Příbram B
Sňozík - Partika, Nohýnek, Podrazký, Tarczal - Hašek, Fenyk, Frejlach (46. Dian), Klesa (85. Javorek T.) - Pilík (56. Javorek P.), Huňa
Rada - Freisler, Lukáš, Škoda, Kotrba - Chod, Růžička, J. Svozil (66. Bartek), Jiroušek - Slezák (66. Vyskočil), Machuta (61. Strnad).
Ďolíček

Domácí přivítali klokany se čtyřmi posilami z A-týmu a na hře to bylo od počátku znát. Již ve 4.minutě musel zasahovat Rada proti důraznému Huňovi. Na druhé straně zahrozil Jiroušek, ale nemířil přesně. Totéž naštěstí předvedl v sólovém úniku Huňa a v 31.minutě Rada výborně vytáhl mimo tyče hlavičku Klesy. Na tu se snažil odpovědět Slezák, ale i on mířil nad. Domácí byli stále lepším týmem a hlavně úniky po křídlech Klesy přinášely šance. Přesto se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0, protože ani příbramští jmenovitě hlavně Huňa a Hašek neměli přesnou mušku. Co se nepovedlo v prvním poločase, to dokázali domácí ve druhém. Po dvaceti minutách se dostal ke střele zpoza vápna záložník Příbrami, jeho střelu vyrazil Rada jen před sebe a nikým neobtěžován mel Huňa lehkou práci – 1:0. Za pět minut se dostal k míči Klesa, oběšel dva protihráče a z hranice pokutového území vystřelil k tyči a Rada byl bez šance. Klokani působili v těchto chvílích naprosto bezradným dojmem, nebyli schopni se dostat k šestnáctce domácích a zakončit. V 80. minutě se však mohli radovat, když nejprve hlavičku Strnada zastavil na brankové čáře obránce a poté skočila střela Barteka pravděpodobně za brankovou čarou, ale rozhodčí gól neuznal. Do další šance se dostali opět Strnad a také chvíli po něm Jiroušek, ale brankář Sňozík jejich nedůrazné pokusy kryl. Nasopak se na druhé straně dvakrát vyznamenal Rada, když vyrazil nebezpečnou hlavičku aktivního Klesy a také gólovou střelu dalšího útočníka. Poslední slovo měla Bohemka, ale Vyskočil svou šanci nevyužil a tak utkání skončilo zaslouženou prohrou.