Střížkov
Pavlík - Pařízek, Obermajer, Krejčík, Beer - Vobořil (88. Zahradník), Kejha, Duda (54. Kocián), Šisler - Zoubek, Bartolšic (78. Šimek).
Charvát - Ransdorf, Lukáš, Freisler, Kotrba - Jiroušek (61. Malý), Rosický, Dian, Horváth (87. Škoda) - Slezák, Strnad (61. J.Svozil).
Strahov

Byl to absurdní zápas, vystihl sobotní dopoledne na Strahově záložník Bohemians 1905 Jiří Rosický. Souboj Bohemek, jedné střížkovské, jedné vršovické - tak bylo mediálně prezentované utkání 9. kola ČFL. Střížkov nastoupil v zelenobílých dresech, Bohemka proto musela poprvé obléknout novou modrou kolekci od firmy Kelme. Strahovský stadión se zaplnil téměř pěti tisíci diváky, alespoň takový byl oficiální údaj, i když reálně to vypadalo na nižší návštěvu. V hledišti měla drtivou převahu vršovická Bohemka - její fanoušci zaplnili hlavní tribunu a celou horní část tribuny za brankou.

Střížkov se nedávno posílil dalšími hráči. V sestavě se objevilo několik bývalých Klokanů - Radek Krejčík, Miroslav Obermajer, David Zoubek, navíc na lavičce seděl Tomáš Zahradník. Sestava Bohemky se už ustálila i s novými příbramskými posilami. V brance se znovu objevil Martin Charvát, na lavičce ho jistil Štěpán Kolář.

Do utkání vstoupili lépe domácí. V opatrném úvodu lépe kombinovali, ovšem před branku Charváta se dostali jen výjimečně. Od začátku se zdálo, že Střížkov bude spokojen s bodem. Hráči pro míče nespěchali, zatímco Klokani s rozehrávkou vždy pospíchali. I přes úvodní herní převahu Střížkova, patřily první šance svěřencům trenéra Busty. Nejprve nad hlavičkoval Dian, ve 22. minutě stejný hráč ohrozil branku soupeře prudkou střelou. Za Střížkov odpověděl Šisler, Charvát byl na místě. Největší šance Klokanů přišla ve 37. minutě. Horváth se na rohu velkého vápna skvěle uvolnil v souboji jeden na jednoho, odcentroval na hlavu Strnada, ale jeho hlavička z bezprostřední blízkosti trefila padajícího gólmana Pavlíka. V té době měla už Bohemka výrazný tlak, dobře kombinovala, druhá polovina prvního poločasu přinesla jeden z nejlepších výkonů v podání Bustových svěřenců. Ovšem převaha a velké množství standardních situaví gól nepřinesly. Poločas skončil 0:0.

Celý druhý poločas měl stejný průběh. Bohemka měla míč v držení, dobře napadala, ale aktivita vršovického klubu končila na velkém vápně. S blížícím se závěrem hrála obě mužstva opatrněji, aby neinkasovala. Ale Střížkov se přesto dostal do vedení. Dvacetiletý Jiří Šisler nádherně trefil levačkou z vápna, Charvát plachtil zbytečně. Do konce utkání chyběly čtyři minuty, stadión začal skandovat Bohemka do toho! Všichni věřili ve vyrovnání. Vedení Střížkova trvalo jen tři minuty. V 89.minutě se míč dostal do skrumáže před branku domácích, Slezák patičkou přiťukl za sebe, první střelu ještě Pavlík vyrazil, ale jen k nohám stopera Pavla Lukáše, který napálil balón pod břevno. Vyrovnáno 1:1, stadión vybuchl nadšením. Nepřesný rozhodčí Rožec nastavoval pět minut, během nich ještě Dian vběhl do pokutového území, kde byl faulován, ale sudí mu dal žlutou kartu za filmování. Byl to už třetí podobný souboj v pokutovém území, který rozhodčí posoudil podobně - ve prospěch Střížkova.

Utkání skončilo 1:1, dlouhá děkovačka po zápase patřila chlapcům v modrých dresech. Vršovická Bohemka svého soupeře přehrála, ale bohužel jen remizovala.