Sňozík – Nešpor, Rada, Lukáš, Uchytil – Kotyza (72. Marek), Vágner, Dian, Held (64. P. Hašek) – Kulvajt (85. Kocourek), Bartek.
Vítkovice
Kello – Rygel, Živný, Opršál, Mikulenka - Pražák (46. Kašpar), Derych, Hejdušek, Švec (46. Vavruš) – Černý, Jakus (89. Prčík).
Ďolíček

I po dvou nepovedených výkonech Bohemians přišlo do ďolíčku přes pět tisíc diváků a tentokrát viděli v úvodu velký tlak Bohemians. Hned ve druhé minutě po centru Nešpora vyhrál hlavičkový souboj s Černým Michal Held a Klokani vedli 1:0. Prvních patnáct minut domácí napadali soupeře již při rozehrávce, což Vítkovicím působilo problémy. Hosté se do koncovka dostali až po půlhodině, nicméně Sňozík Bohemku zachránil. Bohemians se do náporu dostali znovu v posledních deseti minutách a znovu tuto převahu zúročili gólem. Po centru Diana hlavičkou zakončil Tomáš Kulvajt. Na konci prvního poločasu doprovázel Klokany do kabin potlesk zaplněného Ďolíčku.

Druhý poločas byl vcelku vyrovnaný, Klokani čekali na brejky a šest minut před koncem se dočkali. Vítkovice rozehrávaly přímý kop z hranice vápna přímý kop, ale po krátkém rozehrání tak dlouho váhaly s rozehrávkou, až jim zelenobílí vypíchli míč a od vlastního vápna běželi v rychlém protiútoku tři Klokani na dva obránce hostí. Rychlý brejk zakončil gólem Pavel Hašek. V závěru hosté neunesli porážku a Živný s Hejduškem strčili po odpískání do soupeře a byli vyloučeni. Bohemians se dočkali první výhry ve druhé lize.

Konec utkání, zápas se již v klidu dohrál.
89.
Tomáše Jakuse nahradil Milan Prčík.
87.
Za nesmyslný faul na Radu obdržel červenou Živný.
87.
Hejdušek byl vyloučen po druhé žluté.
85.
Hostům ujíždějí nervy, další nesmyslný faul Hejdůška a poté Živný nesmyslně strčil do Rady.
85.
Hejdušek obdržel žlutou kartu.
84.
Góóól, zvyšujeme na 3:0! Hosté zaváhali při rozehrávce standardky, Marek využil jejich laxní posunutí míče, rychle vyrazil proti rozehrávce, sebral Vítkovičtím míč a rychlý brejk ve spolupráci s Haškem domácí využili.
82.
Faul Lukáše na hranici vápna, hosté budou rozehrávat zajímavou standardku ze 17 metrů.
81.
Chybu hostujícího Mikulenky využil Kulvajt, zachytil chybnou rozehrávku, posunul na Haška, ten ale celou akci zbrzdil a Klokani tak přečíslení nevyužili.
78.
Derych rozehrál standardku z poloviny hřiště, Opršál hlavičkoval nad.
75.
Roh domácích obrana Vítkovic nejdříve odvrátila, Dian rozehrál míč zpět do vápna. Souboj Rady a Kella vyhodnotil rozhodčí jako faul na brankáře.
74.
Standardku hostí domácí obrana bez problému odvrátila.
72.
Nově příchozí hráč se ocitl ihned v šanci, po přihrávce Diana střílel ale z hranice vápna hodně nepřesně.
71.
Odešel Martin Kotyza, přišel Lukáš Marek.
69.
Žlutou kartu obdržel Vágner.
68.
Bartek prošl s míčem až na hranici vápna, podařilo se mu přihrát Kulvajtovi, ten ale tísněn vyběhnuvším golmanem šanci nevyužil.
64.
Odešel Michal Held, přišel Pavel Hašek.
61.
Po rohu hostí se k rychlému protiútoku dostali Klokani. Held vyvezl míč po levé straně, vysunul Kotyzu. Jeho lob na golmana vyšel, ale jeden z hostujících obránců ještě stihl uklidit míč do bezpečí.
52.
Held ve vápně hostí posunul na Kulvajta, ten svojí šanci ovšem zahodil.
49.
Rygelův pokus z úhlu srazil Lukáš na roh.
47.
Bartek postupoval sám na branku, Kello ho ovšem vychytal.
46.
Střídání hostí, odešel David Pražák, přišel Marián Vavruš. Odešel Martin Švec, přišel Jaroslav Kašpar
Konec prvního poločasu. Úvod zápasu patřil domácím, svojí převahu vyjádřili i gólově. Hosté hru postupně vyrovnali a převzali iniciativu, měli i několik slibných šancí. Závěr poločasu patřil opět domácím, kteří zvýšili své vedení.
43.
Další šance domácích, Dian kombinoval sám na hranici vápna, jeho následná střela skončila na břevně. K odraženému míči se dostal Held a jeho pokus skončil dva metry vedle.
41.
Kulvajt zvyšuje na 2:0! Dianův centr hosté neodehráli do bezpečí, jen ho přizdvihli a ke gólové hlavičce se tak dostal domácí hráč.
37.
Bartek z velkého úhlu prověřil brankáře hostí, tomu míč odskočil a odvrátil jen na roh.
35.
Domácí Held odvracel před hostujícím Jakusem na tyč vlastní branky.
31.
Hostující Rygel zkoušel střelbu z hranice vápna, jeho pokus šel dva metry vedle.
28.
Černý hlavičkoval v obrovské šanci, Sňozík pomohl domácím udržet čisté konto
27.
Žlutou kartu obdržel domácí Uchytil.
26.
Po ose Held - Kotyza se do šance dostával Kulvajt, k míči mu chyběl jeden krok.
23.
Další standardka pro hosty, Held odvrátil.
21.
Kulvajt vybojoval další roh pro domácí.
20.
Bez efektu, s přetaženým centrem si domácí věděli rady.
19.
Faul Diana, hosté budou zahrávat zajímavou standardní situaci.
18.
Kulvajt zakončoval v ofsajdové pozici.
12.
Bartek prostrčil na volného Kotyzu, ten šel sám na branku, těsně minul.
9.
První pokus Vítkovic o útok končí odkopem od branky domácích.
8.
Pěkná střela domácího Kotyzy, Kello kryje.
5.
Další šance domácích, Kulvajtovi v zakončení zabránil na poslední chvíli jeden z hostujících obránců, domácí mají roh.
2.
Góóól, vedeme 1:0! Klokani se ujímají vedení, po centru z pravé strany pod tlakem Kulvajta si vlastní gól dal Černý. Gól byl oficiálně připsán Heldovi.
1.
Utkání bylo zahájeno, výkop provedli hosté.
Oba týmy již nastupují na plochu. Domácí v klasické zelenobílé kombinaci, hosté v červeném.
Bohemians 1905: Sňozík - Nešpor, Rada, Lukáš, Uchytil - Kotyza, Vágner, Dian, Held - Kulvajt, Bartek

FC Vítkovice: Kello - Opršál, Derych, Hejdušek, Rygel, Černý, Švec, Jakus, Mikulenka, Pražák, Živný
Redaktoři VD jsou již připraveni vám přinést online přenos dnešního zápasu proti Vítkovicím, za malou chvíli začne vysílat i Rádio Bohemka.