Mistrovská utkání - II. liga (Bohemians Praha 1905 A)
Bohemians 1905
0:0 (0:0)
Hradec Králové
neděle 20. května 2007 0:00
Rozhodčí
Kocourek - Pospíšil, Pokorný.
ŽK
41. Marek - 24. Wozniak, 32. Semerák, 58. Karal.
Diváků
8663.
Sestava Bohemians 1905
Sňozík - Marek, Rada, Lukáš (K), Růžička - Kotyza (35. Hašek P.), Vágner (56. Kulvajt), Adam, Rychlík - Bálek (81. Matůš), Škoda.
Sestava Hradec Králové
Lindr - Přibyl, Karal, Wozniak, Filip - Kaplan, Černý (73. Munster), Pilař (73. Kanda), Šmarda (K) - Semerák (78. Čech), Dvořák.
Místo zápasu
Ďolíček

Reporáž

Fotbalisté Bohemians tentokrát nezopakovali výborné výkony z posledních zápasů. Do Vršovic znovu přišlo téměř devět tisíc diváků, ovšem tentokrát viděli bojovné utkání bez větších šancí. Klokani svého soupeře přehrávali jen výjimečně, Hradec Králové se domácím vyrovnal v nasazení, což rozhodlo. Bohemians chyběl pohyb bez míče a přesnost přihrávek. Do kabin se po 1. poločase odcházelo za bezbrankového stavu, ani po přestávce se vývoj hry nezměnil.

Na hře Bohemians se tentokrát projevila dlouhodobá absence kapitána Slezáka. Hradec obstál v bouřlivé atmosféře i ve vysokém tempu. V nastaveném čase se do obrovské příležitosti dostal záložník Bohemians Pavel Hašek, jeho hlavičku z brankové čáry vyškrábl gólman Lindr. Bohemians sice ani posedmnácté neprohráli, tentokrát ale po remíze 0:0 příliš spokojení nebyli.

Online

Známkování hráčů

Hodnotit výkon hráčů mohou pouze přihlášení uživatelé.