Domácí střídali 2 hráče najednou.Ještě to bude peklo.Musíme vydržet.
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllll
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllll
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllll
71.min.
Nic zvláštního se neděje.Hra plyne bez výraznějšího tlaku domácích, kteří ovšem mají více ze hry.
67.min.
Odstupuje Chod a na hřiště jde střelec vítězného golu Strnad.Doufám.
65.min.
Z protiútoku Kuchař ohrozil branku hostí.
65.min.
Standartka domácích, ale naštěstí jsme odvrátili.
61.min.
Růžička, žlutá karta.
60.min.
Bez problému boříme útoky soupeře,ty naše mají však dle vyjádření direktora jepičí život.
59.min.
Hra se odvíji uprostřed hřiště a je kouskována drobnými fauly.Dvakrát škoda golu do šatny!!!!
58.min.
Beze zpráv
Počet diváků je 1205.
V těchto chvílích nehrajeme dobře.Snad nastane obrat.
47.min.
Domácí zahrávají roh,naštěstí nad.Další roh a zase břevno:))) To nemůžem prohrát
46.min.
Nastupujeme beze změn.
Tak zatím direktor nevolá, asi má co říct v šatně.Potvrzuji myšlenky na foru, že nás zbytečně tlačí.
47.min.
Velká šance Rosy a následně poločas.
45.min.
Tak toto se asi mělo udržet.Hodnocení direktora přineseme v přestávce.
44.min.
Táhlá střela asi z 20.m 1:1.
42.min.
Výborná akce Diana s Kuchařem a Chodem.Brankář bravurně zneškodnil.
40.min.
Jsme pod velkým tlakem.Dle sdělení direktora děláme spoustu zbytečných chyb.Přesto vedem.
38.min.
Toto musím popsat.Zpravodaj volal . že kopem roh.Řekl jsem ať počká, že si užiju gol v přímém přenosu.No a bylo to tam.:-))))
36.min.
Lukáš po rohu dal hlavou n a 1:0.
gooooooooooooooooooooooooooooooooool
35.min.
Vyřizuji pozdrav od reditele p.Steinbrocha z kotle.
33.min.
Nebezpečná hlavička Diana.Zápas má průměrnou návštěvnost odhad zní cca 1200.diváků.
31.min.
Hra se přelává ze strana na stranu mezi 16ami.
30.min.
Zápas provází skvělá atmosféra a fans obou teamů o sobě nechávají dosti nahlas vědět.
27.min.
Po zákroku našeho golmana následuje ošetření.V ohrožení je pravá ruka.Uvidíme jak se vše vyvrbí.
25.min.
Dva rohy domácích zneklidnily naši obranu.Vše jsme z vládli a stažení Dalibora ve vápně bylo odměněno trapným pohledem rozhodčího.Asi se mělo pískat.
23.min.
Kuchař jde sám na branku hostí, ale nedává.
21.min.
Závar před naší bránou řeší obrana a odkopává.Před tímto okamžikem byl však zastaven slibný útok Bohemky pomezním rozhodčím.
Dle poslechu telefonátů je atmosféra bouřlivá.
19.min.
Po špatně zahraném rohu se míč dostává k Dianovi a ten střílí vedle.
15.min.
Vymanili jsme se z velkého tlaku domácích, ale vázne přihrávka.Vše je komplikováno malým hřištěm.
Vracím se k sestavě a vítám v našich řadách Tomáše.BoFoR
10.min
Druhé břevno domácích.Máme štěstí a to přeje odvážným.
9.min.
Z rohu , který zahrával Dian Jezevec těsně nad.
5.min.
Břevno domácích.Hraje se na malém hřišti a domácí mají tlak.
3.min.
Je tu sestava: Charvi,Růža, Lukáš,Kotrba,Chod, Rosa, Freisler, Dian, Jezevec,Slezi, Kuchař.
odhad
Pokud se začalo ve 14.hod.Jedeme první minutu.Info zatím není.
13:55
Je 5 min.před začátkem.Přešel jsem na Running Wild pokud budeme hrát v tomto rytmu, tak se o výsledek nemusíme obávat.
Předem chci všem onlinistúm sdělit, že nedokážu odhadnout intervaly mezi jednotlivými zprávami.Bude to asi velmi hektické:-))) Uvidíme Booooooooooohemians
13:50
Za chvíli to začne!!! Je deset minut do oficiálního začátku matche.Jsem v Dresu Bohemians 1905 a poslouchám Rage.Telefon je zatím hluchý.
13:30
Asi všichni víte,že Prachatice remizovaly v Čáslavi.Pro nás to znamená jediné vyhrát.Všichni pro to uděláme maximum.Jak říká bývalý hráč Bohemky Rossi Vybíral.Museli jsme začat naplno a postupně přidávat.
13:22
Holabus dorazil na benzinku u Rumburka.Počasí je naprosto jiné a objevuje se modré nebe.
13:19
Před Šluknovem je mlha. která zabraňuje cestě Našeho Holabusu.Dle telefonátů jsou obavy o regulérní průběh utkání.Vše se prověřuje.Info je z první ruky.