Liberec B
Bolek - Dohnálek, Silní, Jíra, Donát – Zeman, Pěnička, Balšánek, Jirouš (46. Nejman) – Magasfoldi (76. Věchet), Holenda.
Kolář - Růžička, Freisler, Lukáš, Kotrba - Jiroušek, Rosický, Dian, Horváth (71. J.Svozil) - Strnad (62. Machuta), Slezák.
Městský stadión v Liberci

Slunečné nedělní dopoledne vytvořilo krásnou kulisu dalšímu zápasu pražských Bohemians. V 11. kole ČFL se Klokani vypravili do Liberce a proti místní rezervě nastoupili už v tradiční sestavě. Jen Ransdorfa, který v minulém kole trenéra Bustu rozzlobil výkonem v prvním poločase, tentokrát nahradil Jan Růžička. Zelenobílé přijelo podpořit zhruba 150 fanoušků, kterí u vstupu museli zaplatit za lístek 100 korun. Byla to sice nižší cena, než byla původně avizovaná, přesto je to na třetí ligu nehorázná cena. Na tribunách utkání proběhlo bez jediného problému. Liberecká rezerva žádné fanoušky nemá, a tak kromě nadvlády na hřišti měla Bohemka jasnou převahu i v hledišti.

Liberečtí hrozili zejména z rohových kopů. Brankáře Koláře při každém rohu atakoval Holenda a gólman Bohemians se několikrát nemohl dostat k balónu. Byly to však jediné okažiky, které mohly Koláře ohrozit. Jinak si Klokani vytvořili trvalou, místy až drtivou převahu. Jako první se ve střeleckých pozicích ocitl Dalibor Slezák. Nejprve jeho střela minula tyče, ve 23. minutě se po přihrávce Horvátha řítil na Bolkovu branku úplně sám z úhlu, snažil se gólmana přehodit, ale ten v pádu míč vyškrábl na roh. Z toho Dian zatočil balón na Strnadovu hlavu, ale míč jen těsně minul branku. Bohemka hrála výborně, kombinovala po zemi a po křídlech pronikala do vápna domácích, kteří se jen těžko dostávali za půlku.

Ve 33. minutě Rosický poslal míč za obranu, Strnad postupoval na gólmana z úhlu, z malého vápna ještě nasměroval zpětnou přihrávku na Diana, ale ten z prostoru penalty netrefil odkrytou branku. Tlak Klokanů sílil. Když do konce poločasu chyběly čtyři minuty, dostal se znovu ze strany do šance Dian, brankář Bolek proti němu vyběhl, slevenský záložník ho obstřelil, ale jeden z libereckých obránců vykopl míč z brankové čáry. 43. minuta - znovu atak ze strany, tentokrát se před branku probojoval Horváth, napřáhl, ale jeho rána trefila jen tyč. Uběhl minut a přišla největší možnost hostí. Jiroušek běžel zprava na gólmana, snažil se mu trefit mezi nohy, ale Bolek refůexivně vykopl směrem na velké vápno, Dian chtěl vzápětí vrátit míč do sítě, jeho střelu však domácí zblokovali, metr za malým vápnem stál připravený Horváth a z první střílel na branku - od břevna se odrazil míč na čáru a do hřiště. Domácí odhlavičkovali jen ke Slezákovi, který se do balónu opřel znovu z voleje, ovšem už to byla střela konečná, která mířila vedle. První poločas mohla Bohemka vyhrát 4:0, ale do kabin se odcházelo za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase Liberec zlepšil pohyb a vyrovnal hru. Znovu zahrozil z několika rohových kopů, ale za celý zápas domácí ani jednou nevystřelili přímou střelu na bránu. Ve druhé půli bylo i ve hře Bohemians hodně nepřesností a k náporu se zelenobílí dostali až v závěru utkání. Slezák z přímého kopu propálil zeď, ale Bolek byl připravený. Bod z Liberce je spíše ztrátou. Klokani po měsících nedali gól, prohráli naposledy 14. září v Příbrami.

Za redakci Virtuálního Ďolíčku se loučí Vertigo z Liberce a Škrob od compu z Přerova.BoFoR
Je konec.Ani drtivý závěr nepřinesl našim borcům radost ze vstřelené branky.Po celý zápas jsme byly aktivnější a měli obrovskou smůlu při střelách do tyče a do břevna.Nevadí bod z venku se cení a na tři si počkáme do další neděle.
Obrana Liberce je pod permanentním tlakem.
93.min
Jirouškův přímý kop odvrácen.Svozil opět vrací a velký závar řeší brankář domácích.
90.min
Budou se nastavovat 3. minuty
89.min
Machuta v dobré pozici míji soupeřovu branku.
87.min
Jirouškova střela z levé strany jde bohužel mimo.
85.min
Po faulu na Machutu Slezákův přímý kop našel pouze náruč brankáře.
83.min
Poměrně v poklidu jsme odvrátili roh soupeře.
82.min
Přímý kop po faulu na Jirouška.Rozhodčí nám po centru do vápna píská útočný faul.
80.min.
Deset minut do konce.Náš tlak je silný a evidentně se snažíme rozhodnout.Snad se to podaří.
71.min
Po žluté kartě domácích a následném přímém kopu naši hráči reklamují ruku soupeře.Rozhodčí však mlčí.
69.min
Střídáni Liberce.Nastupuje Věchet.Liberec posiluje obranu.
68.min
Jiroušek se příkladně vrátil a společně s Kolářem vyřešili náznak akce Liberce.
65.min
Do nadějné pozice se dostával Machuta,zastavila ho však píšťalka pomezního.
62.min
Střídáme: Horvátha nahrazuje Svozil.
Z kotle domácích se ozývá pokřik."Fandíme slušně"
60.min
Po rohu Diana se krásně do vzduchu zavěsil Lukáš a hlavičkoval těsně nad.
Jiroušek během celého zápasu udivuje svými technickými fintami.
57.min
Strnad je střídán Machutou.
55.min
Obléháme soupeřovo velké vápno, bohužel bez střely na bránu.
53.min
Dle informací Liberec přebírá iniciativu.
Hra oproti konci první půle nepatrně ztratila na tempu.
52.min
Domácí Zeman nevěděl co s míčem, tak vystřelil.Naštěstí mimo.
50.min
Donát dostává žlutou kartu.
49.min
Po rohu domácích závar před naší brankou.Vše vyřešil Kolář
47.min
Po přímém kopu Liberce náš kontr .Jiroušek odcentroval, ale ke střele jsme se nedostali.
46.min.
Začal druhý poločas.
Domácí o půli střídali.Jirouše nahradil Najman.
Skončil tedy první poločas a závěr dává tušit, že v druhé půli se máme na co těšit.Tímto předávám slovo Přibovi, který vás provede druhým poločasem.BoFoR
45.min
Konec první půle.Fandové děkují a vytváří našim borcům domácí prostředí.
Tyč nastřelil Horváth.Máme mnoho šancí, ale obrovskou smůlu.
38.min.
Hosté vykopávají z brankové čáry.Nastřelili jsme tyč, spojnici břevna a brankář hostí čaroval na brankové čáře.
37.min.
Liberec zahrozil střelou Dohnálka.Štěpán bez problému projektil uneškodnil.
V těchto chvílích jsme aktivnější.Tlak sílí a přejme si jen jeho vyvrcholení.
35.min
Slezák doslova vydřel přímý kop od rohového praporku.Dian centroval na malé vápno, brankář vyboxoval a Horváthova střela skončila nad domácí brankou.
33.min
Strnad v dobré pozici našel zpětnou přihrávkou Diana, ten však těsně míjí levou tyč soupeřovy brány.
28.min.
Naše přihrávky se pohybují spíše vzduchem, než po zemi, jsou tak snadnou kořistí soupeřových obránců.
26.min
Hra plyne převážně mezi oběma vápny.Ani jednomu mužstvu se nedaří finální přihrávka.
24.min
Slezák se pokoušel chytře,leč neúspěšně přehodit brankáře.Po následném rohu Diana Strnadova hlavička končí cca 2m vedle brány
16.min
Rychlá akce po křídle.Horváth předal Strnadovi, který vyslal Slezáka, ten však nezamířil přesně.
14.min
Hra je do této chvíle dosti rozháraná a statická.Máme však mírnou převahu.
9.min
Po dalším libereckém rohu následoval bohemácký protiútok Horváth se však ke střele nedostal.
7.min.
Další náš přímý kop z kopačky Diana byl lahůdkou pro domácího brankáře.
6.min
Zahrávali jsme první přímý kop, po kterém následoval kontr domácích.Vše dobře dopadlo a odkopáváme od brány.
4.min
Domácí zahrávali další roh.Kolář jistě zasáhl
2.min.
Liberec zahrával první rohový kop.
Sestava Liberce: Bolek - Dohnálek, Silní, Jíra, Donát – Zeman, Pěnička, Balšánek, Jirouš – Magasfoldi, Holenda.
1.min
Utkání bylo zahájeno.Poměr fanoušci Bohemky : policie 1:1
Zhruba 150 fanoušků Bohemians zatím dorazilo do izolovaného sektoru pro hosty na Městském stadiónu v Liberci. Vstupné pro hosty stojí 100 korun do sektoru na stání, pro domácí fanoušky je vstupné 30 korun k sezení.
Zdravím všechny přítomné a natěšené klokany.Nakonec vše dobře dopadlo a prvním poločasem vás provedeme společně s Vertigem.
Sestava Bohemians: Kolář - Růžička, Freisler, Lukáš, Kotrba - Jiroušek, Rosický, Dian, Horváth - Strnad, Slezák.
Tak na poslední chvíli po malých nesrovnalostech z mé strany se podařilo zajisti online přenos z utkání v Liberci.Díky Vertigovi a zapisovateli.Pokud vše půjde normálně přihlásíme se v 10:00 hod.Skrob