Kolář - Maliňák (46. Fenin), Klein, Pimpara, Hanzlík - Štohanzl, Zoubele, Rosa, Koukal (86. Kopecký) - Colzera, Kroupa (28. Procházka).
Bohemians
Charvát - Nešpor, Lukáš, Pávek, Kotrba – Kotyza (86. Růžička), Dian, Vágner, Bartek (75. Strnad)- Slezák, Kulvajt (90. Rosický).
Stínadla

Fotbalisté Bohemians z předchozích čtyř jarních zápasů vyhráli jediné. Trenér Zbyněk Busta proto udělal výrazný zásah do sestavy a posadil zkušené Freislera a Rosického a místo nich nasadil mládí v podobě Pávka a Bartka. Teplice se na zápas přichystaly se vší vážností. Utkání se hrálo na hlavním stadiónu na Stínadlech, přestože B tým jinak hraje v Bystřanech. Navíc kouč Habanec měl k dispozici devět hráčů širšího kádru prvoligového áčka, včetně exklokana Zdeňka Koukala.

Fotbalisté Bohemians vstoupili do utkání dobře. Dvacet minut domácí tým přehrávali kombinační hrou po zemi, ovšem ve druhé části první poločasu už byli kativnější domácí, kteří hrozili zejména ze standardních situací. V 56. minutě se do první velké šance dostaly Teplice, Lukáš neuhlídal útočníka domácích, ovšem skóre se naštěstí nezměnilo. V 61. minutě byl po dvou žlutých kartách vyloučen domácí Rosa. Bohemka se dostala do tlaku, trenér Busta poslal do boje třetího útočníka Strnada.

V 75. minutě se k přímému kopu za hranicí velkého vápna postavil Michal Dian. Jeho střela se odrazila od zdi hráčů zpět a Dian z voleje napálil míč přímo do šibenice teplické branky. Bohemka vedla 1:0 a nadále útočila. V 82. minutě mohl zvýšit znovu Dian. Ovšem jeho pokutový kop brankář Kolář bravurně zneškodnil. Hned poté nevyužil ideální šanci ke skórování Strnad. Skóre už vydrželo až do konce, Bohemka podruhé na jaře zvítězila. Bylo to zároveň teprve druhé vítězství Bohemky na hřištích soupeřů.

Reportáž od Foxira:

Výsledkovou krizí zmítaný tým Klokanů se v tomto kole vydal na cestu do Teplic, kde na „repre“ stadiónu Na Stínadlech chtěl bojovat o body do zatím chudičké pokladny s bodovým ziskem ze hřišť soupeřů, o oživení hry a šance na postup do druhé ligy a především potěšit své věrné fanoušky, kterých opět přijelo nemálo (minimálně 100) podpořit své miláčky. Vše podstatné již zmínil Martin Hudec a tak na mne zbyla jen ona reportáž ze zápasu, proto směle k ní…

3.minuta – Slezák skvěle vybojovává míč u levé postranní čáry, centruje do vápna Teplic, žádný z Klokanů na míč bohužel nedoskakuje, domácí odvracejí na náš první roh – rozehrává ho Dian – na čechraný míč naskakuje na hranici šestnáctky Lukáš, s jeho slabou hlavičkou nemá Kolář větší problémy
5.minuta – na pravé straně se uvolňuje Dian, posílá míč do vápna soupeře – Slezák s Kulvajtem si bohužel navzájem překážejí
6.minuta – Klein tísněn Kulvajtem řádně protahuje malou domů hranou hlavou gólmana Koláře
8.minuta – první zákrok (jistý) Charváta po přímém kopu Teplic
9.minuta – Kulvajtova přízemní střela z cca 25 metrů Koláře příliš nevystrašila, v téže minutě centr Nešpora z pravé strany – v souboji Kulvajt – Kolář berou míč rukavice teplického brankaře
10.minuta – k přímému kopu z 25 metrů proti brance se staví Slezák – bomba po zemi končí v houštině těl na penaltě soupeře, následuje teplický odkop
16.minuta – po faulu Nešpora „zkrácený roh“ Teplic z pravé strany – přetažený centr končí nikým netečován za brankovou čarou
18.minuta – Dianova technický střela z 20 metrů (proti brance) končí metr nad břevnem
20.minuta – po našem rychlém brejku Kotyzův centr nachází jen hlavy obránců Teplic, jeho následná „opakovačka“ na noze nejbližšího soupeře
25.minuta – náš 2.roh zleva rozehrává Dian jen na obránce Teplic, následuje odkop
Tlačíme, Teplice se spoléhají na brejky.
27.minuta – přímák proti brance ze 30 metrů, rozehrává Dian (po faulu na něj), táhlá rána trefuje zeď, odražený balón pálí vysoko nad branku Kotrba
28.minuta – domácí střídají, Kroupu nahrazuje Procházka
29.minuta – po „žlutém“ faulu na Kotyzu (rozhodčím neoceněn) rozehrává od pravé postranní čáry přímý kop Dian, jeho centr opět odvrací obrana domácích
32.minuta – 1.roh Teplic – nebezpečnou situaci řeší odkopem Lukáš
37.minuta – po faulu u rohového praporku na naší polovině dostává žlutou kartu Kotyza, následný přímý kop odvrací odkopem Lukáš
39.minuta – faul na Kulvajta u pravé lajny na úrovni konce vápna, z přímého kopu nachází Dian nabíhajícího Pávka, jehož střela z těžké pozice je bohužel slabá a doprostřed branky – Kolář v pohodě chytá
43.minuta – žlutou kartu si vysloužil teplický Klein
45.minuta – další teplická žlutá – Rosa

P O L O Č A S

V teplickém dresu dochází o půli k jedné změně, Maliňáka střídá Fenin. Bohemians beze změn.
49.minuta – po faulu na Slezáka přímý kop Diana z pravé strany z 35 metrů, Teplice hlavou odvrací
50.minuta – přímý kop Teplic od pravé postranní čáry, náš bezpečný odkop
52.minuta – další faul na Slezáka, Dian centruje za 40 metrů, Teplice odvrací na náš 3.roh
54.minuta – ten rozehrává Dian až nyní, ve vápně se svíjel jeden z teplických, centr uráží Kolář Slezimu z hlavy
55.minuta – teplický forvard nikým neatakován promáchl centrovaný balón před naší prázdnou brankou
56.minuta – Nešpor fauluje, přímý kop domácích z pravé strany cca 20 metrů, jeden z teplických posílá balón rybičkou těsně vedle
57.minuta – domácí zahrávají rukou 30 metrů od své branky, Sleziho bombu k tyči Kolář s námahou chytá
61.minuta – červená karta (po druhé žluté) po domácího Rosu
63.minuta – po zpětné přihrávce Kulvajta na Diana pálí Didi jen do připraveného Koláře
65.minuta – od vyloučení jsme nastěhováni na půlce Teplic, skvěle kombinujeme, nedaří se však finální přihrávka
66.minuta – Dianův další roh – Lukáš hlavičkuje nad
69.minuta – výborný obranný zákrok Lukáše při brejku domácích, pokud by selhal řítili by se na Charváta dva osamocení tepličáci
71.minuta – další žlutá pro Teplice – Štohanzl
74.minuta – Bartek střídá, na hřišti ho nahrazuje Strnad, začínáme hrát na tři útočníky
75.minuta – Kotyza faulován, žlutou kartu dostává teplický Pimpara – následuje přímý kop ze 17-18 metrů – Dian z něj trefuje zeď, odražený míč však napaluje nechytatelně o tyč do domácí branky – 0:1 !!!!!!
77.minuta – roh Teplic – bez problémů odvracíme
Teplice se nadechují k náporu i v deseti, naše obrana odolává. Po nastoupení Strnada se Slezák stáhnul více do zálohy.
80.minuta – Dian si svými technickými kousky vykoledovává faul, sám se ujímá rozehrání přímého kopu z 25 metrů od levé postranní čáry, Kolář jeho centr chytá
82.minuta – PENALTA! Strnad je stažen ve vápně, rozhodčí neváhá, nařizuje pokutový kop – Dianovu střelu k tyči bravurně zneškodňuje Kolář – vyráží míč na roh
83. minuta – přetažený centr Diana posílá do ohně Nešpor, Sleziho hlavička míří těsně vedle
85.minuta – centr Kotyzy z pravé strany posílá v jasné gólové šanci mimo hlavou Strnad
86.minuta – Kulvajt dostává žlutou kartu za faul na vápně Teplic
90.minuta – Nešporův průnik po brankové čáře zastavují Teplice až na malém vápně – odkopávají na roh
Nastavení – Kolář nabíhá do našeho vápna na přímý kop domácích z poloviny hřiště, ten odvracíme na roh, Kulvajta střídá Rosický, Charvát dostává žlutou kartu za zdržování, teplický zoufalý pokus z rohu již žádné vzrušení nepřinesl

K O N E C   U T K Á N Í

Velká děkovačka, která připomíná spíše předávání titulu mistra světa.
Je to tady.Bohemka to dokázala a veze si 3 body z Teplic.Výborně kluci.Za redakci se loučí škrob a telefonisté.BoFoR
92.min
Skandování "pískej konec" burácí stadionem
92.min
Těsně vedle
91.min
Kopeme roh a jde Kulvajt.Že by gool????
90.min
Zřejmě se nastavuje?
88.min
Blíží se konec, nevím co se děje, ale snad to dobře dopadne.
retro
Dianova penalta byla bravurně zneškodněna domácím brankářem.
86.min
Slezák po rohu těsně vedle tyče.
Dian ????????????? :-((((((((
85.min
penalta
82.min
Chápu, že čekání je úděsné, ale vydržme.
80.min
10.min do konce.Snad se nad námi nebe smiluje a udržíme to.
78.min
Pravděpodobně Strnad vsítil z přímého kopu gol.Pokud ano, tak je nutné upozornit na fantastický tah trenéra.Strnad byl na hříšti cca 20 sekund.
goooooooooooooooooooooooooooooool
77.min
Kope Strnad????? goooooooooooooooooooooool
76.min
????????....střídáme.Na hřišti je Strnad
75.min
Trestný kop z dobré vzdálenosti
70.min
Hra se nudně přelévá za strany na stranu.Je téměř jisté, že pokud dá někdo gol tak vyhraje
66.min
Kopeme roh a Dian dává těsně nad.
63.min
Z infa je vidno, že fotbal se na Stínadlech nehraje.Můžu pouze potvrdit skvělou kulisu.
58.min
GÓlovka asi Dalibora, která končí v rukou brankáře.
56.min
Obrovská šance domácích po chybě Lukáše, který neuhlídal hbité domácí křídlo.Naštěstí šla střela těsně vedle.
Z ruchových záznamů je slyšet prázdnota teplického stadionu, kde rezonuje síla našich bubnů.
55.min
Máme roh a bojujem.Dobrá hlavička, ale pouze odkop od brány.
46.min
Začíná druhá půle, věřme, že vítězná!!!!!!!!
Probíhá poločasová přestávka.Dle infa ostatních fans jsme do 25.min drželi otěže zápasu pevně v rukou, ale dále nás tepličtí k ničemu nepustili.Při vstupu na stadion se fans setkali s nebývale přísnými prohlídkami v podání místních pořadatelů.Naše sestava čítá 45 holabusmanů,11 vlakmanů a cca 50 autoreiserů.Stejný počet je na strané pořadatelské služby.
45.min
Jsme pod mírným tlakem a domácí inkasují klartu.Blíží se konec asi nudného poločasu.
44.min
Nechci přepisovat vše co slyším, neb jsem optimista, ale hra probíhá tímto stylem:Náš odkop do obrany Teplic, hlavička zpět, zpracování Teplic, odkop do naší obrany........................
Zdravím a vzpomínám na Vertiga
43.min
nic
37.min
Pouze odhaduji, co se děje, ale stav trvá a hra asi nebude nic moc.
33.min
Dle infa: Velice nudný fotbal, který si naši fans zpestřují pokřikem , který spíš patří na Letnou.
30.min
Nové zprávy nepřicházejí
23.min
Máme mnohem více ze hry, ale nedaří se nám dotáhnout akce do konce.
Asi jsme dali gol, protože je to tam jak v pekle
Mám několik telefonů, ale nelze z nich nic slyšet.
Tak jsem tady.Nechápu proč, ale měl jsem fix, že se hraje 10:45.
9:25
Po několika technických zastávkách se Holabus pomalu blíží k cíli.Nálada je bojovná a plná očekávání.Přihlásím se 10:40 těsně před začátkem utkání.
8:29
Cesta rychle plyne a máme tu malý seznam zájezdu.Geo75,Mara8, re076, djambro, kkkk12, st.patrick, foxir, aninymníhonza a dalších několik desítek dalších.
8:25
Máme tu zprávy od Lombardose z Teplic, kam již dorazila jeho skupina devíti výjezdníků.Byli přivítáni jedenácti kosmonauty v plné zbroji
A je tu sestava tentokrát ta fotbalová.Charvát, Nešpor, Lukáš, Pávek, Kotrba, Kotyza, Bartek, Dian, Vagner, Slezák, Kulvajt,... Freisler, Buldra, Knap, Růžička, Rosický, Strnad, Zahálka.
8:09
V Holabusu se sešlo 40 fans, kteří se před malou chvílí vydali na cestu.Odjezd byl o malou chvíli zdržen čekáním na jednoho cestujícího.Sestavu zájezdu a pocity cestujících se pokusíme přiblížit později.
8:06
Vítám všechny zelené fandy u dnešního onlinu a tradičně začneme netradičně.Ikdyž utkání začíná v 10:45 hod.v Teplicích pokusíme se přenášet atmosféru v Holabusu, který veze naše skalní fans.