3869.
Kolář - Ransdorf (46. Růžička), Lukáš, Freisler, Kotrba - Horváth (82. Malý), Rosický, Dian, Jiroušek - Slezák, Strnad (78. Kocourek).
Křížek - Peroutka, Švehla, Martínek, Endl - Hrbáč, Kordík, Mašát (73. Příhoda), Pouzar (82. Picka)- Matoušek (73. Janoušek), Maruška.
Ďolíček

Bohemka začala náporem a již v 5.minutě zkoušel štestí dian, ale mířil vedle.Ve 12.minutě se včak již ďolíček dočkal vedoucího gólu, když Dianův centr proměnil Strnad. Na to odpověděli hosté rychlým brejkem, ale útočník hostí mířil naštěstí nad. Pak musel zasahovat Kolář při střele asi ze 25 metrů a na druhé straně nevyužil pěkný centr Strnad. Bohemka v těchto chvílích hrála dost pasivně a to se jí vymstilo v 38.minutě, kdy hosté využili další brejk a Maruška chladnokrevně vyrovnal. V poslední minutě prvního poločasu mohli vedení na svoji stranu strhnout domácí, ale velký závar gólem neskončil.

Do druhého poločasu vystřídal slabého Ransdorfa Růžička a vnesl mnohem větší aktivitu. Již ve 47.minutě mířil těsně nad Strnad a o tři minuty později šli klokani do vedení, když Slezák sklepl míč pro Diana a ten nekompromisní ranou pod břevno skóroval. V 54.minutě pak klokani předvedli nejhezčí akci zápasu, kdy Rosický našel Slezáka, ten křížnou přihrávkou přes celé vápno Jirouška, který střelou po zemi do protipohybu brankáře zvýšil na 3:1. Hosté v těchto chvílích nevěděli kam dřív skočit a šance se rodily jedna za druhou. Bohužel ani hlavička a nůžky Slezáka, ani pokusy Lukáše a Strnada gólem neskončili. Klokani měli soupeře sice pod velkým tlakem, ale scházel klid v koncovce a proto se skóre neměnilo. Konečnou podobu výsledku dal až v poslední minutě Dian, když využil chytré uličky od Rosického a dal tak výsledku konečnou podobu 4:1 a ukončil tak jeden z nejlepších poločasů Bohemky.

Za redakci Virtuálního Ďolíčku se loučí Vertigo ze stadionu ve Vršovicích a chromý Škrob od compu.Vivat Bohemka and BoFoR.
Nezbývá než našim chlapcům poděkovat za předvedený výkon, diváků za skvělou atmosféru a popřát nám Klokanům vše nej do dalších bojů.
Děkovačka jako v Národním dává vzpomenout na chvíle z naší nedávné historie a utvrzuje všechny pravověrné v tom , že NAŠE BOHEMKA 1905 je definitivně zpět i herně.
Za neustálých ovací fantastického publika je tu konec tohoto nádherného fotbalového svátku.Dle očitých svědků lze dění, které v těchto minutách hýbe Ďolíčkem, přirovnat jen k vydařenému karnevalu.
Kocourek dostává žlutou kartu.
Celý stadion si žádá bůra.Snad to ještě stihnem.
Zelené peklo ve své pravé podobě.Velký Mozart uvolnil Diana a ten neomylné skoroval.
90.min
Gooooooooooooooooooooool 4:1
Opět střídáme Horváth odstupuje a na hřiště vbíhá Jarda Malý.
89.min
Neustálý tlak domácích pouze umocňuje podařený zelený podvečer.Kocourek zahrozil hned z první akce.
Blíží se konec zápasu a taktické střídání je tu.Skvělého Strnada střídá Kocourek, který přišel během týdne na definitivní přestup od Vejkalu.Dane drž se!
80.min
Nesportovní gesto soupeře, kdy dva naši hráči leželi zranění,bylo okomentováno davovým "Táhnete domů".
Do konce utkání zbývá posledních 15 minut a celý Ďolíček se evidentně baví.
Průběh utkání je zcela v naší režii.Je chválihodné, že naši hráči nebrání dvougólový náskok, ale naopak se snaží výsledek ještě vylepšit.
Na hosty se valí serie domácích rohů.Dianova golová střela je sražena.
Zápas sleduje 3869 diváků.Velmi slušná návštěva si spravuje chuť po včerejším temném večeru.
Miloš je prakticky k neudržení.
60.min
Strnad je jako vítr a nůžkama střílí do náruče hostujícího brankáře.
58.min
Opět pohledná křídelní akce a Strnad těsně vedle.
55.min
Taktický faul Rosického na půli byl odměněn žlutou kartou.
55.min
Krásné uvolnění Slezáka a Dalibor hlavou jen těsně přestřelil.
Do konce je však ještě dlouhá doba a doufejme, že utkání dohrajeme v poklidu a stoprocentní koncentraci.
Jiroušek skoroval po nádherné zpětné přihrávce.Akce jako z učebnice moderního fotbalu.Začíná se projevovat cílevědomá a koncepční práce celého vedení včele s trenérem Bustou.Vivat Bohemians 1905.
Je to opravdová smršť, která se teď valí nad Vršovicemi.Střela stíhá střelu a nekompromisně skorujeme.Nálada připomíná slavné doby našeho klubu.
50.min
Goooooooooooooooooollů Jiroušek upravuje na 3:1.
49.min
Další prudká střela Strnada.Vletěli jsme do druhé půle jako tajfun.
Gol: Střela šla z levé strany ze vzdálenosti asi 18m.Brankář byl bez šance.
Dian nechytatelnou bombou rozpoutal zelenobílé peklo v ochozech.Gooooooooooooooool
47.min
Gooooooooooooool
O poločase proběhla změna v kádru domácích.Za Ransdorfa nastoupil Růžička.
46.min
Druhý poločas zahájen.
Chystá se zahájení druhé půle.
Poločas
Dle soudu přítomných dnes krásné počasí nepřilákalo obvyklou návštěvu.Na přesný údaj si musíme počkat.
Skončil první poločas kvalitního a pohledného utkání, které dle účastniků na stadionu lze hodnotit jako aspoň druholigové.Věřme v další zelené úspěchy.
46.min
Brankář ve spolupráci s hostujícím obráncem odvrací a střela Rosického šla mimo.
45.min
Roh klokanů,že by????
44.min
Velká šance domácích.Dalibor naběhl na centr do vápna, ale brankář hostí vyráží.Následnou dorážku Strnada vykopává obránce hostí.
40.min
Dian se pohybem snaží rozhýbat naši zálohu.Blíží se poločas.
39.min
Po rychlém konru dva na jednoho předkládá Pouzar Maruškovi a ten srovnává na 1:1.
35.min
Přímý kop soupeře.Ve skrumáži se opět nejlépe orientoval Štěpán Kolář a vyboxoval.
30.min
Jirouškův milimetrový pas na Strnada a následnou hlavičku likviduje brankář hostí.
29.min
Poklidná hra ve středu pole dominuje v Ďolíčku.Kontrolujeme hru.
25.min
Hra se přelévá ze strany na stranu.Po střele soupeře odpověděšla posila z Příbrami Dian.Jeho projektil těsně minul bránu.
20.min
Po rohu soupeře se centr odrazil na vápno.Krásná střela hostujícího hráče dala vyniknout Kolářovi, který skvělou robinzonádou zneškodnil.
Budějovice se po naší chybě dostali do rychlého kontru a Matoušek pálil těsně nad.
15.min
První roh našich po rozehrávce Velkého Mozarta brankář hostí vyboxoval.
Tak je to tady.Po rozehrávce Diana Strnad bravurně umístil k tyči.Výbuch nadšení.
Opět skvělý úvod ve směru k hodinám.Podrobnosti připravujeme.
12.min
Goooooooooooooolllllll Strnad.
11.min
Faul na Dalibora vzdálenost 22 - 25m.Uvidíme
10.min
První střela Strnada naznačila naši zvýšenou aktivitu, bohužel bez efektu.
8.min
Fanoušci opět připravili ohlušující prostředí.Díky
Začátek zápasu je velmi opatrný.Nikdo se zatím nedostal do vápna soupeře.
Začínáme opět k hodinám, že by symbolika? Uvidíme!!
Na úvod utkání se připojujeme ke gratulaci paní Tiché a přejeme mnoho dalších zelenobílých spokojených let.Květiny předáva Mr.BoFoR Jiří Steinbroch,ředitel klubu.Gratulujeme.
Snad jen k onlinu, který vzniká na poslední chvíli, díky mé zdravotní indispozici po neproměněnné penaltě proti Holandsku.Úder do kolena mně neumožnil odcestovat do Prahy a tak tedy aspoň mimopražští dostávají možnost dnešní utkání sledovat tímto způsobem.Bohemka do toho!!!!!
Hosté nastoupí takto:Křížek, Peroutka, Endel, Švehlka, Kordík, Hrbáč, Matoušek, Martínek, Maruška, Mašák, Pouzar.
Sestava domácích je tradiční.Do branky se vrací Štěpán Kolář,což je asi jediná změna oproti minulým utkáním.
Vítáme s Vertigem všechny zelenobílé fanoušky a těšíme se na další online.V Ďolíčku je nádherně a věříme, že naši borci dají zapomenout na včerejší neúspěch našich národních barev.Nic nemůže lépe vystihnout sounáležitost zelených s klubem, než překvapení avizované vedením klubu, které můžeme vidět za brankou k tramvaji.V rozměrech 12 x 8m můžeme sledodvat nápis Vždycky jsme s váma!!!!