Havránek - Marek, Rada, Lukáš (K), Rychlík - Kotyza (46. Hašek P.), Adam, Škoda (59. Růžička), Bartek - Kulvajt (73. Matůš), Bálek.
Sestava Baník Sokolov
Bertelman - Dřížďal, Hájovský, Němeček, Mach - Šorfa (85. Huber), Kura, Salák (K), Jiráček - Mlika (73. Čada), Koukal (78. Kocourek).
Ďolíček

Fotbalisté Bohemians 1905 utrpěli po osmnácti zápasech druholigovou porážku, když před téměř devíti tisíci diváky podlehli v Ďolíčku Sokolovu 0:1. Sokolov byl na Klokany skvěle připraven, zelenobílí měli ve druhé půli místy až drtivou převahu, ale nedokázali trefit branku. Kromě velkého množství standardních situací si Bohemians nevypracovali stoprocentní šanci a na druhém místě tabulky mají jen jednobodový náskok na třetí HFK Olomouc.

Bohemians měli herní převahu, Sokolov ale neustále hrozil rychlými brejky, do kterých chodilo až šest hráčů. Jeden takový se hostům podařil ve 38. minutě. Dřížďal vyběhl z vlastního vápna, přeběhl celé hřiště, odcentroval a před brankou osamocený Šorfa se trefil mezi tři tyče.

Ve druhém poločase Klokani zvýšili aktivitu, ale pozorná obrana Sokolova odvrátila všechna nebezpečí včetně deseti rohových kopů. V poslední minutě byl ještě za zbytečný zákrok na půli hřiště vyloučen sokolovský Kocourek, ale na konečném skóre to již nic nezměnilo. Bohemians prohráli poprvé po 239 dnech.