4 209.
Kolář – Pávek (46. Ransdorf), Lukáš, Freisler, Kotrba – Jiroušek, J. Svozil (55. Rosický), Dian, Horváth (71. Chod) – Strnad, Slezák.
Lindr – Plašil, Dujsík, Přibyl, Černý – Slezák (55. Mach), Hrmo, Jelínek (85. Klicnar), Gorol (63. Pacák), Blažej – Duchnič.
Ďolíček

Tradiční sestava Bohemians 1905 vyběhla v neděli odpoledne k zápasu 12. kola ČFL proti Hradci Králové B. Jen na pravém kraji obrany došlo už poněkolikáté ke změně. Po Růžičkovi, Ransdorfovi dostal tentokrát šanci Michal Pávek, ale vydržel na hřišti jen pětačtyřicet minut. Rosického, který byl v týdnu nemocný, nahradil Jaroslav Svozil. Ačkoliv se kvůli derby pražských S hrálo už od dvou hodin, dorazila do Vršovic obvyklá návštěva čtyř tisíc fanoušků.

Klokani začali proti žlutému Hradci útočně, rychlou kombinací se dostávali do blízkosti Lindrovi branky, ale nikdo se v úvodu neodvážil vystřelit z dálky a velké vápno měli hosté pohlídané. Až v 10 minutě se k poskakujícímu míči nejprve na malém vápně dostal Horváth, ale promáchl, hned vzápětí se snažil balón trefit Slezák, ale dopadl stejně jako jeho předchůdce. Obrovská šance tak zůstala nevyužita. Druhá velká možnost už přinesla radost do zaplněných ochozů. Zelenobílí obrali soupeře na polovině hřiště o míč. Strnad ho dostal krásně do běhu, posunul ještě na zcela volného Diana, který v plném běhu kóroval pod padajícím brankářem Lindrem 1:0. Strnad odehrál vynikající první poločas. Ve 31. minutě opřel přímý kop do břevna. Po půlhodině poprvé vystřelili také Východočeši - Gorol§ův pokus skončil těsně vedle Kolářovy branky.

Aktivita domácích postupně polevovala, nebezpečí přicházelo zejména po standardních situacích. Z podobné pozice jako před ním Strnad, prověřil gólmana hostí Slezák. Lindr vyrazil na roh. Chvilku poté se po dlouhém autu Jirouška dostal k míči na malém vápně znovu Slezák, ale z voleje překopl branku. Diváci vyprovodili hráče do kabin potleskem.

Po přestávce zelenpobílí přestali být agresivní, zaostávali za soupeřem v pohybu a začali se bát o výsledek. V tu chvíli, přesně v 70. minutě, předvedl klíčový zákrok utkání brankář Štěpán Kolář. Přímý kop Blažeje vytáhl po tygřím skoku na rohový kop. Nejistotu v ochozech zahnal tři minuty před koncem Jiroušek. Přešel na pravém kraji přes dva obránce, odcentroval a kanonýr Dalibor Slezák už si věděl rady. Zpracoval si míč na prsa a z první poslal míč pod padajícím gólmanem do branky - 2:0. Dílo bylo dokonáno, Bohemka porazila béčko Hradce 2:0.