Charvát - Nešpor, Pávek, Lukáš, Kotrba - Kotyza (78. I. Hašek), Rosický, Bartek - Dian, Slezák - Kulvajt (71. Strnad).
Střížkov
Pavlík - Beer, Mašek, Obermajer, Kejha - Zoubek, Fenyk, Šisler, Majer - Ibe (85. Zahradník), Šimek (48. Bartolšic).
Ďolíček

V základní sestavě se tentokrát objevili tradiční hráči v netradičním rozestavení. Po karetním trestu se vrátil Jiří Rosický, v záloze tentokrát hrálo pět hráčů. K obvyklé čtveřici se ještě přidal kapitán Dalibor Slezák, který společně s Dianem doplňoval osamoceného útočníka Kulvajta. Už samotný začátek zápasu naznačil, že tentokrát bude hrát Bohemka velmi opatrně. Střížkov byl od prvních minut lepším týmem. Byl důraznější, rycheljší a lépe přistupoval k hráčům Bohemky. Ze ojedinělé standardní situace zahrozila Bohemka - hlavička Pávka z malého vápna mířila jen těsně nad. Nebezpečné brejky Střížkova ohrožovaly Charváta v brance Bohemians. Největší šanci prvního poločasu měl po centru Zoubka Šimek, jeho hlavička se odrazila od tyče na stehno Obermajera a poté míč putoval se štěstím do náruče brankáře Charváta.

Na některé hráče dolehla atmosféra - mladý Bartek hodně kazil a záloha přicházela o míče, z čehož pramenily rychlé kontry. Naopak Jiří Rosický působil jistě a byl jedním z mála Klokanů v prvním poločae, kteří drželi zelenobílí prapor. O přestávce odcházela mužstva do kabin za nerozhodného stavu, ale Střížkov vedl na šance 3:1.

Do druhého poločasu nastoupilo úplně „nové“ mužstvo a výkon Davida Bartka se otočil o 180°. Byl to právě on, kdo na úkor Diana tvořil hru a předváděl nejeden výpad do obrany soupeře. Po jednom z nich jsme již mohli zvedat ruce nad hlavu, ale zabránili tomu paradoxně ruce brankáře hostí Pavlíka. Nádhernou uličku Dalibora Slezáka si zpracoval zády k brance otočený Kulvajt, ale jeho ránu zneškodnil famózním zákrokem právě Pavlík. Poté ještě několikrát zahrozili hosté. Jejich protiútok tři na jednoho zarazil až Pavel Lukáš pět minut před dvanáctou. Ukázali se i bývalí hráči Bohemians. Zoubek nastřelil tyč a Obermajer po standardní situaci břevno. Poslední minuty však patřili Bohemce. Slezák se po pravé straně uvolnil a jeho střílený centr se dostal až k Michalu Dianovi, který ve skluzu trefil balon, ovšem jen do boční sítě. Bezprostředně po této akci rozhodčí utkání Andrle ukončil utkání s výsledkem 0:0.