Mistrovská utkání - II. liga (Bohemians Praha 1905)
Sestava HFK Olomouc
Doležal - Lošťák (K), Lukášek (75. Los), Kotůlek, Josefík - Spáčil, Ševela, Škuta, Krutý (64. Dadák) - Da Silva, Kazár (62. Korčián).
Sňozík - Marek, Lukáš (K), Rada, Růžička - Kotyza (63. Hašek P.), Morávek (90. Hašek I.), Pávek, Rychlík - Matůš (74. Kulvajt), Bálek.
Olomouc - Holice

Pražským fotbalistům vyšel nástup snů. Hned v první minutě se do domácí šestnáctky probil Kotyza, ze skrumáže se míč odrazil k volnému Bálkovi a ten zblízka skóre otevřel. Olomoučtí se sice hodně snažili v poli, ale v blízkosti soupeřovy branky byli bezzubí, netrefili ji ani jednou.

Útoky Bohemians byly mnohem nebezpečněujší, skvěle si vedl debutant Morávek, jenž mimo jiné nedotáhl fantastické sólo. Druhý gól hostí přišel těsně před přestávkou, po rohu se trefil hlavou nehlídaný Lukáš.

Tři minuty po změně stran bylo o postupujícím rozhodnuto, sedmnáctiletý mladíček Morávek dal na 3:0 pro Bohemians a všem na stadionu bylo jasné, že domácí zápas nezvrátí. Dokázali sice zatlačit Pražany před jejich branku a v 71. minutě Ševela dokonce hlavou po rohovém kopu snížil, ale víc už nesvedli.