Náchod
Kobos - Hudec, Kopřiva, Krejčík, Michal - Vít (86. Rompotl), Moník, Kaplan, Kubištel - Hájek (82. Eimer), Merganc.
Charvát - Nešpor, Lukáš, Freisler, Knap (73. Kotrba) - Kotyza, Vágner, Dian, Chod (63. Horváth) - Slezák, Strnad (81. Růžička).
Náchod

Fotbalisté Bohemians nastoupili v Náchodě už ke druhému zápasu v této sezóně. První utkání bylo v září ukončeno za stavu 1:1 kvůli výtržnostem fanoušků obou klubů. Tentokrát se zápas odehrál bez diváků, přesto byly v okolí stadiónu policejní manévry. Očekával se příjezd fanoušků z Prahy, ale nic takového se nekonalo.

Bohemka nastoupila v základní sestavě s brankářem Charvátem, v záloze chyběl Rosický, v útoku stále zraněný Kulvajt. Hned ve 3. minutě mohli jít Klokani do vedení, ovšem Kotyzova střela skončila na tyči. Ve 25. minutě Lukáš vykopával míč z prázdné branky a odvrátil hrozící pohromu. Klokani nepředvedli v Náchodě kvalitní výkon, navíc měli i smůlu. Ve 47. minutě zastavila zelenobílé znovu tyč - Dianův oblouček mohl dostat Pražany do vedení. Pak ale několikrát obrana nechala trestuhodně volné doácí fotbalisty, kteří jinak kvalitně bránili a vyráželi do brejků. Po jednom z nich v 62. minutě dal jediný gól utkání Merganc.

V závěru Klokani ještě stupňovali tlak, ale k vyrovnání to už nevedlo. Bohemka prohrála v Náchodě 0:1.

95.min
Zápas končí naší prohrou.Nemohu přímo hodnotit, ale hra asi nebyla ideální.Nastřelili jsme několik tyčí a měli i dost smůly.Příště.Za redakci se loučí škrob a od telefonu holas a lombardos BoFoR
90.min
Neodpískaná penalta po faulu na Kotyzu.prý celkem janá
Dle komantáře hrajeme velmi zle a bez zájmu.Očitým svědkům není jasné co se děje.
Nastavuje se 5.min
86.min
Hrajeme, ale narážíme na obranný val v šestnátce hostí
85.min
Střídání hostí nám brání dostat se do souvislejšího tlaku
83.min
Náchod se již jen brání.Budeme to muset otevřít.Do konce zápasu již mnoho času nezbývá
80.min
Strnad je střídán Růžičkou
75.min
Po podběhnutí našeho obánce šel sám do tutovky náchodský hráč.Charvát nás opět podržel
74.min
Tahlá Strndova střela končí v rohu.
Knap je střídán Kotrbou
69.min
Náchod dává gol, který naštěstí nebyl pro offside uznán
68.min
Náchod řeší naši ofenzívu pouze odkopy.Snažíme se nakopávat a hledat Strnada se Slezákem.
65.min
Přímý kop Strnada miří těsně nad bránu
62.min
Střídáme, Horvath za Choda
61.min
0:1 po brejku domácích dostáváme gol
60.min
Hra stála kvůli propíchnutému míčí a domácí neměli náhradní.Podivné
57.min
Po našem rohu míč končí v náručí domácího brankáře, jehož špatné vyhození jsme nepotrestali
Terén je dle slov očitých svědků v dobrém stavu.Začíná pršet a citelně se ochladilo
52.min
Charvát teď bezesporu podržel naše postupové ambice
50.min
Charvát bravurně zlikvidoval tři tutovky v našem vápně.Hra dostává tempo a spád
47.min
Po další šanci Dian skvostně přeloboval brankáře.Míč se odrazil od tyče a brankář hostí ho schoval ve své náruči.Smůla
46.min
Začal druhý poločas.Máme tlak ale brzdí nás opět špatné přihrávky
45.min
Poočas: Zápasu přihlíží 40 diváků, 60 pořadatelů a asi 100 policistů.
44.min
Další roh a další zmařená šance
41.min
Velký tlak Bohemky.Serie rohů přitlačila domácí do vlastní šetnáctky.Chod a po něm i Dian měli výborné možnosti, ale v obou případech jsme nastřelili pouze golmana domácích
38.min
Hra plyne ve středu hřiště a Klokani nemohou najít recept na Náchodskou obranu.Dle infa od Lombardose kazíme mnoho přihrávek zbytečně
31.min
Po faulu Knapa naši zneškodnili přímý kop a řitili jsme se sami na bránu.Opět nás zastavil praporek pomezního
29.min
Po chybné Dianově přihrávce domácí zastavil naštěstí offside
25.min
Po nešťastném uklouznutí našeho hráče Lukáš vykopává z prázdné brány
20.min
Knap dostává žlutou kartu
13.min
Ve 13.min dorazil na stadion direktor Bohemky z důvodu zácpy na silnicich Náchodska
9.min
Po lehkém závaru před naší bránou si Charvi připsal první jistý zákrok
7.min
Zatím jediná informace, kterou od Michala mám je ze 3.min
3.min
První velká šance a Kotyza orazítkoval tyč.
Tak v Náchodě se opět konají policejní manévry asi 100 kosmonautů oblehlo stadion.
OMLOUVÁME SE ZA ZMATKY, ZÁPAS V NÁCHODĚ ZAČÍNÁ V 16:30!
Vzhledem k dobré zprávě o vysílání radia,pojmu dnešní online do jisté míry informačně
Tak za pár minut to vypukne.Držme našim borcům palce a věřme ve tříbodový zisk.Z Přerova se vám hlásí škrob a sms servis holas z místa konání.