Fotbal Třinec
Vreštiak - Vavruša, Čelůstka, Brezničan, Martinčík - Malíř, Cieslar, Ceplák (85. Hupka), Kořínek (62. Lachowicz) - Lasota (76. Kluz), Maceček. Trenér: Hajný
Sňozík - Nešpor, K. Rada, Lukáš, Uchytil - P.Hašek (46. Marek), Dian, Vágner, Held (66. Kocourek) - Slezák, Kulvajt.
Na Lesní

Po sedmi minutách hry si palebnou pozici přichystal Ceplák, mušku měl ale vychýlenou. Posléze neuspěl hlavou Lasota, jenž vyhrál souboj se zkušeným Radou. Patnáctá minuta nabídla první vyloženou šanci. Měl ji Třinec, jmenovitě Maceček. Lasota mu naservíroval míč, Maceček postupoval sám na Sňozíka, jenže ten jeho skákavou střelu zkrotil. Ve 20. minutě zahrozil Malíř, který Sňozíka zaměstnal tvrdou střelou z téměř třiceti metrů - brankář ji ale vyboxoval. Poté si s námahou poradil i s centrem Martinčíka. Ve 29. minutě už ale nestačil na Kořínkovu chytrou přihrávku a Ceplákovo neomylné zakončení - 1: 0. Hosté se do slibné šance dostali až ve 30. minutě po faulu Cieslara na Diana. Postižený následně kopal přímý kop ze sedmnácti metrů, ale střelou doprostřed brány Vreštiaka nepřekvapil. Ve 38. minutě se už gólman Třince docela bál. Slezák sklepl míč Kulvajtovi, jehož tečovaná střela šla těsně vedle. Největší šanci nabídl Bohemce svou obrovskou chybou Martinčík, ale pohotový Vreštiak zachránil Třinec od jistého gólu - vyběhl z brány a v hloubi pole odkopl míč Slezákovi. Posledním střeleckým pokusem byla nepříjemná střela Cepláka.

Po přestávce domácí tým zcela upustil od kombinační hry a chvílemi to vypadalo, že si říká o vyrovnání. Marně se o ně pokoušel Nešpor, ale jeho hlavička se ze stoprocentní pozice po zkráceném rohu mezi tyče nevešla. Bohemka hrající v modrých dresech stále vyčkávala před vápnem, dovnitř ji Třinečtí nepustili. Sami si vypracovali ještě dvě palebné pozice, jenže po centru Lasoty brankář Sňozík sebral z hlavy míč Macečkovi a pak s námahou vytlačil na roh dělovku z dobrých pětatřiceti metrů svátečního střelce Cieslara. V posledních minutách klokani přišpendlili Třinecké před jejich vápnem. Vyrovnávací branku jim nepomohl vstřelit ani Sňozík, jenž přiběhl na poslední rohový kop. To se hostům málem vymstilo, jelikož odraženého míče se zmocnili Hupka s Lachowiczem a běželi na jednoho obránce. Hupka mu udělal kličku, vystřelil ze čtyřiceti metrů, ale jeho střela se došourala za brankovou čáru pár centimetrů od tyče.

Online

Druhá půle patřila našim barvám, vápno domácích bylo doslova bombardováno centry našich hráčů, ale bohužel bez gólového efektu.
Konec utkání, 1:0.
Rychlý brejk domácích do naší otevřené obrany, prakticky bránil jen Vágner, domácí ale dali vedle.
+2
Další roh, Sňozík jde do vápna.
Konec bežné hrací doby, sudí nastaví tři minuty.
Ne, ale pokračujeme v tlaku. Další centry do vápna, náš tlak ale utnul domácí golman, který si důrazně došel pro míč.
89.
Série tří rohů, vyjde to do třetice ?
88.
Kocourek na levé straně rychle prošel přes tři hráče, jeho centr do vápna ale nenašel volného spoluhráče, pěkná akce Kocourka.
86.
Výborný centr Marka na osamoceného Kocourka, ten si nezpracoval ideálně míč a utekl mu do zámezí.
84.
Střídání domácích, odešel Miroslav Ceplák, přišel Michael Hupka.
83.
Dva nebezpečné centry Nešpora, Třinec se v posledních minutách jen brání a spoléhá na případné brejky.
80.
Bouře nevole domácích diváků, sudí zastavil rychlý brejk domácích kvůli útočnému faulu domácího hráče.
79.
Další Markův hlavičkový pokus, po centru z levé strany od Diana, ale zamířil tentokrát hodně vedle.
78.
Škoda, Markova hlavička těsně vedle.
77.
Nešpor vybojoval zajímavou standardku pro naše, budeme zahrávat zkrácený roh.
76.
Odešel Edvard Lasota, přišel Aleš Kluz.
75.
Pokus o rychlý brejk, Kocourek uplatnil svojí rychlost, ale kombinace ve vápně nám již nevyšla.
Nebezpečný centr odhlavičkoval Nešpor.
74.
Uchytilův faul na hranici vápna na pravé straně, nebezpečná standardka pro domácí.
71.
Pavel malíř obdržel žlutou kartu, za kopnutí do míče po odpískání.
Utkání přihlíží 2150 diváků.
66.
Odešel Michal Held, přišel Daniel Kocourek.
Signál Třince končí daleko vedle.
65.
Pěkná střela Cieslara z nějakých 25metrů protáhnul Sňozíka a ten vyrazil na roh.
64.
Žlutou kartu obdržel Marek Nešpor.
63.
Nebezpečná standardka našich z pravé strany, golman Třince svedl tvrdý vzdušný souboj, ale podařilo se mu odvrátit.
62.
Střídání domácích, odešel Kamil Kořínek, přišel Jiří Lachowicz.
61.
Chvíli se nám dařilo podržet míč na kopačkách, alebez efektu, Vágnerův průnik končí odkopem od branky domácích.
58.
Šance domácích, s táhlým centrem Lasoty měl Sňozík hodně problémů a jen konečky prstů vytáhnul před dotírajícími útočníky domácích.
56.
Dian byl faulován po odpískaném faulu Marka třineckým Marek Čelůstka, ten za svůj zákrok obdržel žlutou kartu.
54.
Další pokus o střelbu, tentokrát obrana domácích zblokovala Vágnerův pokus z hranice vápna.
52.
Kulvajt zpracoval míč pro Diana, jeho střelu zblokovala dvojice obránců Třince.
52.
Vágnerův pokus o vysunutí Kulvajta skončil ofsajdem.
49.
Zatím se hraje převážně ve středu hřiště bez šancí nebo nějakého tlaku jednoho z týmů.
46.
Střídání Bohemians, odešel Hašek, nastoupil Marek.
Hráči jsou zpět z kabin a chystá se druhý poločas.
Hra našich je plná nepřesností, agilní pravá strana naší obraně velmi zatápí, máme problémy i s šikovnými přihrávkami Lasoty středem hřiště.
Konec prvního poločasu, stav 1:0.
A ještě jedna šance domácích, ke střele z vápna se dostal Ceplák, svojí střelou k tyči nadělal Sňozíkovi hodně práce.
45.
Obrovská chyba domácích, Martinčík nesmyslně zahrál malou domu a poslal do brejku Slezáka, ale ten byl u míče o setinku později než vybíhající brankář domácích.
43.
Dalibor Slezák se dostal do dvou šancí, nejdříve hlavou nevyužil centr Nešpora a následný průnik do vápna zkoušel vyšperkovat přihrávkou pod sebe, neúspěšně.
42.
Třinec nás přehrává, naše hra je plná nepřesností, domácím hráčům se daří kombinovat po zemi a držet míč na naší polovině.
39.
Slezák hlavou sklepl centr z prava pro Kulvajta, jeho střelu obránci domácích zblokovali, naše první velká příležitost.
38.
Malíř z pravé strany nebezpečně prošel po lajně a centroval do vápna, Lukáš hlavou míč ztlumil a po něm zasáhl Sňozík.
Skupina fanoušků našich barev se rozrůstá, nyní čítá kotel nějakých 20-30 lidí.
33.
Přímý kop Michal Dian zakroutil přes zeď, ale pokus šel do středu hřiště a golman domácích tak neměl problémy.
32.
Dian byl stažen k zemi na hranici vápna, vykoledoval si zajímavou standardku.
Dian byl ošetřován za čárou, Třinec přečíslil naší obranu, Kořínek prostrčil na Cepláka a ten se sám před vybíhajícím Sňozíkem nemýlil a přehodil ho.
29.
Třinec jde do vedení !
28.
Dian fauloval Macečka, sám se ale při svém zákroku zranil a musí být ošetřován.
26.
Sňozík si teď přidělal sám dost práce, celkem neškodný centr z dálky zachytil, ale s míčem málem přešel přes brankovou čáru.
24.
Malíř z dálky nebezpečně vystřelil, Sňozík měl plné ruce práce.
Ujal se až další pokus Haška na Slezáka, domácí odvrátili na roh, ten jsme nevyužili.
23.
Další dva centry našich z pravé strany domácí obrana bez problému odvrátila.
21.
Nešpor centrem z pravé strany našel pěkně Kulvajta, tomu se zakončení hlavou z hranice vápna nepovedlo podle představ.
20.
Po faulu na Kulvajta jsme rozehrávali přímý kop z levé srany, centr Diana ale nenašel adresáta.
19.
Rychlý protiútok našich, Pavel Hašek volil zakončení z nějakých dvaceti metrů, vysoko nad.
Další šance domácích, Lasotovu střelu z vápna naše obrana zblokovala na roh.
16.
Maceček v gólové šanci, Vágner ztratil míč, poté rychlostně nestačil Lukáš, Sňozík jeho pokus kryl.
14.
Hlavičkový souboj dvou ostřílených matadorů obou týmů, Rady a Lasoty, v našem vápně vyhrál domácí hráč, naštěstí vedle.
12
Kořínek po přihrávce Lasoty, opět středem na hranici vápna, zkoušel tvrdě vystřelit, naše obrana střelu zablokovala.
Přímý kop rozehrál Dian na Nešpora, ten míč jen z lehka tečoval, rozehrávají domácí.
10.
František Brezničan obdržel žlutou kartu po faulu na Kulvajta.
Domácí v prvních minutách zatím aktivnější, naši zdaleka nemají takový úvodní tlak, jako v domácích zápasech.
8.
Lasota do šance vyslal Cepláka, ten z rohu vápna nebezpečně vystřelil, těsně nad.
7.
Dianův pokus o vysunutí Pavla Haška skončil ofsajdem.
6.
Lasota teď nebezpečně prostrčil míč středem hřiště, naštěstí měl domácí hráč problém se zpracováním.
4.
Centr do vápna Třince domácí golman bez problému sebral ze vzduchu.
4.
Dalibor Slezák při svém prvním útoku fauloval obránce domácích.
Ve středu hřiště pokulhává Dian, snad bude vše v pořádku.
2.
První pokus domácích o útok, centr z pravé strany naši odvrátili.
1.
Utkání bylo zahájeno, Klokani provedli výkop.
Kotel našich fandů čítá kolem desítky fandů, brzký začátek na druhém konci republiky našim fandům stížil cestování, přesto se pár odvážlivců našlo.
Hráči obou týmů již přicházejí na plochu. Domácí nastupují v červenobílé kombinaci, naši celí v modrém.
Své vysílání během chvíle zahájí i Rádio Bohemka, použijte odkaz v pravé části homepage.
Tribuna třineckého stadionu se pomalu plní diváky, Klokani by mohli být pro místní fandy tahákem.
Rozhodčí: Hájek - Peřina, Vysloužil
Bohemians 1905: Sňozík - Nešpor, Lukáš, Rada, Uchytil - Hašek P., Dian, Vágner, Held - Slezák (K), Kulvajt

Fotbal Třinec: Vreštiak - Martinčík, Vavruša, Čelůstka, Brezničan - Cieslar, Malíř, Kořínek, Ceplák - Lasota (K), Maceček
Dobrý den, vítejte u online přenosu ze zápasu v Třinci. Část redaktorského týmu VD je již na svých místech. V Třinci panuje ideální fotbalové počasí, na ploše se již rozcvičují oba týmy.