za celý podzim, gól však padl úplně po jiné akci. Kamil Matuszny se zmocnil odraženého míče za šestnáctkou, nejprve mu balón utekl, ale Matuszny ho skluzem vybojoval zpět a prosmekl se mezi trojicí plzeňských hráčů. V tu chvíli postupoval podél brankové čáry k Ticháčkovi. Před brankou nikdo v zeleném nestál, přesto Matuszny zkusil napálit míč od malého vápna a byl úspěšný. Zakopal si srazil míč do vlastní sítě. Vyrovnáno 1:1.

V nastavených třech minutách měla Bohemka převahu, ovšem do vážnější šance se už nedostala. Udržela domácí neporazitelnost a ukončila podzim zaslouženou remízou 1:1.