Sňozík - Marek, Pávek (46. Škoda), Lukáš, Rychlík - Bartek, Adam, Slezák, Hašek P. - Bálek (67. Kulvajt), Matůš (79. Růžička) .
Blšany
Svoboda - Zachariáš, Jamrich, Novotný, Rosa - Bogdanov, Pilař, Jediňák, Rosendo (67. Da Silva) - Kožíšek, Smejkal.
Ďolíček

Bohemians nastupovali do utkání s nevídanou sérii pěti jarních vítězství, ovšem zachraňující se Blšany dokázaly na podzim Klokany porazit 1:0 a v posledních dvou zápasech vyhrály. Trenér Zbyněk Busta poslal do boje útočnou dvojici Bálek, Matůš, v záloze dal na pravé straně přednost Bartkovi, jelikož Kotyza je zraněný. V dresu Blšan se objevilo mnoho hráčů s ligovými zkušenostmi, dominoval jim kapitán Jiří Novotný.

Do hlediště tentokrát dorazilo přes osm tisíc diváků, což byla největší návštěva od znovuzrození Bohemky. Ovšem ani fantastická atmosféra tentokrát Klokanům nepomohla v úvodu utkání. Tradiční nápor nepřišel, jelikož Blšany se na soupeře dobře připravily a minimálně se mu vyrovnaly v pohybu a důrazu. Zelenobílí měli přesto více šancí, ale v prvním poločase se do vyložené šance nedostali. Tvrdý fotbal odnesl nejprve ošetřováním Pavel Hašek, krátce před přestávkou zůstal na zemi ležet Michal Pávek.

Po pauze se už stoper Bohemians na hřišti neobjevil, vystřídal ho Milan Škoda. A Bohemka vstoupila do druhé půle podobně, jak tomu bylo v minulých domácích zápasech od začátku. Velkým náporem a gólem. Ve 49. minutě Slezák dostal na pravé straně přesný pas od Bartka a po zemi odcentroval. Do vápna si naběhli oba útočníci, exslávista Bálek ještě nezakončil, Pavel Hašek na zadní tyči však už bezmocného Svobodu prostřelil. Klokani vedli 1:0 a mohli i víc. Tři minuty po vedoucím gólu prošel přes celou šířku hřiště Bálek, přistrčil Bartkovi, který byl ve vápně úplně sám před gólmanem, ale překopl. Jak se ukázalo, byl to jeden z rozhodujících momentů zápasu.

Klokanům se nedařilo v útoku, trápil se Matůš, ofenzivní smršť se tentokrát nekonala. Blšany se postupně dostávaly stále více na polovinu domácích a zahrávaly stále více standardních situací. Novotného hlavičku ještě excelentně chytil Sňozík, vynikající výkon podtrhl gólman Bohemians ještě vyběhnutím proti další šanci žlutých. Pasivita Bohemians byla nakonec potrestána devět minut před koncem. Rohový kop Jediňáka prošel až k Rosovi a ten ze sedmi metrů umístil míč přímo k tyči. Ale nakonec mohly tři body zůstat ve Vršovicích. V 84. minutě Klokani byli několik milimetrů od vstřelení vedoucí branky. Slezák se prokličkoval do pokutového území, z pravé strany prudce vystřelil, míč prošel přes celé malé vápno a Hašek ho ve skluzu jen lehce minul.

Bohemians poprvé na jaře nevyhráli, přesto jim diváci ve stoje děkovali. Svěřenci trenéra Zbyňka Busty dvanáctkrát v řadě neprohráli a stále zůstávají ve hře o postup.

84.
Bohemka se teď tlačí do šance, Slezák centroval napříč vápnem, Hašek ve skluzu o centrimetry minul
82.
Z toho ale nic nebylo
82.
Rychlík teď bude rozehrávat přímý kop
81.
A je z toho branka, balon tam propadl k zcela volnému Rosovi, který z malého vápna nedal Sňozíkovi šanci
75.
Škoda fauloval asi ř metrů od rohu našeho velkého vápna, Blšany tak mají dobrou šanci ohrozit naší branku
72.
Opět série nepřesných přihrávek ve středu hřiště
69.
Blšany teď budou zahrávat další roh, nebezpečí odvrátil Pavel Hašek
67.
Střídání v obou týmech. Blšany - odešel Rosendo, nastoupil Da Silva. Za domácí odešel Bálek a nastoupil Kulvajt
66.
Z rohu hostí nakonec nic nebylo
66.
Kuriozní žlutou kartu si vysloužil Pilař, když dvakrát naznačil rozehrání rohu, ale pokaždé nerozehrál
51.
A Bohemka pokračuje v drtivém tlaku, Bartek sám před brankářem přestřelil. Obrana Blšan v této fázi zcela nestíhala
50.
Bartek prodloužil přes obranu na pravé straně Slezákovi, do vápna si nabíhali oba útočníci, Bálek byl faulován, ale balon ještě propadl k Pavlu Haškovi, který z úhlu prostřelil Svobodu
49.
Góóól!
46.
Domácí fandové předvedli zábavné choreo s veselým klokanem
46.
Začal druhý poločas
Během přestávky přivítal Jiří Steinbroch do klubu legend Bohemians Jardu Němce a dodatečně i Pavla Chaloupku
45.
Skončil první poločas zápasu Bohemians 1905 - Chmel Blšany, branku sme v Ďolíčku neviděli
45.
Blšany nás teď ošklivě sevřeli, vápnem létaly centry z prava do leva a zpět, naštěstí nakonec blšanský střelec vysoko přestřelil
45.
Pávek se prozatím vrací na hrací plochu
44.
Bohemka v deseti si teď ošklivě koledovala, nejprve Marek poslal krátkou malou domů Sňozíkovi, pak ještě následovala série nepřesných přihrávek před naším vápnem
42.
Tak nakonec bělovlasého Pávka odnáší na nosítkách
42.
Po souboji na půlce hřiště se teď zranil Michal Pávek, uvidíme, zda bude muset být odnesen na nosítkách