Krč
Šilhavý - Nešpor, Soukup, Švejda, Milan (46. Waldhauser) - Kunt, Krejcar, Plachý (80. Horkavý), Viskup (59. Voborník) - Švejdík, Rezek.
Rada - Freisler, Škoda, Lukáš, Kotrba - Malý (66. Chod), J. Svozil, Růžička, Jiroušek - Strnad, Slezák.
Krč

Zápasy na hřištích soupeřů by tomuto celku měly vyhovovat více, říkal na začátku sezóny trenér Zbyněk Busta o svém mužstvu. V krči to opravdu zprvu tak vypadalo, ale nakonec fanoušci odcházeli domů zklamáni. Bod ze hřiště posledního celku třetí ligy je hodně málo.

Do branky se znovu postavil dvacetiletý Filip Rada, Kolář až v pondělí půjde na zdravotní testy a Charvát zůstal v pozici dvojky. Jelikož Rosického trápí zraněný kotník, ve středu zálohy znovu operovala dvojice rychlých fotbalistů - Jaroslav Svozil, Jan Růžička.

Sobota, 10:15 - to není zrovna tradiční fotbalový čas, přesto do Krče přišlo čtrnáct stovek diváků, drtivá většina odděna do zelenobíla. Časný budíček možná vadil i některým fotbalistům Bohemians, všechny probudil výrazným gongem Marian Viskup. V 10. minutě trefil z přímého kopu břevno, balón se poté odrazil jen těsně před brankovou čarou. Klokani měli poté výraznou herní převahu, ale první vážnější střelu vyslal na branku zkušeného Šilhavého až ve 25. minutě Jiroušek. Obrana Bohemians neměla příliš práce, ale když se domácí dostali do blízkosti velkého vápna, nepůsobila defenzíva zelenobílých příliš jistým dojmem. Nejlepší hráč utkání, krčský ryšavý záložník Tomáš Kunt zakončil brejk dva na jednoho střelou do gólmana Rady. Hned z protiútoku Slezák výborně potáhl míč do šestnáctky, zpětnou přihrávkou našel Růžičku, ale ten v nadějné pozici přestřelil.

Ve 34. minutě se tribuny radovaly. Jiroušek vynikajícím míčem za obranu nastartoval Miloslava Strnada, ten si obhodil Šilhavého a levačkou do prázdné branky zakončil první gólovou akci zápasu. Výbornou pasáž zápasu mohl ještě zvýraznit Malý, z vápna však přestřelil. Krč byla v tuto chvíli neškodná, Bohemka vládla na hřišti a do kabin mohla odcházet v klidu s jednogólovým náskokem za potlesku diváků.

Druhý poločas se Klokani přeci jen více stáhli do defenzívy, fanoušci marně čekali na šance. Až v 75. minutě Chod excelentě zprava odcentroval, na zadní tyči stál úplně sám Strnad, ale se šancí zle naložil - ze tří metrů trefil padajícího Šilhavého. Bohemka už mohla být v klidu, ale nestalo se tak. Navíc v 81. minutě šel Strnad sám na jednoho obránce Krče, na pravé straně mu nabíhal zcela volný Slezák, ovšem Strnad svému kolegovi v útoku přihrál vzduchem a na paty. Krč už byla v těchto chvílích bojovnějším týmem, domácí byli rychlejší a vypadalo to, že Klokani nestačí fyzicky. Ještě loni divizní mužstvo nakonec také vyrovnalo. Autové vhazování proletělo až do vápna a nejistá obrana nechala úplně volného Tomáše Kunta a ten zblízka vyrovnal. Ani v nastaveném čase se Bohemka nezmohl na vítězný gól, fanoušci odcházeli domů hodně zklamáni. Bod s Krčí je velkou ztrátou, navíc Klokani, stejně jako v Jablonci, přílišnou opatrností už podruhé přišli o vítězství.