5160.
Kolář – Růžička, Škoda, Freisler, Kotrba – Jiroušek, Rosický (57. Horváth), Dian, Kuchař – Strnad (73. Kocourek), Slezák.
Mára – Krejčí, Grombíř, Oslovič, Roučka – Linhart (90. Cibulka), Předota, Pintér, Marc (46. Beránek) – Martin Smíšek (34. Frnoch), Kočí.
Ďolíček

Poslední zápas podzimu přilákal do vršovického Ďolíčku přes pět tisíc diváků. Nějvětším lákadlem pro fanoušky byl start navrátilce Tomáše Kuchaře, který se doma v zelenobílém dresu představil po dloihých osmi letech. V sestavě se objevil na levém kraji zálohy. Kvůli karetnímu trestu chyběl stoper Pavel Lukáš, kterého nahradil střelec šťastných gólů Milan Škoda a podal vynikající výkon.

Právě Tomáš Kuchař režíroval první minuty zápasu. Nejprve se krásně uvolnil, ale technickou střeliu z úhlu těsně minul branku. Ve 13. minutě se na polovině soupeře postavil k rozehrání přímého kopu, do míče jen tak dloubl, za obranu si naběhl Dalibor Slezák a propálil čtyřicetiletého gólmana Strakonic Bohumila Máru. Bohemka měla převahu, modrožluté Strakonice se bránily, ovšem nepříliš úspěšně. V 17. minutě si dvojice stoperů hostí dávala na polovině hřiště přenost, čehož využil Miloslav Strnad. Neohroženě se vrhnul mezi obránce a od poloviny běžel sám na gólmana. Obhodil si ho dlouhou kličkou a v pohodě uklidil míč do prázdné branky. V 17. minutě vedla Bohemka 2:0.

Tlak a nadšení domácích poté začalo postupně uvadat. Ve 25. minutě připomněl nadvládu zelenobílých Dian dalekonosnou střelou, kterou brankář vyrazil. Tvořivý záložník v neděli odpoledne hodně kličoval, po půlhodině se protancoval až na velké vápno, přihrál Strnadovi, ovšem ten v souboji jeden na jednoho prohrál s brankářem Márou. V závěru prvního poločasu se Slezák řítil sám na gólmana. Ve výhodné pozici však místo střely volil ještě přihrávku na Strnada, který ji ale ani skluzem nezasáhl. Hráči odcházeli do kabin za potlesku tribun a s klidným dvoubrankovým náskokem.

Po přestávce začaly Strakonice přeci jen zlobit. Herní výpadek domácích zachraňoval brankář Kolář vynikajícím zákrokem proti Beránkově střele. Jedenáct minut před koncem přišel z kopaček hostí ještě větší trest. Bývalý Klokan Vlastimil Grombíř využil nedorozumění mezi brankářem Kolářem a obráncem Růžičkou a z malého vápna doklepl míč do sítě. Naštěstí to neodstartovalo nápor Strakonic, naopak Bohemka si narozdíl od zápasů z počátku sezóny vítězství v klidu pohlídala. Na přílišnou agresivitu doplatil v 90. minutě strakonický Frnoch - po druhé žluté kartě byl vyloučen. Chvíli poté Martin Horváth zblízka překonal Máru a uzavřel skóre i celý zápas. Bohemka porazila Strakonice 3:1 a hráči si poté dlouhé minuty vychutnávali potlesk zaplněných ochozů.

Nejlepším hráčem utkání vyhlášen Dalibor Slezák.
93.min.
Je konec.Hráčí běží ke kotli a děkují svým fanouškům.Jsou pronásledováni trenérem Bustou, který jde darovat již tradičně skvělým divákům klubový dres.Díky všem hráčům a celému realizačnímu týmu za to co během podzimu dokázali.S pozdravem BoFoR se s vámi loučí letos naposled při online přenosu Škrob, Vertigo a Aleš.
Takže po malém výpadku se děli věci.Hosté snížili na 1:2 jenže v závěru dává Horváth na konečných 3:1.
90.min.
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Blíží se konec.Vše nasvědčuje tomu, že cíl získat tři mistrovské body se podaří.Čeká nás pokrok v tabulce a velký závazek na jaro.
88.min.
Tak dnes si našlo do Ďolíčku cestu 5136.diváků.
85.min.
Po faulu na Kocourka končí Kuchařova bomba těsně nad.
82.min.
Dianův roh vyráží hostující brankář s velkými obtížemi.
78.min.
Po faulu na Slezáka, Kuchařovu technickou ránu vyráží brankář hostí.
76.min.
Jsme v poslední čtvrthodince utkání.Situaci kontrolujeme.Hra pomalu plyne k závěru.
72.min.
Na hřiště vbíhá Dan Kocourek, který střídá Strnada.
71.min.
Slezákovy výstavní nůžky skončily nad hostující brankou.
70.min.
Snažíme se a máme převahu.Po Strnadové hlavičce jsme se mohli radovat, šla však těsně vedle.
66.min.
Za potlesku tribun odchází Rosický a nastupuje Horvath.
66.min.
Žlutá karta pro Diana.
65.min.
První vážná šance hostí.Štěpán byl na místě.
60.min.
Po serii faulů na obou stranách Jiroušek zachytil přihrávku hostí, ale vystřelil jen doprostřed brány, kde byl připravený golman hostí.
Na úvod druhé půle byl přerušen tok informací:-((
50.min.
Začali jsme aktivně.Obraz hry se prakticky nemění.
Na začátek druhé půle je avizováno velkolepé choreo.Uvidíme. Do druhé půle máme nový zdroj informací Aleše.
46.min.
Je zahájen drufý poločas.
47.min.
Konec první půle.
45.min.
Dáváme po přetaženém centru třetí branku, která však není uznána pro offside. Po velmi kvalitním prvním poločase, se blíží jeho konec.Po celou dobu jsme byli lepším týmem a hostů jsme nedovolili takřka nic.Dva goly na našem kontě jsou toho jasným dokladem. Nesmíme však polevit, čeká nás dalších 45.min.boje.
42.min.
Po rohu jsme opět zahrozili nebezpečnou hlavičkou, která jen těsně míjí hostující branku.
38.min.
Další šance Klokanů.Slezák v dobré pozici hledal ještě lépe postaveného Strnada, ten na míč nedosáhl.
35.min.
Blíží se konec poločasu a neustále kontrolujeme hru.Hrajeme s přehledem.
30.min.
A je tu první střídání hostí.Smíšek opuští hřiště a nahrazuje ho Frnoch.
28.min.
Skvělý Dianův průnik zakončil dobrou střelou Strnad.Brankář s námahou vyrazil.
25.min.
Hru máme jasně ve své režii.
24.min.
Krásnou Dianovu střelu vytahuje brankář hostí.V následné šanci Strnad bohužel uklouzl.
21.min.
Po celou dobu držíme a kontrolujeme míč.
20.min.
Přímý kop hostí se stal lahůdkou pro Štěpána.Ten to musel ocenit, poněvadž to byla jeho první příležitost jak se zahřát.
15.min.
Strnad po fantastické akci 1 na jednoho:-))) si pokládá brankáře a dává průchod zelenobílému šílenství.Teplota na stadionu se zvyšuje minutu od minuty.
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
13.min.
Povedlo se v co jsme všichni doufali.Rychlý gól by měl naše borce uklidnit a nastartovat k zelené lavině.
11.min.
A je to tady.Po geniálním rychlém rozehrání přímého kopu Tomáše Kuchaře, Dalibor již nemohl zaváhat.Vedeme a jedeme dál.
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
9.min.
Roh hosté odvrátili.Celkové jsme lepším týmem a tlačíme.Snad to přinese očekávaný výsledek.
7.min.
Kuchař po samostatné akci nádherně zasekl, ale jeho následná střela šla nad.Kopeme roh.
5.min.
Hra se přelévá ze strany na stranu a doposud si žádné mužstvo nevytvořilo výraznější šanci.
1.min.
Bylo zahájeno a hrajeme k tramvaji.
Mužstva nastupují na plochu.
Utkání by mělo každou chvíli začít.
Stav hřiště je uspokojující.Lajny jsou reflexně oranžové.Pokutové území je bahnité, ale pevné a stabilní.
Hosté: Za komolení jmen se omlouvám. Mára, Krejčí, Linhart, Oslovič, Grombíř, Předota, Marc, Pintér, Roučka, Smíšek, Kočí.
A máme tu sestavy.Domácí: Kolář, Růžička, Škoda, Freisler, Kotrba, Strnad, Rosický, Dian, Jiroušek, Slezák, Kuchař.
Je 30.min. před výkopem a ani husté sněžení v Praze nezabránilo konání zápasu.Za pomoci fanoušků je hřiště připraveno a za několik desítek minut můžeme vyrazit na steč.
Pokud celá podzimní sezona Naší Bohemky 1905 byla ve znamení obrovské euforie fanoušků a velké části fotbalové veřejnosti, poslední podzimní zápas by měl být vyvrcholením a dalším jasným důkazem oddanosti fans.Jestliže jsme zahájili Zelenobílým Peklem, šli Pochod pro Bohemku a Cestovali za Klokanem, dnes můžeme směle říci, že pro nás začíná jarní část soutěže.Ztráta na vedoucí tým není nijak tragická a zimní příprava pod vedením trenéra Busty je jasnou zárukou jarní kvality.Toto všechno musíme dnes podpořit koncentrovaným a bojovným výkonem.Tři body potřebujeme a My je získáme.Online z nedělního zápasu vám všem přiblíží Škrob v tradiční spolupráci s Vertigem.
V neděli 20. listopadu od 13:00 se můžete těšit na další online ze zápasu Bohemians 1905.