Mistrovská utkání - II. liga (Bohemians Praha 1905)
Sestava Jakubčovice
Pospěch - Mikula, Doležal, Kuděla, Daněk - Kopta (76.Kunc), Fischer, Baránek (K), Krohmer (60. Jašurek) - Prohászka, Svatonský (76.Hanus).
Sňozík - Marek, Pávek, Lukáš, Rychlík - Kotyza (86.Bartek), Adam, Slezák (K), Hašek P. - Bálek (76.Kulvajt), Škoda (65. Matůš).
Fulnek

Fotbalisté Bohemians se dnes stali prvním týmem, který dobyl druholigovou jakubčovickou domácí tvrz ve Fulneku. K jejich vítězství 2:0 přispěl i brankář Sňozík, který z penalty otevřel skóre.

Drtivou většinu prvního poločasu byli herně lepší hosté, kteří si v závěru první pětačtyřicetiminutovky vypracovali i dvě slibné šance. Střelu Bálka, který dostal míč od Haška přesně mezi obránce, ale gólman Pospěch, jenž dnes dostal přednost před Slovákem Kollárem, jeho ránu reflexivně vykopl.

Těsně před přestávkou vystřelil Bálek podruhé, ale jen do Pospěchových rukavic. Jakubčovice zahrozily jen zlehka. Prohászkova hlavička šla nad a na prodloužený balon Svatonským tentýž hráč nedosáhl.

Do druhé půle vstoupili hosté obrovskou šancí Haška, jenž ze dvou metrů překopl branku, ale nastartoval dobrý poločas pro Bohemians. V 56. minutě byl po úniku faulován v pokutovém území Slezák a z penalty otevřel skóre Sňozík. V závěru do otevřené obrany Jakubčovic zaútočili Matůš se Slezákem, jenž do prázdné branky zpečetil výhru hostů.