Sňozík - Nešpor, Škoda, Lukáš, Uchytil – Kotyza (84. P.Hašek), Vágner, Dian, Bartek (73. Held) - Slezák, Kulvajt (56. Matůš).
Čáslav
Švenger - Kunášek, Mráz, Šrámek, Širanec - Kurak, Haniak (89. Urban), Pazdera, Blažej - Bálek, Zachariáš (78. Sedláček).
Ďolíček

Fotbalisté Bohemians vyběhli znovu před zaplněným Ďolíčkem bez zraněného Karla Rady, na postu stopera ho nahradil o patnáct let mladší Milan Škoda. Zápas začal ve slušném tempu, za Klokany se hned v úvodu mohl prosadit Kulvajt, ale o dva metry minul branku. Hra postupně upadala a to kvůli nepřesnostem na obou stranách, poslední minuty první půle už diváky nudily. Utkání loňských soupeřů z ČFL nakonec rozhodla jediná branka. V 62. minutě Kurak nakopl z poloviny hřiště míč vysokým obloukem směrem ke Sňozíkově brance. Gólman Bohemians situaci hrubě podcenil a balón mu nakonec zapadl do branky. Nevídaná branka zbortila psychiku Bohemians. Zelenobílí se snažili, ovšem herně se trápili a nespokojené publikum poprvé po znovuzrození Bohemky pískalo. Bohemians prohráli s Čáslaví 0:1.

Tribuna a kotel skandují "Busta ven!"
Konec utkání, Čáslav si odváží tři body.
90.
Sudí nastaví tři minuty.
89.
Nový hráč se ihned dostával do šance, ale jeho pokus ze strany skončil vysoko nad.
89.
Střídání Čáslavi, odešel Tomáš Haniak, přišel Aleš Urban.
88.
Další pokus Diana, těsně nad.
87.
Technický pokus Diana vystrašil Švengera, vytlačil na roh.
86.
Utkání sleduje 4149 diváků.
84.
Odešel Martin ktyza, přišel Pavel Hašek.
84.
Vágner zkusil vystřelit z 20 metrů po přiťuknutí Slezáka, vedle.
84.
Centrovaný míč vyboxoval Švenger na aut.
81.
Faul na Kotyzu, přímý kop 30 metrů od branky Čáslavi.
78.
Střídání Čáslavi, odešel Michal Zachariáš, přišel Pavel Sedláček.
77.
Máme míč na kopačkách a tlačíme se před branku Čáslavi, ale zatím bez gólových šancí, centry do vápna hosté odvracejí.
73.
Odešel David Bartek, přišel Michal Held.
Šance Lukáše, po rohu hlavičkoval do odkryté části branky, ale Švenger robinzonádou vytěsnil ven.
71.
Bartek důrazem ve vápně vybojoval roh.
69.
Po sérii přihrávek našich hráčů odcentroval Nešpor, ale Slezák byl v ofsajdu.
Z tribun se ozývá pískot po naprosto nepochopitelně rozehraném přímém kopu Dianem.
62.
Čáslav jde do vedení, 0:1! Obrovský kiks Sňozíka, Kurak z poloviny nastřelil svíci na naší branku, neatakovanému Sňozíkovi ve výskoku prošel míč mezi rukavicemi.
60.
Tyč po střele Bartka, kterému přihrál Matůš na hranici vápna.
56.
Střídání Bohemky, odešel Tomáš Kulvajt přišel Lukáš Matůš.
54.
Nešetrný střet Slezáka s brankářem Čáslavi Švengerem, ten musí být ošetřován.
50.
Nebezpečný centr hostí naše obrana se štěstím odvrátila, celou akci zakončil Bálek neslanou-nemastnou střelou vedle branky.
48.
Čáslavští šli dva na dva, naštěstí také situaci nevyřešili nejlépe a ubránili jsme se.
47.
Rychlá akce našich, tři na tři ale Slezák vyřešil špatně a jeho střela minula branku.
46.
Nešporův centr na Bartka odvrátila obrana hostí do autu.
Tak nakonec se na ploše objevuje sudí Čecháček.
Maskot klokan, alias Lombardos, se zřejmě rozhodl, že zápas dopíská sám, donesl míč do středového kruhu.
Začátek druhého poločasu se zdrží, hlasatel právě avizoval, že se hledá mezi diváky náhradní rozhodčí, protože hlavní Čecháček po kolizi s jedním z čáslavských hráčů není schopen odpískat druhý poločas.
V Ďolíčku se nehraje pěkný fotbal, hra obou týmů je plná nepřesností a především poslední čtvrthodinka se hrála v tempu staré gardy.
45.
Haniakův tvrdý pokus vedle.
45.
Centr Nešpora před Slezákem stáhl ze vzduchu brankář Švenger.
43.
Pro rozehraný přímý kop Čáslavi si důrazně došel Radek Sňozík.
41.
Žlutou kartu obdržel Milan Škoda.
Centr směřoval na branku soupeře, ale netečován skončil v rukavicích Švengera.
39.
Další zajímavá standardka pro nás.
36.
Slezák vybojoval míč u rohového praporku, posunul Kotyzovi, jeho centr těsně minul Kulvajt.
34.
Marek Nešpor špatně vyřešil situaci při našem rychlém brejku a míč odevzdal Čáslavi.
Zahráli jsme zajímavý signál, ale pokus Uchytila zblokovala obrana Čáslavi.
31.
Budeme zahrávat zajímavou standardku z 25 metrů po stažení Kotyzy.
29.
100% gólovka Čáslavi, po přímém kopu propadla naše obrana a dva hostující útočníci byli před Sňozíkem zcela osamoceni, ležící Sňozík nás ale se štěstím podržel.
28.
Žlutou kartu obdržel Marek Nešpor po zákroku na unikajícího Bálka.
26.
Žlutou kartu obdržel Mario Kurak.
24.
Pěkná rychlá kace našich po pravé straně, Nešpor vysunul Kotyzu, jeho centr obránce zblokoval na roh. Z něj právě Kotyza našel Nešpora, jeho pokus odvrátili hosté opět na roh, který znamenal pro hosty další nebezpečnou situaci.
22.
Šance Čáslavi, Pazderův roh našel volného Šrámka, jeho střelecký pokus byl tečován a těsně minul tyč Sňozíkovy branky.
21.
Kunáškův další pokus o centr odvrátil Uchytil na roh.
20.
Nebezpečný centr Kunáška na Bálka odvrátil Škoda.
19.
Kurak už po několikáté počastoval naše hráče nebo výrok rozhodčího sprostými výroky, rozhodčí mu důrazně domlouvá.
Rohový kop při rozehrávce přešel brankovou čáru, rozehrávat bude brankář hostů.
18.
Průnik Kotyzy, Čáslavští hasí odkopem na roh.
16.
Kurak po rozehraném přímém kopu Čáslavi z poloviny hřišti hledal z první spoluhráče ve vápně, odvrátil Lukáš.
15.
Další přímý kop našich po ruce Kuraka, cca 30 metrů. Opět přetažený, ale Nešporovi je signalizován ofsajd.
12.
Dian zahrával přímý kop opět na vzdálenou tyč, za dres držený Lukáš padl k zemi, ale poblíž stojící hlavní sudí faul neodpískal a ještě Lukášovi domlouvá.
11.
Na hrací ploše zůstáva ležet Kurak, musí být ošetřen.
9.
Kurak hledal dlouhým nákopem Bálka, Sňozík odehrál hlavou do autu.
5.
Pěkný prudký centr Nešpora našel hlavu Kulvajta, dva metry vedle.
4.
Nakopnutý míč Sňozíkem stíhal Slezák, hostující brankář byl u balónu dříve.
1.
Kulvajt vybojoval přímý kop nějakých 35 metrů od branky, na centrovaný míč Diana si nabíhal Nešpor, z podobné situace dal gól v zápase proti Teplicím branku Škoda.
1.
Utkání bylo zahájeno, výkop provedli hosté.
Oba týmu nastupují na plochu, naši v tradiční zelenobílé kombinaci, hosté v černošedé.
Rozhodčí: Čecháček - Mlsna, Mikel
Bohemians 1905: Sňozík - Nešpor, Škoda, Lukáš, Uchytil - Kotyza, Vágner, Dian, Bartek - Slezák (K), Kulvajt

Čáslav: Švenger - Kunášek, Mráz, Šrámek (K), Širanec - Kurak, Haniak, Pazdera, Blažej - Bálek, Zachariáš
Dobré odpoledne, vítejte u textového onlinu ze zápasu Bohemians 1905 - FC Zenit Čáslav. Zápas vám živě zprostředkuje také Rádio Bohemka, využijte odkaz na HP Virtuálního Ďolíčku.